Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левски!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Съгласни ли с решението на Иво Тонев да си попаде оставката

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9360
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот mikata » 06 юни 2016 18:53

Тонев каза още през април,че в Левски ще стават интересни неща през лятото и че клуба тръгва по нов път :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9360
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левск

Мнениеот mikata » 06 юни 2016 18:54

Тонев каза още през април,че в Левски ще стават интересни неща през лятото и че клуба тръгва по нов път :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3164
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левск

Мнениеот wilge » 06 юни 2016 18:56

Добра новина! Отивам да се почерпя с приятели.

Емигрант 45
Мнения: 719
Регистриран на: 24 окт 2011 01:25

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот Емигрант 45 » 06 юни 2016 18:56

veni__85 написа:Последното участие на Левски в групите на ЛЕ е през сезон 2010/20011. Иво Тонев е в Левски от 2011 от тогава Търнава, Сраево, Иртиш и две поредни години без никакво участие в Европа. Много пъти съм писал тук, че този човек ще направи с нас това, което направи с Локо Сф.


Пак повтарям,не защитавам Тонев,но дай факти.Тонев многократно е заявявал,че няма отношение към спортно-техническите въпроси.Мнението на хора,които са много по компетенти от теб и мен е ,че Тонев е много добър бизнесмен.Спаси ли Левски от изпадане поради липса на пари-спаси го,построи ли сектор А(за сега без козирка)-построи го.Много съм далеч и следя всичко от сайтове,радио и вестници,но мисля че той е най малката причина за да сме в такова плачевно състояние.
"С трици маймуни се не се ловят"! Мен ме боли много повече от " лекетата",които не са постигнали нищо в живота си,но тук се упражняват по плюене върху гърба на Гонзо,който с лични пари помогна за спасяването на Левски.Не коментирам качествата му на спортен директор,а на човек и ЛЕВСКАР. Подава си оставка,ок.Да го изпратим с благодарност,а не с плюене.Някакви безродници(дупещи се на чужда държава) ,псевдолевскари ,без да ме познават ще ми дават оценка?!Долни,злобни,примитивни същества. Това са врагове на Левски и идеята Левски,а тя ще пребъде! Само СИНИТЕ! :)

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: До цялото останало ръководство на Левски.

Мнениеот greenlandia » 06 юни 2016 18:56

Всичко е ОК,левски върви по правилния път,към неизбежния фалит ,както е с розовите им приятелки.
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: До цялото останало ръководство на Левски.

Мнениеот loko29 » 06 юни 2016 18:58

тонев-Човека бе в основата на разрушението на ЛОКО СФ.Не случайно пиша името му с малка буква!.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

realno
Мнения: 6537
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левск

Мнениеот realno » 06 юни 2016 18:59

В България клубовете не са дорасли да се управляват от УС. За една годима се изпокараха. Как ще си говорят и как клуба ще върви напред? Всеки се прави на по - голям началник и накрая нищо. Народа е казал: Много баби, хилав дете.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

blueEgn
Мнения: 3
Регистриран на: 06 юни 2016 18:46
Контакти:

Re: До цялото останало ръководство на Левски.

Мнениеот blueEgn » 06 юни 2016 19:01

За пореден път се доказва че на нас българите (левскарите в случея) враг не ни трябва ние сами ще се погубим ...... и двама да останат левскари пак ще се скарат .Честито на всички журналисти и велики фенове на Левски ще си вдигат трофей на воля в долните дивизии.Жалко за другите който сме от Левски не заради купи и титли ..... а просто сърцата ни сини и винаги ще е така .Само Левски!!!!!

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 юни 2016 19:02

korteneca написа:
Как не е ясно? Напуска мястото председател на УС колкото да не носи пряко отговорност и да не обира недоволството на феновете. Ще си сложи човек да върши работата вместо него и така.

Е значи само вдигаме врява, да се намираме на приказка.
Всъщност, той Тонев я започна врявата... Не знам как я мисли тая работа, че ще избяга от отговорност при бъдещ спортно-технически провал.
Той може и да си мисли така, ама феновете на ядем доматите с колците.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левск

Мнениеот saffron » 06 юни 2016 19:12

Eminem написа:
korteneca написа:
Eminem написа:Гонзо си отива, Гонзо си отива..........Супер добра новина. Даааааааааааа, най-после...

Не бързай с празнуването да не се окаже утре, че не приемат оставките и на двамата. :lol:

Е, много болезнено ме свали на Земята, а така се бях размечтал. :lol:
Но си напълно прав. Няма да се учудя точно това да стане.

Техните циркове край нямат :mrgreen:
Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, ugly bug и 46 госта