АНКЕТА: Да бойкотираме ли мачовете на Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

АНКЕТА: Да бойкотираме ли мачовете на Левски?

Ще ходя на мачовете
67
50%
Няма да ходя на мачовете
68
50%
 
Общо гласове: 135

Потребителски аватар
kronos
Мнения: 387
Регистриран на: 24 юли 2008 09:46
Контакти:

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот kronos » 04 авг 2014 23:10

Това е същото, като да не ходим да гласуваме и да чакаме някой свише на ни оправи!
BE STRONG

ЛЕВСКИ - САМИ СРЕЩУ КОМПЛЕКСАРИТЕ!

Kobe Bryant: "If you see me in a fight with a bear, pray for the bear."

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот fiesta » 04 авг 2014 23:13

злато1234 написа:Мустака няма как да го махнем лесно. Толкова се е закопал със тарторчетата на агитката и структурките, че докато е жив ще си прави цирковете на наш гръб. Да виждате някаква реакция от фен клубовете? Не! Защото вече са част от схемата. А чак такова обединение да се направи от 10-15 хил. човека и да го изгоним със шутове не вярвам да стане. Лошото е, че онези дето се мислят за най-големите левскари и се пъчат пред камери и микрофони сега се крият и служат покорно на мустака. Щом има пари всички са доволни, на кой му пука за обикновения истински фен. :evil:

Докато има така нареченият кредит на доверие, ще си прави "каквото си иска". А за да го има този "кредит", трябва да показва, че е популярен!

А за да показва, че е популярен, трябва да има кой да го гледа.

Като няма кой да му гледа простотиите, популярността му отива по дяволите. След нея следва и "кредита на доверие".

И след като няма "кредит на доверие" няма да има и Батков, защото той точно от този "кредит" преживява. Защото е фалирал всичко друго, с което се е захванал!

Заб.: Батков се различава по това от Гигов и Стефанов, че той не е "взел" отбора, а са му го дали. Както са му го дали, така и ще му го вземат! И той много добре го знае!

Заб. 2: Начина да му го вземат е много прост: като Министерството на Бътрешните Работи си поиска собствеността. Което то може по всяко време да направи! Батков е просто е един домоуправител. На много голяма собственост, но все пак един некадърен, мизерен, домоуправител!
Последна промяна от fiesta на 04 авг 2014 23:17, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
flo
Мнения: 1406
Регистриран на: 03 ное 2010 22:00
Местоположение: Toulouse,France
Контакти:

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот flo » 04 авг 2014 23:15

Балкански Орел написа:На кой му стиска да изгони батковджиите и стюардите, които взимат пачки за да се разхождат напред назад с отбора и да се изявяват като "най верните фенове" ? На никой, така че...

Aз бях стюард по едно време и не видях никакви пачки. Плащаха ми по 20 лева на мач и честно да ти кажа не забогатях много.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот 1982 » 04 авг 2014 23:36

Точно така, на теб са ти давали трохите, а едрият комат отива в София-Запад. Затова и няма ни вопъл, ни стон срещу Батков от въпросната организация.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4005
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот Странджата » 04 авг 2014 23:42

Искам да попитам левскарите - когато преди една година и нещо бяхме на половин час от титлата с отбор, който не блестеше кой знае колко много и с треньор, за който повечето не предполагаха, че го има на терена, Батков пак си беше с мустак и шкембак. Един автогол и се започна... И трябва ли все да се дълбае дъното?
Тези, които са преживяли смъртта на Гунди, ще ви кажат - не е имало по-тежък момент за Левски. Но пак се вдигнахме - даже и със ясното съзнание, че Гунди никога няма да стане от гроба. Но се вдигнахме с мъжество, а не с обръщане на гръб на съдбата, защото тя не ни е погалила.
Далеч съм от мисълта да венцехваля Батков - той е такъв, каквито могат да бъдат днес футболните босове. Да не търсим спасителя, а да подкрепяме отбора си - такъв, какъвто е. Да не би да сме избрали Левски с мисълта, че винаги ще е пръв. Избрали сме го, защото е Левски - и всеки го знае това. Боли, че сега сме слаби, но няма да е вечно така, ако подкрепяме Левски. Иначе - не ни остава нищо друго, освен да се примирим със съдбата на Славия и Локото ...

Потребителски аватар
злато1234
Мнения: 74
Регистриран на: 03 авг 2014 16:39
Контакти:

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот злато1234 » 04 авг 2014 23:47

Странджата написа:Искам да попитам левскарите - когато преди една година и нещо бяхме на половин час от титлата с отбор, който не блестеше кой знае колко много и с треньор, за който повечето не предполагаха, че го има на терена, Батков пак си беше с мустак и шкембак. Един автогол и се започна... И трябва ли все да се дълбае дъното?
Тези, които са преживяли смъртта на Гунди, ще ви кажат - не е имало по-тежък момент за Левски. Но пак се вдигнахме - даже и със ясното съзнание, че Гунди никога няма да стане от гроба. Но се вдигнахме с мъжество, а не с обръщане на гръб на съдбата, защото тя не ни е погалила.
Далеч съм от мисълта да венцехваля Батков - той е такъв, каквито могат да бъдат днес футболните босове. Да не търсим спасителя, а да подкрепяме отбора си - такъв, какъвто е. Да не би да сме избрали Левски с мисълта, че винаги ще е пръв. Избрали сме го, защото е Левски - и всеки го знае това. Боли, че сега сме слаби, но няма да е вечно така, ако подкрепяме Левски. Иначе - не ни остава нищо друго, освен да се примирим със съдбата на Славия и Локото ...

Че ние от 2008-2009 сме се запътили точно по пътя на Славия и Локо Сф, и то точно заради БаткоФ и Тотонев. Как може от 6-7 години да правиш едни и същи грешки без да осъзнаеш, че това не е начина. За мен всичко това е умишлено, не знам дали е цел на БаткоФ или някой зад него, но със сигурност не е случайно. Явно ще чакаме БаткоФ да гушне букета, че да се оправим... :roll:

Потребителски аватар
Foreigner
Мнения: 1329
Регистриран на: 04 фев 2012 17:53
Контакти:

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот Foreigner » 04 авг 2014 23:52

kronos написа:Това е същото, като да не ходим да гласуваме и да чакаме някой свише на ни оправи!


Много точно казано.

Според мен по-добре ще е всички, които искат да бойкотират, да отидат на стадиона, обаче не на мач на представителния отбор, а на юношеския (или дублиращия).
Хем феновете претендират, че искат да гледат юноши, хем искат да виждат в играчите "сърце и душа", така че...
...

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: АНКЕТА: Да бойкотираме ли мачовете на Левски?

Мнениеот balef » 04 авг 2014 23:58

От 1976 година рядко пропускам мач на любимия ми отбор Левски.
Сега съм твърдо решил докато Батков е собственик няма да стъпя на стадиона - Г.Аспарухов е на 200 метра от мен.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Не ходи на стадиона. Спаси Левски

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 05 авг 2014 00:13

fiesta написа:...Заб. 2: Начина да му го вземат е много прост: като Министерството на Бътрешните Работи си поиска собствеността. Което то може по всяко време да направи! Батков е просто е един домоуправител. На много голяма собственост, но все пак един некадърен, мизерен, домоуправител!

Може би не знаеш, но изграждащият се сектор "А" на стадион "Георги Аспарухов" вече е собственост на ПФК "Левски". Друг е въпросът, че МВР няма да си вземе останалите 3 сектора по простата причина, че няма какво да ги прави. Трети отделен въпрос е предстоящата промяна в Закона за младежта и спорта. С три изречения, начинът от прост става много сложен и практически невъзможен... 8-) Лека нощ. :)

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1907356
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: АНКЕТА: Да бойкотираме ли мачовете на Левски?

Мнениеот ЕМИЛ » 05 авг 2014 00:23

твърдо съм да се ходи на стадиона и от там да се изразява позиция


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, Serafim и 19 госта