Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Sinite ot Sofia » 04 юни 2015 16:35

Лимонадения Джо написа:Не виждам никакъв смисъл да връщат Старокин. Не мисля, че има фен на Левски, който би избрал Старокин пред Орачев например.

Старокин е дантела на бека. Връщат го по - скоро като опорен халф, където показа не лоши неща.. и при нас, а и при Локото.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Raid » 04 юни 2015 16:39

Според мен близнаците и Краев са готови за първия отбор. Не за първи отбор, като онзи на Мъри, но за такъв, който има потенциал за нещо повече от сегашния. А ако играят редовно и ние имаме търпение, то смятам, че тези тримата могат да ни донесат много успехи. За Мисяк съм раздвоен, може би ако го пускат малко по-често ще видим развитие и у него.
От Мики не съм очарован. Момчето се опитва да играе с хъс, модерно (атакуващо), но в момента е неравностойна резерва на Минев. Не съм голям оптимист по отношение на него.
А Старокин е дефанзивен халф - направи добри мачове на тази позиция и аз съм за връщането му.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Мистри » 04 юни 2015 20:30

Raid написа:Според мен близнаците и Краев са готови за първия отбор. Не за първи отбор, като онзи на Мъри, но за такъв, който има потенциал за нещо повече от сегашния. А ако играят редовно и ние имаме търпение, то смятам, че тези тримата могат да ни донесат много успехи. За Мисяк съм раздвоен, може би ако го пускат малко по-често ще видим развитие и у него.
От Мики не съм очарован. Момчето се опитва да играе с хъс, модерно (атакуващо), но в момента е неравностойна резерва на Минев. Не съм голям оптимист по отношение на него.
А Старокин е дефанзивен халф - направи добри мачове на тази позиция и аз съм за връщането му.



Главата и везалов вкараха почти толкова голове, колкото гикиевич.Да ги върнем и тях? :lol: Това, че не са в "правилната " врата", няма значение,примерно. :mrgreen:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот zlatan » 04 юни 2015 22:19

Лимонадения Джо написа:Не виждам никакъв смисъл да връщат Старокин. Не мисля, че има фен на Левски, който би избрал Старокин пред Орачев например.


Старокин няма да играе ляв бек-там имаме Минев и Орачев.Ще играе опорен-т.е.и Владо май си тръгва.
LEVSKI_FOREVER

На линия
drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот drvasko98 » 04 юни 2015 23:11

Най- големите успехи бяха с българи, когато школите вадеха играчи. Сега вадят п..ки. Помня дебюта или един от първите мачове на левия бек Петър Петров в дерби с ЦСКА били предната седмица Ливърпул. 19 годишния играч освен че не пусна никой отзад, взе че вкара и гол за победата с 2-0. Изброените ги чакаме 2 години да покажат нещо срещу безумно посредствената А група и все им е рано и все не готови. Ми не стават бе.

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот comorad » 05 юни 2015 00:29

drvasko98 написа:Най- големите успехи бяха с българи, когато школите вадеха играчи. Сега вадят п..ки. Помня дебюта или един от първите мачове на левия бек Петър Петров в дерби с ЦСКА били предната седмица Ливърпул. 19 годишния играч освен че не пусна никой отзад, взе че вкара и гол за победата с 2-0. Изброените ги чакаме 2 години да покажат нещо срещу безумно посредствената А група и все им е рано и все не готови. Ми не стават бе.


Защо се връщаш удобно чак 80-те. Ами катото Мъри водеше отбора, колко българи имаше. И един голям % си бяха наши момчета. А ти как очакваш Ради Цонев да се наложи, ако батко ти Гонзо до пуска в мача с Монтана за ПЪРВИ път пре годината титуляр, около него /Ради/ няма никои от титулярите и Гонзо иска от него да прави играта, естествено това не се получава, и Гозно вместо да му вдъхне кураж на момчето казва " Ами така е, явно с уноши не става". Как после това момче, между другото избран за най-добър разиграващ халф на Европейското първенство миналото лято, да направи нещо, с такива коментари го убиваш от всякаде. Не знам дали ти си се занимавал с някакъв спорт, но на пейката играч не се става, мога да ти дам примери много. А че ние в ЛЕВСКИ не можем да си доразвием талантите не е тайна за никой, но това е друга тема. А и в тази тук спамим не говом за трансфери

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Жоржиньо » 05 юни 2015 00:51

drvasko98 написа:Според вас ако Орачев, близнаците, Мисяк, Краев са всеки мач титуляри на кое място ще завърши отбора. Покледните години го показаха - по-малко българи на терена-по-голям шанс за успех

С изброените от теб,като нищо може и да отпаднем.Въобще не ми харесва играта на Краев,онзи ден хубава възможност и нищо,остай това няколко пъти му центрират той не може да спре топката.

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Raid » 05 юни 2015 08:33

Мистри написа:
Raid написа:Според мен близнаците и Краев са готови за първия отбор. Не за първи отбор, като онзи на Мъри, но за такъв, който има потенциал за нещо повече от сегашния. А ако играят редовно и ние имаме търпение, то смятам, че тези тримата могат да ни донесат много успехи. За Мисяк съм раздвоен, може би ако го пускат малко по-често ще видим развитие и у него.
От Мики не съм очарован. Момчето се опитва да играе с хъс, модерно (атакуващо), но в момента е неравностойна резерва на Минев. Не съм голям оптимист по отношение на него.
А Старокин е дефанзивен халф - направи добри мачове на тази позиция и аз съм за връщането му.



Главата и везалов вкараха почти толкова голове, колкото гикиевич.Да ги върнем и тях? :lol: Това, че не са в "правилната " врата", няма значение,примерно. :mrgreen:

Мисля, че никъде не съм споменал нито Главата, нито Везалов. Старокин цяла пролет беше един от най-добрите ни футболисти. Ако го сравниш със Сърмов и Велев, и като знаеш, че Гаджев напуска, и ти ще си за връщането му.
Факт е, че не съм го гледал много последната година и не знам каква е формата му, ама това е друг аргумент - валиден, за разлика от подмятането ти...
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Мистри » 05 юни 2015 08:54

Raid написа:
Мистри написа:
Raid написа:Според мен близнаците и Краев са готови за първия отбор. Не за първи отбор, като онзи на Мъри, но за такъв, който има потенциал за нещо повече от сегашния. А ако играят редовно и ние имаме търпение, то смятам, че тези тримата могат да ни донесат много успехи. За Мисяк съм раздвоен, може би ако го пускат малко по-често ще видим развитие и у него.
От Мики не съм очарован. Момчето се опитва да играе с хъс, модерно (атакуващо), но в момента е неравностойна резерва на Минев. Не съм голям оптимист по отношение на него.
А Старокин е дефанзивен халф - направи добри мачове на тази позиция и аз съм за връщането му.



Главата и везалов вкараха почти толкова голове, колкото гикиевич.Да ги върнем и тях? :lol: Това, че не са в "правилната " врата", няма значение,примерно. :mrgreen:

Мисля, че никъде не съм споменал нито Главата, нито Везалов. Старокин цяла пролет беше един от най-добрите ни футболисти. Ако го сравниш със Сърмов и Велев, и като знаеш, че Гаджев напуска, и ти ще си за връщането му.
Факт е, че не съм го гледал много последната година и не знам каква е формата му, ама това е друг аргумент - валиден, за разлика от подмятането ти...


Това НЕ е подмятане или намек.
Безумното въртене в един кръг футболисти, сякаш те са последните на света , говори за две неща-некадърност на ръководството и къса памет У феновете.
Първо се чудиш как да изгониш някого, плюеш го колко е некадърен, а после го молиш да идва.
Или пак ще се оправдават с безпаричие и малко време?
Че какво дремаха от Нова година насам?
Героят от куклено шоу нали беше
гледал милиарди футболисти? От тях няма 4-5, които да са сносни, свободни агенти и с неголеми финансови претенции?
Изображение


Изображение

На линия
drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот drvasko98 » 05 юни 2015 10:18

Връщам се назад, защото след родените някъде до 1986-1987 нищо смислено не са произвели българските школи въпреки прехвалените нови модели на Литекс, сега и на Разград. Затова в А група блестят Иван Цветков, Емил Гъргоров, Камбуров, доскоро Здравко Лазаров и чужденци. Може повечето от последните да да са ментета, но оскъдната класа в отборите я носят чужденци. Като се изключи Дяков и изброените по-горе ветерани няма нито български играч, за който може да се каже, че е ключов и незаменим за отбора си. Това са сегашните реалности, а какво е било до преди дори 10 години има значение само като повод за анализи


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 32 госта