Стойчо Стоев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот santiliana » 22 дек 2014 16:43

Успех на Стойчо! Другото е само насаждане на напрежение...
Последна промяна от santiliana на 22 дек 2014 17:19, променено общо 1 път.
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот amstel_beer » 22 дек 2014 16:47

Честито на всички левскари! Контраатаката е любимият стил на Стоев, нещо, което няма да се хареса на агитката скандираща "в атака, в атака, сините в атака" :mrgreen:

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот Hohohoho » 22 дек 2014 16:48

Teo написа:
Hohohoho написа:
zaleza1234 написа:
Hohohoho написа:Стойчо vs Стойчо, ако Гонзо не уволни нашия Стойчо преди прейофните мачове с ЦСКА. Иначе му давам да е в Левски до края на сезона. С тия футболисти и това ръководство и татко Карло да дойде, ще завърши 5ти или 6ти с около 10 спечелени точки в плейофите.


Ясно вече кога ще е събличането :lol: :lol: ама честно вие вярно ли се кефите на тоя че ви стана треньор. Имам в предвид ясно е с Лудогорец там взе от Петев отбор попрецака го но все пак не го срина. Та с това изключение тоя къде е бил наставник и какви успехи е имал та вие така му се радвате. Иначе да ви е честито и да взима да ви вкарва в седмицата че ни трябват 6 точки задължителни.

Какво да му се кефя, който и да дойде този сезон положението няма да стане по-добро. Влизаме в 6тицата, хвърляме се в турнира за купата и каквото излезе и се надявам да ги мотивира в двата мача с ЦСКА, че да не ви дадем пълен комплект точки. Реално друго няма какво да се иска.


Остави ти тая работа... като се разделим на две шестици ще има 10 мача нали така? 5 домакинства и 5 гостувания... това са общо 30 точки или -30 точки... всичко е възможно в българския футбол! Като нищо да цъфнете накрая някъде до нас!
Целта пред отборите е добро представяне в ЕКТ независимо дали е ШЛ или ЛЕ.. искаш ли свежи пари там е мястото!
Ние не спрем ли лудогорец тая година, другата година ще станат шампиони с минимум 15 точки разлика... едно евентуално ново влизане в ШЛ и край за останалите отбори... Шахтьор №2 :idea:

Вие няма да спрете Лудогорец. Те се надъхаха след не лошото представяне в ШЛ. Откакто изгубиха шансове да продължат играят страхотно в А група. Пък и ей сега ще разпродадете половината отбор, тъй че пак ще трябва да сглабяте. Ще ви отрежат някъде в началото на плейофите. Пък и Киро е подготвил яко пачките, така че съдиите ще са с него, много или малко. Той взе 15млн евро тази година, ако не е повече и му се услади. Не толкова за парите, ами че може да си чеше егото, като все за него говорят. Но от тях няма да излезе Шахтьор 2, тъй като скоро ще му мине кризата на средната възраст и ще плюе на всичко.
Последна промяна от Hohohoho на 22 дек 2014 16:49, променено общо 1 път.

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот zaleza1234 » 22 дек 2014 16:49

Hohohoho написа:
zaleza1234 написа:
Hohohoho написа:Стойчо vs Стойчо, ако Гонзо не уволни нашия Стойчо преди прейофните мачове с ЦСКА. Иначе му давам да е в Левски до края на сезона. С тия футболисти и това ръководство и татко Карло да дойде, ще завърши 5ти или 6ти с около 10 спечелени точки в плейофите.


Ясно вече кога ще е събличането :lol: :lol: ама честно вие вярно ли се кефите на тоя че ви стана треньор. Имам в предвид ясно е с Лудогорец там взе от Петев отбор попрецака го но все пак не го срина. Та с това изключение тоя къде е бил наставник и какви успехи е имал та вие така му се радвате. Иначе да ви е честито и да взима да ви вкарва в седмицата че ни трябват 6 точки задължителни.

Какво да му се кефя, който и да дойде този сезон положението няма да стане по-добро. Влизаме в 6тицата, хвърляме се в турнира за купата и каквото излезе и се надявам да ги мотивира в двата мача с ЦСКА, че да не ви дадем пълен комплект точки. Реално друго няма какво да се иска.

Добре без да се заяждам , е точно па тоя как мислиш ще мотивира ваще за мача с нас. Само е това ми кажи, тоя дерби е гледал само по ТВ то. Незнам въпреки че в момента честно нямам идея кой би могъл да ви стане треньор и да ви извади от тая дупка. Според мен само Херо имаше шанс нещо да направи ,но инжИнера нещо не меля брашно със силни хора. Определено за мен вашия проблем е Гонзо много му се предоверявате а милия за нищо не става поне за момента. Иска му се ама си е прост и няма и идея как да стане. Сега го гледам толкова е доволен че е докарал някой. Абе нямам думи, но е факт че и вие трябва да се дигнете ЦСКА няма нужда от слаб Левски или от боксова круша в дербито.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот 7 е добро число » 22 дек 2014 16:53

Стойне нема да го биде ного дълго . Ще бъде изритан след 5-6 мача .

Има 3 мача до края - две победи и загуба от Лунуходци . Класираме се в първата 6-ца и там става страшно. Правим две поредни ремита и после две загуби и сезона приключва за нас . Както и за Стойне . Ще си вземе неустойката и си тръгва по-живо по-здраво !!!!!!!!

Гонзу и Топчу пак ша са си тренори . :evil:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот Hohohoho » 22 дек 2014 16:54

zaleza1234 написа:
Hohohoho написа:
zaleza1234 написа:
Hohohoho написа:Стойчо vs Стойчо, ако Гонзо не уволни нашия Стойчо преди прейофните мачове с ЦСКА. Иначе му давам да е в Левски до края на сезона. С тия футболисти и това ръководство и татко Карло да дойде, ще завърши 5ти или 6ти с около 10 спечелени точки в плейофите.


Ясно вече кога ще е събличането :lol: :lol: ама честно вие вярно ли се кефите на тоя че ви стана треньор. Имам в предвид ясно е с Лудогорец там взе от Петев отбор попрецака го но все пак не го срина. Та с това изключение тоя къде е бил наставник и какви успехи е имал та вие така му се радвате. Иначе да ви е честито и да взима да ви вкарва в седмицата че ни трябват 6 точки задължителни.

Какво да му се кефя, който и да дойде този сезон положението няма да стане по-добро. Влизаме в 6тицата, хвърляме се в турнира за купата и каквото излезе и се надявам да ги мотивира в двата мача с ЦСКА, че да не ви дадем пълен комплект точки. Реално друго няма какво да се иска.

Добре без да се заяждам , е точно па тоя как мислиш ще мотивира ваще за мача с нас. Само е това ми кажи, тоя дерби е гледал само по ТВ то. Незнам въпреки че в момента честно нямам идея кой би могъл да ви стане треньор и да ви извади от тая дупка. Според мен само Херо имаше шанс нещо да направи ,но инжИнера нещо не меля брашно със силни хора. Определено за мен вашия проблем е Гонзо много му се предоверявате а милия за нищо не става поне за момента. Иска му се ама си е прост и няма и идея как да стане. Сега го гледам толкова е доволен че е докарал някой. Абе нямам думи, но е факт че и вие трябва да се дигнете ЦСКА няма нужда от слаб Левски или от боксова круша в дербито.

Той, ако успее да подреди тактически отбора, може и да стане. Срещу вас се играе на контри, а от 2 години всичките глави начело на Левски се мъчат да правят някакво тики-така с некадърници като Сърмов, Гаджев, Бру и 20 други. Е няма как да стане. Ако подреди отбора може и да се справи, ако не поне няма да падне на резултат. Пък в Гората води мачове и с по-голям залог от дербито и се справи прилично, така че там са ми надеждите. Не очаквам чудеса, ама с тоя собственик и не трябва.
Последна промяна от Hohohoho на 22 дек 2014 16:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот Stahlgewitter » 22 дек 2014 16:57

Още някой ще дойде ли да се упражнава на тема колко е зле Левски и ако ще Капело да дойде няма какво да се случи?
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12473
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот TristaNNN » 22 дек 2014 16:57

amstel_beer написа:Честито на всички левскари! Контраатаката е любимият стил на Стоев, нещо, което няма да се хареса на агитката скандираща "в атака, в атака, сините в атака" :mrgreen:


А, тя понеже агитката си умира от кеф при сегашния стил на Левски, те сините са все в атака :mrgreen:
Иначе няма нищо лошо в контраатаката като оръжие, пък и нашия Стою за щастие не наложи някакви крайно дефанзивни похвати в Лудогорец, дано не реши да го стори и при нас.
Също така ще е хубаво цесекистите да си дрънкат тъпотиите за български Шахтьор другаде, нас най-малко ни касае това в момента, а да не говорим, че темата е за нов треньор в Левски :!:
Последна промяна от TristaNNN на 22 дек 2014 16:58, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот Teo » 22 дек 2014 16:57

zaleza1234 написа:
Hohohoho написа:
zaleza1234 написа:
Hohohoho написа:Стойчо vs Стойчо, ако Гонзо не уволни нашия Стойчо преди прейофните мачове с ЦСКА. Иначе му давам да е в Левски до края на сезона. С тия футболисти и това ръководство и татко Карло да дойде, ще завърши 5ти или 6ти с около 10 спечелени точки в плейофите.


Ясно вече кога ще е събличането :lol: :lol: ама честно вие вярно ли се кефите на тоя че ви стана треньор. Имам в предвид ясно е с Лудогорец там взе от Петев отбор попрецака го но все пак не го срина. Та с това изключение тоя къде е бил наставник и какви успехи е имал та вие така му се радвате. Иначе да ви е честито и да взима да ви вкарва в седмицата че ни трябват 6 точки задължителни.

Какво да му се кефя, който и да дойде този сезон положението няма да стане по-добро. Влизаме в 6тицата, хвърляме се в турнира за купата и каквото излезе и се надявам да ги мотивира в двата мача с ЦСКА, че да не ви дадем пълен комплект точки. Реално друго няма какво да се иска.

Добре без да се заяждам , е точно па тоя как мислиш ще мотивира ваще за мача с нас. Само е това ми кажи, тоя дерби е гледал само по ТВ то. Незнам въпреки че в момента честно нямам идея кой би могъл да ви стане треньор и да ви извади от тая дупка. Според мен само Херо имаше шанс нещо да направи ,но инжИнера нещо не меля брашно със силни хора. Определено за мен вашия проблем е Гонзо много му се предоверявате а милия за нищо не става поне за момента. Иска му се ама си е прост и няма и идея как да стане. Сега го гледам толкова е доволен че е докарал някой. Абе нямам думи, но е факт че и вие трябва да се дигнете ЦСКА няма нужда от слаб Левски или от боксова круша в дербито.


И аз съм на това мнение и то като човек от другата страна... Херо със сигурност щеше да промени облика на Левски.. неслучайно е работил цяла есен по селекцията, имал е набелязани играчи и т.н. Човек разбираш материята, както се казва отдавна е изял благото на баницата... погледнете реално, има презентации на известни футболни мениджъри(треньори) в момента Спортно-технически директор е една проста отживелица... не знам, защо продължава да се налага в нашата страна... Стоев може пък така да изглежда пред камерите, да се прави на мек и т.н., но в съвсем друга роля да е в съблекалнята! Времето ще покаже какво ще направи. Да в лудогорец дойде като отбора стана шампион, но и там можеше да се провали отначало нали? Не успя, взе всичко с тях... при тях сега нещата са корено различни, обстановката е корено различна, има обществен натиск и т.н., не е като на село..

Потребителски аватар
Gesha1986
Мнения: 656
Регистриран на: 28 апр 2010 18:42
Контакти:

Re: Стойчо Стоев е новият ст.треньор на Левски София

Мнениеот Gesha1986 » 22 дек 2014 17:11

ОФИЦИАЛНО: ЛЕВСКИ С НАЙ- СЛАБИЯ ТРЕНьОР В ИСТОРИЯТА СИ!!!
всичко това което се случва го направиха онея качулчици,сираковци,батковци и оня дет все по често се явява по тв екрана лавчовцо ... така ще е щот сме БеГе


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта