Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левски!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Съгласни ли с решението на Иво Тонев да си попаде оставката

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

askold
Мнения: 63
Регистриран на: 24 авг 2011 10:04

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот askold » 06 юни 2016 18:08

абе момчета вие не разбирате, че България е мъртва...няма такава държава! и Левски е мъртав!мутрите го унищожиха някъде към 2012 г. всичко вече е цирк. тонзо и гонзо са клоуни. на герена 80% са платени фенове и наркомани! ако ви се гледа футбол на живо гледайте децата но до 10 годишна възраст че при по-големите пак има черно тото.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот pomiqr272 » 06 юни 2016 18:09

Как точно Сираков ще съблече Иво Тонев? Какъв е Сираков в "Левски"? Някакви пари за издръжка на "левски" ли ще извади Сираков?

THE G.A.M.E
Мнения: 50006
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 юни 2016 18:10

Долно уйно написа:
нещата отиват към еднолична собственост, кой ще е новия собственик на акциите едва ли някой знае, че дори и да предположи.

Само като предположение на твоето предположение ...
В. Божков виждайки, че нема шанс той да е спасителят на ЦСКА, се ориентира към Левски. :lol:
Все пак, нали бил левскар. 8-) :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Емигрант 45
Мнения: 719
Регистриран на: 24 окт 2011 01:25

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот Емигрант 45 » 06 юни 2016 18:12

Балкански Орел написа:
Емигрант 45 написа:
Eminem написа:
Емигрант 45 написа:Предполагам,че сега всички АНТИЛЕВСКАРИ ще бъдете много доволни от това ,което се случва в клуба.Докарайте Раева,приятелката на микренския ! Целувайте му задника,който вече ви го показа веднъж.Нямам думи да опиша възмущението си от плюенето и простотията на някой.Събличайте който желаете,вие не сте ЛЕВСКАРИ,а предатели на идеята ЛЕВСКИ! А дали изобщо си давате сметка какво представлява ЛЕВСКИ СОФИЯ ?!

А ти даваш ли си сметка ?


Сигурно много по добре от теб и подобните ти .Явно дрогата ви е малко!


ЕМИГРАНТЕ, смени препаратите с които чистиш аутобанския кенеф, защото май не ти действат окей.Ти поне все си бил "уш" радетел на умните и уравновесени хора, а в момента защитаваш човек, който освен да рита топка няма никакъв мениджърски подход и умения да ръководи най-големия клуб в България.
Най-големите врагове на Левски се надяваха Гонзо да е вечно в Левски, факт.


До като си "почивам "от чистенето(за което можеш само да ми завиждаш и мечтаеш,злобарчо),не защитавам никой,нито Гонзо,нито Тонев,НИКОЙ! Най лесно се плюе по паднал човек на земята! Ако имаш нещо в главата,за което се съмнявам,ще ме разбереш за какво говоря.По принцип на същества кланящи се на чужди държави не отговарям,но сега направих изключение.

drakona25
Мнения: 68
Регистриран на: 09 авг 2008 19:59
Контакти:

До цялото останало ръководство на Левски.

Мнениеот drakona25 » 06 юни 2016 18:14

Аз като един редови фен , ще си изкажа мнението, за случващото се в клуба, и ако в повечето случаи, бих защитил определена личност или бих заел страна, в този случай, не мога да го направя, защото не виждам алтернатива за Левски в нито един от тези които ще посоча:
Започвам от Иво Тонев, аз тоя човек никога не съм го припознавал като левскар, супер странен ми е и винаги ме е дразнел, е не спря години да ми обяснява колко е достоен и честен, само едно нещо не ми е ясно, как на тридесет и няколко години се става изпълнителен директор на Локо София и после шеф на тотото, той бил в основата на спасението на Левски, ние привържениците ли докарахме Левски дотам, или Тодор Батков, който докара Тонев в Левски и точно той беше част от ръководството на Левски по негово време, бил направил трибуна, ама тя не е платена, ще трябва да я изплащаме с години, НИЕ ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ, и въпросът ми е какво е направил Тонев за Левски ??
Следва Георги Иванов, беше ми любимец, но вече не е , доказа че е безхарактерно човече, само оправдания чувам вече 2 ра година от него, как от 50 привлечени футболисти, един не излезе читав, как един път не застана зад думите си, само шикалкавене, то за да си ръководотел, трябва малко и акъл и образование, радвам се че си тръгна.
И накрая за Васил Колев, това малко човечнце, дребна душица, дето се опиянил от власта, на момента трябва да излезне от управителния съвет на Левски, с тоя измислен тръст, ама на момента, тоя смешник мен не може да ме представлява и не искам.
На Левски му трябва един, казвам един, финансово стабилен човек с характер, който знае какво е Левски, а не 100 шушумиги, кой от кой по смешни, които само плачат пред камерите, и всички ни хранят е те казват "няма да коментираме"

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот toristo » 06 юни 2016 18:18

Ако ще докарват Насо, предпочитам да си останат Гонзо и Тонев. Все са наекадърници, но първият е и голям боклук, а за жена му да не говорим.
Тази му слава на велик ръководител пък е толкова измислена... как толкова години извън Левски, един клуб не го покани да го ръководи.
Последна промяна от toristo на 06 юни 2016 18:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот saffron » 06 юни 2016 18:19

Най накрая лоши новини за враговете на Левски и добри за нас левскарите ;) На гонзо му пожелавам много успехи на тенис корта и се надявам този спорт така да го грабне , че да забрави къде е стадиона ...
Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12896
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Дойде ли време Сираков да съблече Иво Тонев!!!!

Мнениеот Eminem » 06 юни 2016 18:20

Аааааа Гонзо напуска. Много голям кеф. :) Супер новина.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12896
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левск

Мнениеот Eminem » 06 юни 2016 18:21

Гонзо си отива, Гонзо си отива..........Супер добра новина. Даааааааааааа, най-после...

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Иво Тонев подава оставка като председател на УС на Левск

Мнениеот korteneca » 06 юни 2016 18:25

Eminem написа:Гонзо си отива, Гонзо си отива..........Супер добра новина. Даааааааааааа, най-после...

Не бързай с празнуването да не се окаже утре, че не приемат оставките и на двамата. :lol:
Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, k20dan4o и 48 госта