КОЙ отбор ще подкрепяте?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот riftwar » 17 юни 2015 16:23

Ако, Левски фалира и единственото решение е да се слее с някой друг клуб, само и само да съществува в професионалния футбол, лично аз спирам да се интересувам от БГ футбол, защото и без това не виждам смисъл от загубата на нерви и време. То и без това всичко е такава пародия, не само у нас, но и по света (справка ФИФА и задкулисните им игри), че въобще не е ясно за обикновените фенове, кой кое тото си играе по света. Само не знам, към кой спорт да се преориентирам тогава. Вероятно волейбол, като безпристрастен фен и само ще се наслаждавам на играта и отиграванията.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот stefani » 17 юни 2015 16:25

Ама наистина ли вярвате, че УЕФА ще одобри ГМО 23 /цска/ :lol: :lol: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

dimo95bs
Мнения: 194
Регистриран на: 08 сеп 2010 01:56
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот dimo95bs » 17 юни 2015 16:32

Гугита, напълнихте ли гащичките, предвид наближаващото дерби с Литекс на националния след само няколко месеца? Ако искате го наречете ЦСКА, Литекс, ЦСКА-Литекс, Леска или Микре. Този отбор ще е пълен с армейци и ще ядете хоята за 7-ми пореден път. 8-)

uki2
Мнения: 72
Регистриран на: 17 сеп 2009 22:12
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот uki2 » 17 юни 2015 17:14

greenlandia написа:Левски върви усилено по пътя на Цска.След време , може би 1-2г ще търси о единение(сливане, купуване) като най-вероятно това ще еЛудогорец. Тоя клуб бъдеще в Разград няма.


И аз мисля, че най-вероятно ще се стигне до този вариант в случай, че БФС както се очаква клекне и разреши Литекс да стане цецъ. Тогава пак ще има силни грандове, но на никой вече няма да му пука за тях...
...и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски, обичаме те!

Потребителски аватар
viking22
Мнения: 242
Регистриран на: 08 юни 2010 17:19
Skype: viking2263
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот viking22 » 17 юни 2015 17:15

1palq4o1 написа:
viking22 написа:Известният сред обществеността с прякора Пешо Кучето Петър Петров заяви, че той е истинският президент на ФК "Левски", а сегашният отбор, който се състезава в "А" група, е фалшив.

"Регистрацията на ФК “Левски” е извършена на 30 април 1992 година (б.а. в патентното ведомство е регистрирана емблемата на клуба). Понеже е минало доста време от тогава, аз ви предоставям удостоверение за актуалност от Софийски градски съд, което е издадено на 6 януари 2011 година, за да се види, че действително аз съм президент на ФК “Левски”, заяви Петър Петров в сутрешния блок на bTV “Тази сутрин”.

“Аз регистрирах търговската марка и емблемата през 1992 г. като вицепрезидент на ФК “Левски”, а сега съм президент на истинския клуб. Искам в този смисъл да ви кажа, че това, което се тиражира в медиите, няма нищо общо с истината. Г-н Батков никога не е бил президент и собственик на ФК “Левски”. Ние регистрирахме този клуб 1988 г., когато съставихме инициативен комитет за възстановяване на клуба. Възстановяване, защото спортен клуб "Левски" е закрит през 1949 година и преминава от териториален към производствен принцип. По документи аз се появявам като президент на клуба през 1994 г.”, допълни Петров, показвайки различни документи, които доказват твърденията му.

“Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”, завърши Петров, който предостави и документи за създаването от ДС на сегашния “Левски”. /БЛИЦ



И ти си същия неграмотник като ONZE D'OR или нещо от сорта!
И двамата се счупвате да пишете за Кучето, и двамата не четете, че въпросния загуби това дело на 5 ( пет ) инстанции и докато траеха тези дела не си използвахме емблемата!!!След като му казаха, че няма основания за никакви претенции започнахме да си ползваме отново исстинската емблема!!!!!!
Ама чорбар и наличие на мозък и интелект-НЕВЪЗМОЖНО

А бе неми обеснявай ти как мислиш с тая власт някой ще му позволи да спечели и да каже ти си прав и Левски го няма .А малко по спокой ние не пасем трева по асвалта той и Лупи невинен.

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот RealMCF » 17 юни 2015 17:22

Avanti_Ragazzi написа:Левски не е закриван и обединяван с никой нито преди 9-ти Септември, нито в новата епоха след комунизма, там е разликата!

Какво е ставало през комунизма е било решавано не от самите клубове, не от техните почитатели а директно от горе? Докато сега сме демокрация и тези времена трябва уж да са минало. А сега това не зависи от партията майка, а от самите клубове. Те са тези които решават сами дали да нарушат морала или не!

Да не мислиш, че верно някой от феновете на Шипка и АС-23 са искали Чавдар. Че някой от феновете на Раковски и ФК-13 са искали Спартак? Че феновете на Тича и Владислав са искали Черно Море. Че отборите влияни в ПСК Левски, Славия 45 и Локомотив София са искали да се влеят в тях? Нима някой е искал Левски и Спартак да се обединят, нима някой е искал Ботев и Спартак Пловдив да се обединят! Или пък Червено Знаме и Септември са изгаряли от желание ЦСКА да ги претопи? Що за глупости пишеш?

Нима Чавдар не е обединяван със Септември, после ЦСКА с Ботев и Черно Море за да участва в А група, след което с Червено Знаме, после отново със Септември, след което е закрита през 1985 и се създава ЦФКА Средец? Нима аз съм писал някъде, че ЦСКА е клуб на 30 години а не на 67, или по-малко заради всички тези сливания, вливания и обединения!

Само, че другарю между обединение, вливане, сливане от една страна и преименуване от друга, разликите са космически!

В ПСК Левски са обединени и ПСК но и Левски. И този клуб е играел с цветовете и емблемата на Левски, както и с играчи от Левски! Освен това в първенството на София клубът играе в Елитната дивизия. А за разлика от Левски, ПСК е бил клуб от втора дивизия ако не знаеш?

В Левски-Спартак също се обединяват двата клуба от София, а не Левски Кюстендил и Спартак Пловдив? Цветовете са сини, стадиона е този на Левски открит 6 години по-рано, там са и най-добрите играчи на Левски. Като обединението е на полусезона и отбора взима актива на Левски София в А група, а не на Спартак?

При Витоша е същото нещо, Левски-Спартак е закрит но се появява нов отбор на същия стадион, със същите цветове, със същите играчи и то на мястото на Левски-Спартак в А група, не на Карпачев Ловеч! Не става дума за сегашната Витоша Бистрица нали така?

Когато нещо се слива, влива или обединява то наследява и пасивите и активите. Няма как Монтана да стане Левски, само защото изведнъж някой реши да ги прекръсти на Левски! А ако не можеш да направиш разлика, между обединение, сливане, вливане и преименуване, значи не мога да ти помогна?

БРАВО!!! Обясни им го абсолютно точно! Но какво от това - "едно си баба знае, едно си бае"! Те вътрешно знаят истината, но сърце не им дава да си го признаят, понеже е твърде, твърде болезнено! Разбирам ги, донякъде... Ха-ха, спомних си, преди години някакъв олигофрен от Русенско си бе сменил името на Манчестър Юнайтед! Но не стана английски футболен клуб, а си остана олигофрен! Та и "Литекс" така...
Real Madrid CF - 12 veces Campeon de Europa!

uki2
Мнения: 72
Регистриран на: 17 сеп 2009 22:12
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот uki2 » 17 юни 2015 17:28

RealMCF написа:
Avanti_Ragazzi написа:Левски не е закриван и обединяван с никой нито преди 9-ти Септември, нито в новата епоха след комунизма, там е разликата!

Какво е ставало през комунизма е било решавано не от самите клубове, не от техните почитатели а директно от горе? Докато сега сме демокрация и тези времена трябва уж да са минало. А сега това не зависи от партията майка, а от самите клубове. Те са тези които решават сами дали да нарушат морала или не!

Да не мислиш, че верно някой от феновете на Шипка и АС-23 са искали Чавдар. Че някой от феновете на Раковски и ФК-13 са искали Спартак? Че феновете на Тича и Владислав са искали Черно Море. Че отборите влияни в ПСК Левски, Славия 45 и Локомотив София са искали да се влеят в тях? Нима някой е искал Левски и Спартак да се обединят, нима някой е искал Ботев и Спартак Пловдив да се обединят! Или пък Червено Знаме и Септември са изгаряли от желание ЦСКА да ги претопи? Що за глупости пишеш?

Нима Чавдар не е обединяван със Септември, после ЦСКА с Ботев и Черно Море за да участва в А група, след което с Червено Знаме, после отново със Септември, след което е закрита през 1985 и се създава ЦФКА Средец? Нима аз съм писал някъде, че ЦСКА е клуб на 30 години а не на 67, или по-малко заради всички тези сливания, вливания и обединения!

Само, че другарю между обединение, вливане, сливане от една страна и преименуване от друга, разликите са космически!

В ПСК Левски са обединени и ПСК но и Левски. И този клуб е играел с цветовете и емблемата на Левски, както и с играчи от Левски! Освен това в първенството на София клубът играе в Елитната дивизия. А за разлика от Левски, ПСК е бил клуб от втора дивизия ако не знаеш?

В Левски-Спартак също се обединяват двата клуба от София, а не Левски Кюстендил и Спартак Пловдив? Цветовете са сини, стадиона е този на Левски открит 6 години по-рано, там са и най-добрите играчи на Левски. Като обединението е на полусезона и отбора взима актива на Левски София в А група, а не на Спартак?

При Витоша е същото нещо, Левски-Спартак е закрит но се появява нов отбор на същия стадион, със същите цветове, със същите играчи и то на мястото на Левски-Спартак в А група, не на Карпачев Ловеч! Не става дума за сегашната Витоша Бистрица нали така?

Когато нещо се слива, влива или обединява то наследява и пасивите и активите. Няма как Монтана да стане Левски, само защото изведнъж някой реши да ги прекръсти на Левски! А ако не можеш да направиш разлика, между обединение, сливане, вливане и преименуване, значи не мога да ти помогна?

БРАВО!!! Обясни им го абсолютно точно! Но какво от това - "едно си баба знае, едно си бае"! Те вътрешно знаят истината, но сърце не им дава да си го признаят, понеже е твърде, твърде болезнено! Разбирам ги, донякъде... Ха-ха, спомних си, преди години някакъв олигофрен от Русенско си бе сменил името на Манчестър Юнайтед! Но не стана английски футболен клуб, а си остана олигофрен! Та и "Литекс" така...


Браво, много точно!!!
...и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски, обичаме те!

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот plamenst7 » 17 юни 2015 17:41

Вижте сега какво ще ви кажа. Онези няма никакво значение кой отбор ще подкрепят. Това което ги обединява е омразата към Левски. А това дали ще подкрепят ЦСКА, Литекс, Лудогорец или който и да било, за тях няма значение. Важното е да има голям бюджет, да бие Левски и всичко за тях е ОК. Ние левскарите сме от друго тесто и няма начин някога да припознаем друг отбор за наш. Както казаха много други левскари дотук - спирам да се интересувам от български футбол, а пък те да си кръщават кой както искат. Аз от друг отбор не мога да стана, та ако ще и на мое име да го кръстят.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот plamenst7 » 17 юни 2015 17:59

Всъщност точната дума е СМЯХ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12882
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот Eminem » 17 юни 2015 18:02

Няма такива. Цяла България им се смее в момента, а те си мислят, че се страхуваме. От какво да се страхуваме ? Че са на път да ви закрият ли ? Ако се прекръстите на Реал Мадрид 10 ШЛ ли ще имате ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 29 госта