Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот damageplan » 12 окт 2013 21:49

milen.hristov написа:
damageplan написа:Милене , не ми отговори на въпроса -Колко тикви има на снимката ? Като отговориш на този въпрос , ще си отговориш на въпроса -Кой съблече Петев и Кой изгони Сираков от "Левски" .Изображение

ако снимката се удължи може и 4 (ако това е прякора на бившият премиер) без да го обиждам

Прибави и досието на бившия премиер към тайните досиета,също така и на неговия слуга Иво Тонев .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
mihalq
Мнения: 20
Регистриран на: 10 окт 2013 11:49
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот mihalq » 12 окт 2013 21:51

damyanov1963 написа:
Защо не престанете вече с тая гнусна тема?! Повече от ясно е, че беше крайно време някой да удари с юмрук по масата и да каже - СТИГА! До кога според вас трябваше да се въртиме в омагьосания кръг на смяна на треньори през няколко месеца!? Не виждате ли до къде стигнахме и давате ли си сметка до къде щяхме да стигнеме?! Какво обещаваше Сираков, а какво вършеше?! Щял да ни "ОПРАВИ" за 100 дни, и какво - взе Йоканович, за да го изгони след 2 м. и половина, за да вземе Петев и да го изгони и него и до кога така?!?!?!

Не обсъждаме тази тема. Обсъждаме дали е нормално във фенклуб, членовете му да престъпници, при това рецидивисти.

НЕ НЕ Е НОРМАЛНО!
На тия боклуци им дреме на х*я за Левски, единственото което ги интересува е да си въртят далаверите и да цицат парички от клуба!Подобни субекти нямат място на стадиона!Във всяка бяла държава тия отдавна щеше да са по затворите и вече да се насират като кихат!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Adramelech » 12 окт 2013 21:51

Човек, като чете коментарите и може да си помисли, че само в Левски има такива хора. Смешното е, че някои хора четат морал, а не се замислят, че и при тях ги има въпросните елементи. Ще се радвам, ако някой ми посочи един отбор (било то български или не), в който да няма подобни хора...

Утре ще има среща на феновете на Левски (включая и НКП-то), така че - защо някой не отиде да им каже какви отрепки са?
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот damageplan » 12 окт 2013 21:53

Adramelech написа:Човек, като чете коментарите и може да си помисли, че само в Левски има такива хора. Смешното е, че някои хора четат морал, а не се замислят, че и при тях ги има въпросните елементи. Ще се радвам, ако някой ми посочи един отбор (било то български или не), в който да няма подобни хора...

Утре ще има среща на феновете на Левски (включая и НКП-то), така че - защо някой не отиде да им каже какви отрепки са?

Защото иска зъбите му да са му в устата , а не да са разпилени по улицата .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Adramelech » 12 окт 2013 21:57

damageplan написа:
Adramelech написа:Човек, като чете коментарите и може да си помисли, че само в Левски има такива хора. Смешното е, че някои хора четат морал, а не се замислят, че и при тях ги има въпросните елементи. Ще се радвам, ако някой ми посочи един отбор (било то български или не), в който да няма подобни хора...

Утре ще има среща на феновете на Левски (включая и НКП-то), така че - защо някой не отиде да им каже какви отрепки са?

Защото иска зъбите му да са му в устата , а не да са разпилени по улицата .


Сигурно го има и този момент, но с писане по форумите какво ще се промени? Ще се разлаят малко кучетата, че видиш ли фенклубовете (в случая този на Левски) са пълни с отрепки и? Няколко дни ще има тракане по клавиатурите, ще се начешат няколко красти и всичко ще утихне... До следващата издънка.
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот iliyan » 12 окт 2013 21:59

Говорим си за футболно хулиганство - ми вземете и гледайте Green Streen Hooligans и тогава да си говорим за това а ?!
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот sin4ec » 12 окт 2013 22:00

Всъщност те не са агресори, а защитници. Агресорът, нарекъл ни сини говеда, хранил ни цяла година след всеки кръг, на всичкото отгоре и чорбар, не беше допуснат на Герена. Какво да кажем за ментора му, заявил седмица преди това, че е супердоволен от Йока. Предният ден-че с Петев не е разговаряно. А в 16.30 излиза да го представя на журналистите!
Абсолютен подлизурко! Нямало да стъпи на Герена-ами да не стъпва!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mihalq
Мнения: 20
Регистриран на: 10 окт 2013 11:49
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот mihalq » 12 окт 2013 22:02

Човек, като чете коментарите и може да си помисли, че само в Левски има такива хора. Смешното е, че някои хора четат морал, а не се замислят, че и при тях ги има въпросните елементи. Ще се радвам, ако някой ми посочи един отбор (било то български или не), в който да няма подобни хора...

Утре ще има среща на феновете на Левски (включая и НКП-то), така че - защо някой не отиде да им каже какви отрепки са?

Казвам им го дирекно в очите, не само аз, но и всеки нормален фен, ВСЕКИ С КРИМИНАЛНО ДОСИЕ НЯМА МЯСТО В КЛУБА!
Това което трябва да направим е да отидем на дербито всики, да им покажем че сме повече от тях!
И ПРЕДИ И СЕГА ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА!!! ВЪН МУТРЕНСКИЯ ЧОВЕШКИ ОТПАДЪК ОТ СТАДИОНА!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот milen.hristov » 12 окт 2013 22:02

Adramelech написа:Човек, като чете коментарите и може да си помисли, че само в Левски има такива хора. Смешното е, че някои хора четат морал, а не се замислят, че и при тях ги има въпросните елементи. Ще се радвам, ако някой ми посочи един отбор (било то български или не), в който да няма подобни хора...

Утре ще има среща на феновете на Левски (включая и НКП-то), така че - защо някой не отиде да им каже какви отрепки са?

Мен другите отбори не ме интересуват. Аз не искам като фен на Левски да бъда свързван с подобни. Въпросът е и левскарите да се разграничим от тези. Бъдещите поколения левскари трябва да знаят, че редовият фен на Левски нито изглдежда по подобен начин, нито се държи като тях, не се занимава с престъпни дела и т.н.
Колкото до въпросната среща, аз за сметка на г-н Батков с терористи не преговарям

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот milen.hristov » 12 окт 2013 22:12

iliyan написа:Говорим си за футболно хулиганство - ми вземете и гледайте Green Streen Hooligans и тогава да си говорим за това а ?!

Не ме интересуват другите, левскарите трябва да сме хора за пример

Като кажеш левскар да се разбира човек с високи морални ценности. Като чуждите фенове чуят за левскарите да кажат, това са онази агитка от възпитани и интелигентни уважаващи съперника фенове.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 33 госта