Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: Аз мразя София Запад

Мнениеот exiter » 21 мар 2015 08:15

САШКОБАШКО написа:Аз пък не ги мразя, не защото одобрявам поведението и действията на тия льольовци, просто съм си такъв никой не мразя не съм мразил и дано да не намразвам. Ние неможем и нетрябва да взимаме власта..... че кои сме ние, нормалните че да го правим и ако все пак се случи ще останем ли нормални? С бой нестава и не е начина, ако наистина са дилъри и предтъпници би трябвало чичко ушев и прокуратурата да свършат тази работа. Най-голямото падение ще е да седнем да се трепем левскари с левскари, ако ще се бием ти нека да е заедно срещу циганите защото тях държавата не ги закача, няма и да го направ . :)

София Запад са гробокопачите на "Левски",не се заблуждавай , че когато ни изхвърлят в аматьорските групи тези наркомани ще ходят по мачове.
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Аз мразя София Запад

Мнениеот gugushito » 21 мар 2015 08:17

много сме като теб.. кой обича лепилари ?? :)

САШКОБАШКО
Мнения: 7
Регистриран на: 15 мар 2015 19:18
Контакти:

Re: Аз мразя София Запад

Мнениеот САШКОБАШКО » 21 мар 2015 08:21

exiter написа:
САШКОБАШКО написа:Аз пък не ги мразя, не защото одобрявам поведението и действията на тия льольовци, просто съм си такъв никой не мразя не съм мразил и дано да не намразвам. Ние неможем и нетрябва да взимаме власта..... че кои сме ние, нормалните че да го правим и ако все пак се случи ще останем ли нормални? С бой нестава и не е начина, ако наистина са дилъри и предтъпници би трябвало чичко ушев и прокуратурата да свършат тази работа. Най-голямото падение ще е да седнем да се трепем левскари с левскари, ако ще се бием ти нека да е заедно срещу циганите защото тях държавата не ги закача, няма и да го направ . :)

София Запад са гробокопачите на "Левски",не се заблуждавай , че когато ни изхвърлят в аматьорските групи тези наркомани ще ходят по мачове.

Не се заблуждавам не са ми приятни и неискам да бъдат на мачовете, по добре да сме 500 нормални на стадиона от колкото 2000 от които 1500 боклука

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: Аз мразя София Запад

Мнениеот exiter » 21 мар 2015 08:24

САШКОБАШКО написа:
exiter написа:
САШКОБАШКО написа:Аз пък не ги мразя, не защото одобрявам поведението и действията на тия льольовци, просто съм си такъв никой не мразя не съм мразил и дано да не намразвам. Ние неможем и нетрябва да взимаме власта..... че кои сме ние, нормалните че да го правим и ако все пак се случи ще останем ли нормални? С бой нестава и не е начина, ако наистина са дилъри и предтъпници би трябвало чичко ушев и прокуратурата да свършат тази работа. Най-голямото падение ще е да седнем да се трепем левскари с левскари, ако ще се бием ти нека да е заедно срещу циганите защото тях държавата не ги закача, няма и да го направ . :)

София Запад са гробокопачите на "Левски",не се заблуждавай , че когато ни изхвърлят в аматьорските групи тези наркомани ще ходят по мачове.

Не се заблуждавам не са ми приятни и неискам да бъдат на мачовете, по добре да сме 500 нормални на стадиона от колкото 2000 от които 1500 боклука

+1914
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот exiter » 21 мар 2015 08:46

Браво , темата е завряна някъде в кюшето , за да няма кой да я прочете ,.
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот modor » 21 мар 2015 09:01

exiter написа:Браво , темата е завряна някъде в кюшето , за да няма кой да я прочете ,.

Темата е в правилния раздел. И е закачена за да се вижда от всички ;)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот plamenst7 » 22 мар 2015 01:09

Деградацията в сектор Б е на по-малка от тази на отбора, да не кажа и по-голяма. Дори до голяма степен състоянието на отбора се дължи на поведението на някои хора от сектор Б. За много левскари,а и фенове на други отбори това място от символ на левскарския дух се превърна в символ на олигофренията и място където се събират пропаднали типове. Лично аз съм израстнал в този сектор и съм го посещавал повече от 15 години. В един момент някъде преди 8-9 години простотията започна да ми идва в повече и се преселих в сектор А и сега във В. В последните няколко години съм бил в сектор Б само когато сме се водели гости на ЦСКА. Дори на последния мач с Хасково ми направи изключително грозно впечатление как през доста голяма част от времето се пееха анти ЦСКА песни изпълнени само с псувни и вулгарности, а ние дори не играехме с тях. Пускат се декларации как нашата любов била по-силна от тяхната омраза, а излиза, че нашата омраза е не по-малка.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21566
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Аз мразя София Запад

Мнениеот metodito » 22 мар 2015 12:01

САШКОБАШКО написа:Аз пък не ги мразя, не защото одобрявам поведението и действията на тия льольовци, просто съм си такъв никой не мразя не съм мразил и дано да не намразвам. Ние неможем и нетрябва да взимаме власта..... че кои сме ние, нормалните че да го правим и ако все пак се случи ще останем ли нормални? С бой нестава и не е начина, ако наистина са дилъри и предтъпници би трябвало чичко ушев и прокуратурата да свършат тази работа. Най-голямото падение ще е да седнем да се трепем левскари с левскари, ако ще се бием ти нека да е заедно срещу циганите защото тях държавата не ги закача, няма и да го направ . :)


Евала за мнението, пич! Повече такива като теб трябва да има!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12974
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 22 мар 2015 15:14

plamenst7 написа:Деградацията в сектор Б е на по-малка от тази на отбора, да не кажа и по-голяма. Дори до голяма степен състоянието на отбора се дължи на поведението на някои хора от сектор Б. За много левскари,а и фенове на други отбори това място от символ на левскарския дух се превърна в символ на олигофренията и място където се събират пропаднали типове. Лично аз съм израстнал в този сектор и съм го посещавал повече от 15 години. В един момент някъде преди 8-9 години простотията започна да ми идва в повече и се преселих в сектор А и сега във В. В последните няколко години съм бил в сектор Б само когато сме се водели гости на ЦСКА. Дори на последния мач с Хасково ми направи изключително грозно впечатление как през доста голяма част от времето се пееха анти ЦСКА песни изпълнени само с псувни и вулгарности, а ние дори не играехме с тях. Пускат се декларации как нашата любов била по-силна от тяхната омраза, а излиза, че нашата омраза е не по-малка.

+1
софия-запад окупира сектора и се вижда това до какво доведе. Наркомани и всякакви други утайки се събират в сектора.
И простотия след простотия след простотия. Вече и в клуба влязоха. Първо от тях трябва да се отървем.

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Stahlgewitter » 22 мар 2015 20:46

Пичове,Сектор Б е на всички.Не разбирам какво значи "окупиран".Някой ви е спрял да ходите там?Някой ви тормози като ходите там?Всеки е свободен да ходи където си иска,ако не ви се пее за сранета по п***и и други простотии не пейте,избора си е личен,но да се твърди,че Сектора е "окупиран" е меко казано смешно.
Няма да коментирам СЗ,НКП и т.н.,а и не виждам смисъл.От тия форумни войни полза няма,няма и да има.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: scooool и 30 госта