Георги Иванов-Гонзо

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Гонзо да си подаде оставката

ДА
105
68%
НЕ
50
32%
 
Общо гласове: 155

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот Player » 10 фев 2015 01:14

Santiago Munezz написа:Херо винаги си е бил сребролюбец,откъде му създадоха този изкуствен имидж на човек с морал и достойнство незнам,а даже някои си мислят че бил и Левскар.Трябваше още в началото да откаже,както го направи и предните няколко пъти,а не уж да приеме предложението,да твърди наляво и надясно,че е дал "мъжката" си дума и после да се покрие като мишка и да се чуди каква плоска лъжа да измисли.Жив и здрав да е,разбира от футбол,спор няма,но като човек е прекалено малък за отбор като Левски,особено в моментното му състояние.Напълно вярвам на Гонзо и знам,че казва истината.А и по принцип не ме интересува мнението на феновете на другите отбори за целия този случай,но ми е много гадно като видя Левскар да напише -"Вярвам на Херо,Гонзо ми падна в очите" или нещо от сорта...много жалко,че има такива хорица.


Вярата ти в Гонзо въпреки че прилича на слепец води слепеца си е твое право, Ама как така знаеш че Гонзо казва истината? Бил си до него във всеки един момент ли?
Не защитавам Херо, нито съм му адвокат нито го познавам. И той има много кирливи ризи, както всеки един, но седи и си трае. Докато има един друг който съсипва Левски , прави интриги, лъже и манипулира и напада личностно човек който е дал на Левски и никого с нищо не обидил, няма как да си мълча. Като иска да посее вятър ще ожъне буря.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот russia » 10 фев 2015 02:03

baligo написа:... във всеки удобен за него момент обяснява какъв левскар е, а на практика блокира работата на клуба половин година, за да каже накрая, че не работи с посредници, а иска сам да прави селекцията без да му се дири сметка. Всички знаем защо. А Гонзо много добре направи, че не отстъпи, щото ако Херо беше сбъркал селекцията и без класиране за ЕКТ, това щеше да е финансов колапс за Левски.
На това се надявахте, нали? Ма курец за вас. Гонзи че ви клати още. Тепърва се почва. Тръгнал е по пътя на Сирака.

Че какъв му е пътя на Койота? Виж, да кажеш, че си приличат по мижави кариери в чужбина, става! Колкото единият прокопса в Сарагоса и Ланс, толкова и другия в Рен и Диарбекир! 8-)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот gugushito » 10 фев 2015 06:17

ЧУДЯ му се на херо как може да пада до нивото на неандерталеца и да продължава този задочен диалог с това недоразумение ??

Потребителски аватар
hd-fen
Мнения: 267
Регистриран на: 04 апр 2014 14:56
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот hd-fen » 10 фев 2015 07:01

За тези,които си нямат представа в какво превърна Левски лицето Георги Иванов-Гонзо, нека си представят САЩ след 5 годишно управление с президент Йоло Делев!Разбира се това го казвам с цялото ми уважение към г-н Йоло Делев,който за разлика от това природно недоразумение,съсипващо любимия ми отбор - Гонзо - вероятно знае азбуката и таблицата за умножение.Не съм от отявлените фенове на Херо, но никой не може да отрече неговата честност и професионализъм.Докато Левски се управлява от неграмотници като Гонзо, който вместо автографи за ''феновете'' си раздава пръстов отпечатък на показалеца си (по обясними причини),нищо добро не очаква клуба.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Гонзо, Гаджев и качулките завинаги вън от Левски!

Потребителски аватар
darakchiev_77
Мнения: 330
Регистриран на: 26 авг 2010 17:23
Skype: darakchiev_77
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот darakchiev_77 » 10 фев 2015 07:51

Тая мандажа инжинера си я забърка, за къв чеп му беше във всяко интервю да
храни Херо. Ебати тъпия галош и тоя е СД в ''Левски''. Срам.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот trokadero_ » 10 фев 2015 07:55

100 % Херо си е прав . На Гонзо му лъснаха далаверите !

Луд Гидия 123
Мнения: 372
Регистриран на: 14 сеп 2014 18:02
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот Луд Гидия 123 » 10 фев 2015 08:01

Captain Stottlemeyer написа:
Tommi написа:Да изригва колкото си иска, но много неща станаха ясни, когато избра парите на Цветан Василев. ;)

+1 :) Херо е мишок, радвам се, че не дойде в "Левски" - много е малък, за да води такъв голям отбор. Вярвам на човек като Гонзо, който даде здравето си за "Левски". А авторчето на темата и другите, които плюят по Гонзо, могат да изригват колкото си искат в най-малкото помещение с водно подмиване у тях... :lol:


Капитане, със собственик като сегашния всеки нов треньор на Левски е потенциална мишка, просто от треньора нищо не зависи, решенията се вземат от друг човек. По тая твоя логика излиза че Мурсия, Йоканович и всички последни треньори на Левски са все мишки.
А за това, че се радваш, че Херо не дошъл в Левски ще допълня, че и лисицата казала, че гроздето е кисело щом не успяла да си зобне.
Какво ти е мнението за Стойчо Стоев тогава?
Гарваните грачат грозно, зловещо..................а орлите си летят.

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот LokoMaina » 10 фев 2015 08:02

Бе не ми е много в работата /макар че и двете лайненца поживяха в различен период от живота си на Лаута/, ама и аз да си кажа: Фани единия, Одари другия!
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот BRF » 10 фев 2015 08:06

Не съм фен на Херо,напротив!Още когато избяга от националния отбор заради парите в Левски ми е странно като говорят за неговия морал."Спора" му с Инжинера обаче е смешен и се радвам,че има много левскари ,които скачат на Херо и подкрепят Гонзо!Аз ви пожелавам Гонзо да ви е ръководител дълги години,а на колегата който ни заплашваше,че щял да стане като Сираков,мога да му кажа само :lol: !

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Херо изригна срещу Гонзо

Мнениеот trokadero_ » 10 фев 2015 08:15

Иначе да не се надяват на нещо - Стойчо ще го махнат до лятото заради ''неубедителните игри '' и ''правилната работа на Гонзо'' ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта