Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот костенурк » 19 мар 2014 17:34

damyanov1963 написа:
костенурк написа:
glarus_ds написа:
костенурк написа:Хамза не заслужава картони заради тия лакти щото не са умишлени.И срещу Локо Пд имаше 1 или 2 такива удара просто много ръкомаха като увладява топката.Но съдиите виждат че не е умишлено.Гонзо постоянно си служеше с лакти но не си спомням да е получавал картони ;) иначе справедливостта възтържествува,доброто победи,чакаме Локо Пд на полуфиналите на вас успех в първенството

И към теб, Гонзо да е разбивал глава на противников играч? Влизането срещу Старокин е нарисуван червен картон. Иначе нашите мишки второто свалиха гащите и чакаха ....

Вашите много лежаха първото полувреме не отива на отбор като Левски такава ку*венска тактика,оня столипиновец Белаид няма такава актриса като него.а за Гонзо много мога да пиша за грубата му игра в атака и как малтретираше защитниците,именно тва му донесе славата че е мъжкар и биткаджия,но ако беше в нормално първенство всеки втори мач щеше да е с червен картон ;) както и да е ближете си раните и друг път когато ви предстои мач срещу великия Ботев Пловдив го раздавайте малко по скромно 8-)


Не може да го даваме скромно пред отбор, който почти 30 г. не е имал победа над нас :idea:

Е срещу такива отбори може ама срещу Великия Ботев Пловдив по сромно 8-) в събота ще ви натряскаме 4 гола 8-)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот ralka_levskarka » 19 мар 2014 17:35

nikikriviq написа:
Синият Болярин написа:На Хамза лакетът не беше умишлен, контузването на Старокин също, но имаше 100% втори жълт картон на Иршак. Първата засада е спорна, а втората очевидна. Като цяло съдията има много сериозен принос (60%-70%) за продължаването на Ботев, но хубавото е, че натискът върху Батков ще се засилва и скоро ще го разкараме. Дори да бяхме взели купата, това само щеше да замаскира проблемите в клуба. Пожелавам успех на Локо Пд и дано те триумфират.

Най-много да го бяхме докарали до финал с Лудогорци. От там в Европа като финалист за купата и старата песен на нов глас. Сега трябва да се започне с чистката. От УС, през всички треньори на различните възрасти. Големият проблем пред Левски е НКП, казвам го за пореден път. Докато им се плаща, ще се изявяват като шефове. Утре могат да решат да набият всички футболисти. И кой ще е тоя глупак, който ще се навие да дойде да играе тук? Заради феновете с качулките играчите ги е страх да сгрешат. И затова всеки един от футболистите гледа да се отърве бързьо от топката.

Мисля, че от УЕФА бяха казали, че загубилия финалист няма да играе в Европа :).
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот glarus_ds » 19 мар 2014 17:35

ralka_levskarka написа:Манете червения картон, вижте тия на терена. Понякога си мисля, че аз бих играла доста по- добре.

Нищо чудно ;) Първото полувреме не стояха зле, особено в последните минути. Но второто очевидно забравиха да излезнат на терена....
CHELSEA

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот Teo » 19 мар 2014 17:35

nikikriviq написа:
Синият Болярин написа:На Хамза лакетът не беше умишлен, контузването на Старокин също, но имаше 100% втори жълт картон на Иршак. Първата засада е спорна, а втората очевидна. Като цяло съдията има много сериозен принос (60%-70%) за продължаването на Ботев, но хубавото е, че натискът върху Батков ще се засилва и скоро ще го разкараме. Дори да бяхме взели купата, това само щеше да замаскира проблемите в клуба. Пожелавам успех на Локо Пд и дано те триумфират.

Най-много да го бяхме докарали до финал с Лудогорци. От там в Европа като финалист за купата и старата песен на нов глас. Сега трябва да се започне с чистката. От УС, през всички треньори на различните възрасти. Големият проблем пред Левски е НКП, казвам го за пореден път. Докато им се плаща, ще се изявяват като шефове. Утре могат да решат да набият всички футболисти. И кой ще е тоя глупак, който ще се навие да дойде да играе тук? Заради феновете с качулките играчите ги е страх да сгрешат. И затова всеки един от футболистите гледа да се отърве бързо от топката.


Отидете пред кантората на Батков и му искайте оставката или там да се маха, футболистите, че са виновни нема спор, но нали рибата отдавна се е вмирисала от към главата...

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот ralka_levskarka » 19 мар 2014 17:36

glarus_ds написа:
ralka_levskarka написа:Манете червения картон, вижте тия на терена. Понякога си мисля, че аз бих играла доста по- добре.

Нищо чудно ;) Първото полувреме не стояха зле, особено в последните минути. Но второто очевидно забравиха да излезнат на терена....

Ама те от 4 мача насам забравят да излязат второто полувреме :shock:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот glarus_ds » 19 мар 2014 17:36

костенурк написа:
damyanov1963 написа:
костенурк написа:
glarus_ds написа:
костенурк написа:Хамза не заслужава картони заради тия лакти щото не са умишлени.И срещу Локо Пд имаше 1 или 2 такива удара просто много ръкомаха като увладява топката.Но съдиите виждат че не е умишлено.Гонзо постоянно си служеше с лакти но не си спомням да е получавал картони ;) иначе справедливостта възтържествува,доброто победи,чакаме Локо Пд на полуфиналите на вас успех в първенството

И към теб, Гонзо да е разбивал глава на противников играч? Влизането срещу Старокин е нарисуван червен картон. Иначе нашите мишки второто свалиха гащите и чакаха ....

Вашите много лежаха първото полувреме не отива на отбор като Левски такава ку*венска тактика,оня столипиновец Белаид няма такава актриса като него.а за Гонзо много мога да пиша за грубата му игра в атака и как малтретираше защитниците,именно тва му донесе славата че е мъжкар и биткаджия,но ако беше в нормално първенство всеки втори мач щеше да е с червен картон ;) както и да е ближете си раните и друг път когато ви предстои мач срещу великия Ботев Пловдив го раздавайте малко по скромно 8-)


Не може да го даваме скромно пред отбор, който почти 30 г. не е имал победа над нас :idea:

Е срещу такива отбори може ама срещу Великия Ботев Пловдив по сромно 8-) в събота ще ви натряскаме 4 гола 8-)

Добре, успех ви желая, но този път колко спукани глави и колко контузени левскари ще има ;) :mrgreen:
CHELSEA

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот костенурк » 19 мар 2014 17:37

ralka_levskarka написа:Манете червения картон, вижте тия на терена. Понякога си мисля, че аз бих играла доста по- добре.

Ти май си единствената с топки измежду посинелите фенове,респект :) другите се оправдават със съдиите а не гледат че сте трагични
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
nikikriviq
Мнения: 66
Регистриран на: 27 авг 2008 22:33
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот nikikriviq » 19 мар 2014 17:38

ralka_levskarka написа:
nikikriviq написа:
Синият Болярин написа:На Хамза лакетът не беше умишлен, контузването на Старокин също, но имаше 100% втори жълт картон на Иршак. Първата засада е спорна, а втората очевидна. Като цяло съдията има много сериозен принос (60%-70%) за продължаването на Ботев, но хубавото е, че натискът върху Батков ще се засилва и скоро ще го разкараме. Дори да бяхме взели купата, това само щеше да замаскира проблемите в клуба. Пожелавам успех на Локо Пд и дано те триумфират.

Най-много да го бяхме докарали до финал с Лудогорци. От там в Европа като финалист за купата и старата песен на нов глас. Сега трябва да се започне с чистката. От УС, през всички треньори на различните възрасти. Големият проблем пред Левски е НКП, казвам го за пореден път. Докато им се плаща, ще се изявяват като шефове. Утре могат да решат да набият всички футболисти. И кой ще е тоя глупак, който ще се навие да дойде да играе тук? Заради феновете с качулките играчите ги е страх да сгрешат. И затова всеки един от футболистите гледа да се отърве бързьо от топката.

Мисля, че от УЕФА бяха казали, че загубилия финалист няма да играе в Европа :).

Съжалявам, не съм запознат с промяната. И така да е, идеята ми е друга, че доката НКП командва, няма да видим нищо хубаво. Не искам да съм фен на ФК София Запад.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот LSFC 1914 » 19 мар 2014 17:39

костенурк написа:
ralka_levskarka написа:Манете червения картон, вижте тия на терена. Понякога си мисля, че аз бих играла доста по- добре.

Ти май си единствената с топки измежду посинелите фенове,респект :) другите се оправдават със съдиите а не гледат че сте трагични


Че са трагични в това няма спор, но и съдията повлия на мача! Ще си признаеш ли ? Айде да те видим имаш ли "топки" в гащите?

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1/4финал реванш за Купата

Мнениеот santi_santi » 19 мар 2014 17:39

ralka_levskarka написа:Манете червения картон, вижте тия на терена. Понякога си мисля, че аз бих играла доста по- добре.


Съмнява ме ,като те тренират и проведат една подготовка Сухия и сие :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, Google [Bot], Sstefanov и 43 госта