Замириса ли на футбол от Герена?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23844
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Замириса ли на футбол от Герена?

Мнениеот delqnski47 » 23 ное 2009 16:21

За да се каже че в отбора има напредък,или че е ''замирисало на футбол'' в Левски,то същият отбор трябва да направи още минимум 5 такива мача от последния с Черно Море!Това ми заприлича малко на 10 поредни победи на ЦСКА и огромното самочувствие,все едно играчите бяха направили нещо велико!
Аз като безпристрастен фен,смятам че статията е вярна донякъде,но може би трябваше да се пусне по късно(зависи,ако победите на Левски продължат де)!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Замириса ли на футбол от Герена?

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 ное 2009 16:24

И все пак, трябваше да се изчака мача с Литекс......и тогава да се правят анализи.
След "Моряците" ако ударим и Литекс......тогава статията щеше да си е съвсем на място !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Замириса ли на футбол от Герена?

Мнениеот Sleepwalker » 23 ное 2009 17:38

delqnski47 написа:За да се каже че в отбора има напредък,или че е ''замирисало на футбол'' в Левски,то същият отбор трябва да направи още минимум 5 такива мача от последния с Черно Море!Това ми заприлича малко на 10 поредни победи на ЦСКА и огромното самочувствие,все едно играчите бяха направили нещо велико!
Аз като безпристрастен фен,смятам че статията е вярна донякъде,но може би трябваше да се пусне по късно(зависи,ако победите на Левски продължат де)!


Мене от това най-много ме е страх-нашите да се помислят за непобедими звезди. От високо най-лесно се пада.Дето каза един потребител преди няколко поста,мачът с Литекс е рубиконът за Левски в настоящото първенство.Да видим какво ще стане.
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23844
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Замириса ли на футбол от Герена?

Мнениеот delqnski47 » 23 ное 2009 18:35

Sleepwalker написа:
delqnski47 написа:За да се каже че в отбора има напредък,или че е ''замирисало на футбол'' в Левски,то същият отбор трябва да направи още минимум 5 такива мача от последния с Черно Море!Това ми заприлича малко на 10 поредни победи на ЦСКА и огромното самочувствие,все едно играчите бяха направили нещо велико!
Аз като безпристрастен фен,смятам че статията е вярна донякъде,но може би трябваше да се пусне по късно(зависи,ако победите на Левски продължат де)!


Мене от това най-много ме е страх-нашите да се помислят за непобедими звезди. От високо най-лесно се пада.Дето каза един потребител преди няколко поста,мачът с Литекс е рубиконът за Левски в настоящото първенство.Да видим какво ще стане.

Така е!И аз като тебе чувствах същия страх,когато победихме Динамо(Москва) и наште се помислиха за звезди!!!Когато видях самочувствието по лицата им на летището като се завърнаха ми стана ясно,че скоро ще стане нещо лошо!И за съжаление бях прав!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, futbolqga, Testa_di_Legno и 44 госта