Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 01 юни 2015 09:54

zlato1234 написа:За мен Стоев направи две грешки.
1 - Пускането на Педро - аз си го обяснявам с това, че Краев е прекалено млад и може да прегори, а знаем, че доста лесни картони си изкарва понякога.
2 - Смяната на Аниете и пазенето на резултата срещу 10 моряци. Само ако Аниете е бил контузен може да се оправдае подобна смяна. Още когато го смениха казах на баща ми и мои приятели... ако нашите решат да пазят резултата ще ни вкарат гол. Така и стана. :(

И още нещо. Разбирам, че трябва да се спазва голяма дисциплина в отбора, и играчите да имат уважение към треньора, но е глупаво при положение, че за нападател имаш едно дърво което пропуска на празна врата 9 от 10 пъти да си пратиш другия нападател в забвение. Ако Гикиевич беше на терена купата щеше да е наша. ;)

Гаджев показа на скамейката, че Аниете не може да продължи. Но можеше поне да го изчакат да влезе на терена и да спечелят още някоя секунда. Иначе най-малоумното бавене е на Йоргачевич, топката е в ръцете му, а той я изкарва в тъч близо до нашата врата, след това ни пресираха и стана гола.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот siniq_fen » 01 юни 2015 10:00

W84me написа:
zlato1234 написа:За мен Стоев направи две грешки.
1 - Пускането на Педро - аз си го обяснявам с това, че Краев е прекалено млад и може да прегори, а знаем, че доста лесни картони си изкарва понякога.
2 - Смяната на Аниете и пазенето на резултата срещу 10 моряци. Само ако Аниете е бил контузен може да се оправдае подобна смяна. Още когато го смениха казах на баща ми и мои приятели... ако нашите решат да пазят резултата ще ни вкарат гол. Така и стана. :(

И още нещо. Разбирам, че трябва да се спазва голяма дисциплина в отбора, и играчите да имат уважение към треньора, но е глупаво при положение, че за нападател имаш едно дърво което пропуска на празна врата 9 от 10 пъти да си пратиш другия нападател в забвение. Ако Гикиевич беше на терена купата щеше да е наша. ;)

Гаджев показа на скамейката, че Аниете не може да продължи. Но можеше поне да го изчакат да влезе на терена и да спечелят още някоя секунда. Иначе най-малоумното бавене е на Йоргачевич, топката е в ръцете му, а той я изкарва в тъч близо до нашата врата, след това ни пресираха и стана гола.

И въпреки това защитата носи вината за тоя гол, а не Боян. Изобщо недоумявам как с такива пръчки като Белаид и Стойчев удържахме 2 мача без гол срещу Лудогорец... да ги няма и двамата, особено Белаид.
Само Левски!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 01 юни 2015 10:09

siniq_fen написа:
W84me написа:
zlato1234 написа:За мен Стоев направи две грешки.
1 - Пускането на Педро - аз си го обяснявам с това, че Краев е прекалено млад и може да прегори, а знаем, че доста лесни картони си изкарва понякога.
2 - Смяната на Аниете и пазенето на резултата срещу 10 моряци. Само ако Аниете е бил контузен може да се оправдае подобна смяна. Още когато го смениха казах на баща ми и мои приятели... ако нашите решат да пазят резултата ще ни вкарат гол. Така и стана. :(

И още нещо. Разбирам, че трябва да се спазва голяма дисциплина в отбора, и играчите да имат уважение към треньора, но е глупаво при положение, че за нападател имаш едно дърво което пропуска на празна врата 9 от 10 пъти да си пратиш другия нападател в забвение. Ако Гикиевич беше на терена купата щеше да е наша. ;)

Гаджев показа на скамейката, че Аниете не може да продължи. Но можеше поне да го изчакат да влезе на терена и да спечелят още някоя секунда. Иначе най-малоумното бавене е на Йоргачевич, топката е в ръцете му, а той я изкарва в тъч близо до нашата врата, след това ни пресираха и стана гола.

И въпреки това защитата носи вината за тоя гол, а не Боян. Изобщо недоумявам как с такива пръчки като Белаид и Стойчев удържахме 2 мача без гол срещу Лудогорец... да ги няма и двамата, особено Белаид.

Защитата носи вината за гола. Но ситуацията за гола нямаше да я има, ако не се беше правил на циркаджия.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 юни 2015 10:19

Левски изигра мача тактически правилно, като разходката на "Моряка" за победният гол можем да я окачествим като - колективна грешка в отбрана.
Така и не се намери един да го дръпне и събори, преди да навлезе в пеналта ...

Бяхме на 2-3 минути от спечелването на Купата, ако бяхме го направили, никой нямаше да обвинява Стоев.
Нека бъдем принципни и да признаем, че С.С. няма вина за рейда на черния.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 01 юни 2015 10:23

zlato1234 написа:За мен Стоев направи две грешки.
1 - Пускането на Педро - аз си го обяснявам с това, че Краев е прекалено млад и може да прегори, а знаем, че доста лесни картони си изкарва понякога.
2 - Смяната на Аниете и пазенето на резултата срещу 10 моряци. Само ако Аниете е бил контузен може да се оправдае подобна смяна. Още когато го смениха казах на баща ми и мои приятели... ако нашите решат да пазят резултата ще ни вкарат гол. Така и стана. :(

И още нещо. Разбирам, че трябва да се спазва голяма дисциплина в отбора, и играчите да имат уважение към треньора, но е глупаво при положение, че за нападател имаш едно дърво което пропуска на празна врата 9 от 10 пъти да си пратиш другия нападател в забвение. Ако Гикиевич беше на терена купата щеше да е наша. ;)


Да де, ама Стоев беше готов да загърби разправията с Гикиевич, именно в името на отбора и това да не оставаме само с 1 нападател. Само че, инжинерина нали пак трябваше да демонстрира кой коли и беси в тоя отбор!!!

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zlato1234 » 01 юни 2015 10:37

terata написа:
zlato1234 написа:За мен Стоев направи две грешки.
1 - Пускането на Педро - аз си го обяснявам с това, че Краев е прекалено млад и може да прегори, а знаем, че доста лесни картони си изкарва понякога.
2 - Смяната на Аниете и пазенето на резултата срещу 10 моряци. Само ако Аниете е бил контузен може да се оправдае подобна смяна. Още когато го смениха казах на баща ми и мои приятели... ако нашите решат да пазят резултата ще ни вкарат гол. Така и стана. :(

И още нещо. Разбирам, че трябва да се спазва голяма дисциплина в отбора, и играчите да имат уважение към треньора, но е глупаво при положение, че за нападател имаш едно дърво което пропуска на празна врата 9 от 10 пъти да си пратиш другия нападател в забвение. Ако Гикиевич беше на терена купата щеше да е наша. ;)


Да де, ама Стоев беше готов да загърби разправията с Гикиевич, именно в името на отбора и това да не оставаме само с 1 нападател. Само че, инжинерина нали пак трябваше да демонстрира кой коли и беси в тоя отбор!!!

Така е, аз не хвърлям вината върху Стоев. Напротив, Стоев направи неща с отбора каквито други нямаха уменията, шанса и времето да направят. Преди 3-4 години повечето от сегашните играчи щяха да бъдат резерви на резервите на резервите. Стоев успя все пак за няколко месеца да направи Левски поне равностоен на повечето отбори, да не кажа на моменти по-добър. Аз съм против махането на Стоев. За момента не виждам по-добър вариант за треньор в подобни условия. Може би Ферарио Спасов, но него ще го съблекат. :roll:

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2763
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Der Schmarotzer » 01 юни 2015 10:44

Не мисля, че вината за загубения финал е на Стоев. Ако имаше играчи, с които да направи адекватни смени, нещата щяха да стоят по друг начин. Ето ЧМ вкарва Бакари, а Стоев - некадърника Велев! Защо Велев, ами защото няма друг! Той ли е виновен, че няма кой да пусне на мястото на Домофоня, на Белаид и на Ваги (използвам името дадено му от съфорумник, което е напълно на място)? Кой направи така, че да няма нормален централен нападател, кой направи така, че като излезе Аниете, отборът да става с две класи по-слаб? Виновни са тези, които са му докарали тези играчи, а те са Батков и Гонзо! "Вината" на Стоев, е че докара до финала един отбор съставен от куци коне, това го могат много малко треньори. "Вината" на Стоев, е че накара да играят на върха на възможностите си играчи, които не само, че не са за Левски, а не са въобще за "А" група. Много ми са интересни плюнките на Йовов (http://www.sportal.bg/news.php?news=549865) и НСПП-то (http://www.sportal.bg/news.php?news=550060) срещу Стоев, може би, защото виждат, че с този треньор и нормално ръководство те няма да имат никакъв шанс да се докопат до евентуалните парички в Левски. Да Стоев, наистина има вина за някои неща, но той ли не вкара три пъти сам срещу вратаря? Ако беше той на терена със сигурност щеше да вкара (Стоев ми беше един от любимците като футболист и много добре знам какво можеше преди да го победи дископатията). Искрено се надявам след оттеглянето на БаткоFF нещата да се нормализират. Не става въпрос за изсипване на десетки милиони в Левски, както това направиха в Лудогорец, а за една нормална финансова политика, за една нормална спортно-техническа политика и най-вече за разум, с мисъл за настоящето и бъдещето в управлението на клуба. Много се съмнявам, че с Тонев и Гонзо това обаче може да стане. Трябва промяна и при тези двамата. Не е задължително да е непременно много познат спортен човек и голям левскар, а такъв, който има ясна представа от проблемите и ясни управленчески решения. Докато не се намери такъв, нещата няма да се променят много. Това е като при треньора - дойде Стоев и вдигна отбора на крака, това, което не можаха да направят доста хора преди него.
Последна промяна от Der Schmarotzer на 01 юни 2015 10:47, променено общо 1 път.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44164
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 01 юни 2015 10:46

В момента Стоев е без алтернатива. За родните стандарти, даже е добър треньор. Да, прави грешки, но за малкото време, в което е при нас, накара тези доста лимитирани футболисти, да заприличат поне малко на отбор. Човекът има едно недоразумение за шеф и едно, доста по-голямо такова за собственик на отбора, та не му е лесно. Дано идиотите, които управляват клуба, не си измият ръцете с него.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

razbirko
Мнения: 2
Регистриран на: 20 май 2015 16:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот razbirko » 01 юни 2015 10:47

Чудя се, как някои си помислиха, че Батков си тръгвал и едва ли не приключвал окончателно с Левски. Оттегляне от управление не значи оттегляне, като собственик. Просто всяко АД има управителни и/или контролни органи. Съвет на директорите при едностепенната система и Управителен съвет+Надзорен съвет при двустепенната система на управление на АД. Собственици обаче са акционерите и те назначават членовете на СД при едностепенната система, съответно избират НС, който пък от своя страна избира членовете на УС-при двустепенната система. Може и да сдаде акциите, не се знае, но от думите му до този момент се говореше само за оттегляне от управлението, т.е. да не е в Управителния съвет. Ама какво от това, чисто формална е тази хватка.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12480
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 01 юни 2015 11:04

Долу ръцете от Стоев :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта