Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 04 окт 2013 20:02

soton написа:Капитане, следя коментарите ти, винаги си обективен и подготвен. Радвам се има хора(фенове) като теб.

Благодаря, половината съфорумци със сигурност не мислят като теб, а точно обратното, но това, че много хора тук не ме харесват, не ме кара нощем да мокря възглавницата... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 04 окт 2013 20:04, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 04 окт 2013 20:03

И за Левски ли зимата е магическото време, когато всичко ще се подреди така, както го искате вие. Това е нещо като панацея и за вас, и за ЦСКА, сякаш с идването на зимата ще стане чудо :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

BG-BateGoyko
Мнения: 58
Регистриран на: 09 авг 2010 10:58
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот BG-BateGoyko » 04 окт 2013 20:03

На Левски ли?
На първо място им липсва обективна оценка за състоянието и целите им. Можеби е време и за смяна в манталитета на управление, но най-вече да си избият от главата манталитета и предрасъдъците че титлата и купата са им по наследство завещани на тях и на ЦСКА. Писна ми от тези два клуба заради непрестанното им лежане на стари лаври, просто щото няма нищо ново. Наричат се грандове, но последните години нямат нищо общо с грандове. Ако мога да се изразя така, грандове са колкото Ливърпул последните 20 години в английското първенство - най-много пето шесто място. И те на стара слава лежат горките, ама и старата им слава увехна след като Манчестър ги надмина по титли... Нека на първо място да играят заради самата игра, не заради някакви знамена и изкривени и изопачени каузи... Какви каузи братче! Сегашните фенове и философията им няма нищо общо с миналото. Бях фен на Лески и често ходех на мачове в миналото, когато можех и нямах ангажименти. Сега ми е все едно. Има Лудогорец, има Ботев... Все отбори които са способни да радват окото без да те натоварват с някакви прекалени очаквания.
Успех на всички! Дано все пак Левски, че и ЦСКА преболедуват и оздравеят. Но нека си заврат раздутото и незаслужено самочувствие някъде дето слънце не огрява и да играят със сърце и заради играта, защото такава освободеност която демонстрира Лудогорец и снощи и със Загреб, че и преди това, не са я постигали нито Левски, нито ЦСКА и в най-добрите им периоди през последните 20 години.

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот Zaash » 04 окт 2013 20:04

До soton
Надявам се не визираш и мен като псевдо фенче.
Болезнено откровен съм и дано тази тема се прочете, от когото трябва.
Желанието ти някой да искаже нещо много позитивно за Арш е много странно.Сякаш си негов аген или си вярваш, че въпросът е до един човек....
Левски е в криза от години и Сьорд Арш не е решението. Може и да не е лош играч, но според мен в момента в Левски има също много добри играчи колкото и да хулят много хора. Това което видимо го няма в Левски е игра. Няма мисъл, няма идея.
Всичко се прави според осмотрението на играча с топката. Така играем в махалата...
ТОЧКА!

Потребителски аватар
soton
Мнения: 18
Регистриран на: 25 май 2008 22:29
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот soton » 04 окт 2013 20:08

"Zaash", не съм агент, а фен, според мен холандеца е по-добър от сегашните ни нападатели. Извинявай ако не си ме разбрал. И не искам да обидя феновете на останалите обори.
Последна промяна от soton на 04 окт 2013 20:13, променено общо 1 път.

favaca8888
Мнения: 4177
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот favaca8888 » 04 окт 2013 20:13

1912plovdiv написа:
saffron написа:Левски има всичко което вие драги ми жълтурковци , розови , зелени , оранжеви и всякакви други (без Локо пд)смешковци нямате.!
Левски е шампион на трибуните 101%. Пак ще ви биеме на дербито ! 99 години шампиони!


С какви очи го казваш това точно след днешния мач , където железничарите ви надвикаха насред вашето сало ? :shock:

Срама нямате ли бе :oops:


Срам от левскар, забрави.Иначе камерата беше до агитката на Локо и затова си ни чувал повече нас.
А на мача, я имаше 400 души, я не.Как ги редът тия мачове не е истина.С Ботев пак петък 15ч.Ебаси.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот plamenst7 » 04 окт 2013 20:14

Естествено, че на отбора му липсват преди всичко пари. Другият голям проблем е, че резултатите винаги се искат на момента, а отбор не се гради за 1 месец-не и без пари. Това е основният проблем. Иначе в отбора в момента липсват преди всичко халфове. Няма кой един пас да даде, нищо смислено не се прави.
Твърдо съм за Сираков и Йоканович да бъдат оставени да работят малко по-дълго време. Ако те не могат да ни вдигнат, не виждам кой друг ще го направи. Сираков дойде едва когато лятната подготовка започна, а трябваше още преди това да бъдат направени куп промени. Йоканович дойде дори след като първенството вече беше започнало. Той дори не беше наясно със състоянието на отбора. През септември селекция със свободни агенти с ниски финансови претенции няма как да направиш. До момента всичко е закърпване на положението. Ако сега през зимата се отпусне някой лев и се направи селекция навреме си мисля, че нещата може и да придобият друг вид и да видим по-качествени играчи в отбора.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот milen.hristov » 04 окт 2013 20:18

honda написа:
milen.hristov написа:
Der Schmarotzer написа:
plamenst7 написа:
honda написа:Само да те поправя , ако не спечелим мача срещу ЦСКА , няма да имаме победа над отбор от първата половина на таблицата след изиграване на първите м ачове срещу всички отбори. Никога не сме имали такова "върхово" постижение.Но с Наско Сираков всичко е възможно.

Прав си, че всичко е възможно. Възможно е да играем 1/4 финал в Европа или пък в групите на ШЛ.

С това непрекъснато повтаряне на четвъртфинали и групи на шампионската лига започнахме да приличаме на едни други, живеещи със спомени, макар и от не толкова близко минало. Футболът както всяко нещо има минало, настояще и бъдеще. Нека не живеем само с миналото като онези, а да се обърнем, и към настоящето, и към бъдещето. Но настоящето със същия този Сираков е много зле, като голяма част от тази вина е и негова, в момента настоящето на Бг футбола не е Левски, а за съжаление един друг отбор, а бъдещето (вече на всички Бг отбори и в частност на Левски) дори в мъгла не е обвито, а въобще го няма. И такива внушения като "той не е правил селекцията" не минават, защото с по-лош материал и игра на юруш, но без Сираков, миналото година бяхме втори, и мачкахме всички, включително и Лудогорец втория полусезон, а сега едва влизаме в седмицата на измисленото ни първенство. Отборът играе "ганкиното" в сериозните мачове, а до идването на Йоканович, издишваше до 60 минута. Къде беше спортният директор да каже, че треньора не става и да намери друг, макар и на пожар, както видяхме, че с идването на Йоканович, може, когато кокалът (не Велев :-)) ти е опрян до задника. Трансферите и по време на атанасовото присъствие на Герена се оказаха провал (както 80 процента трансфери). Ако той не е участвал в тях, защо мълчи? Ако е участвал, защо не е взел качествени играчи, а куци коне? Защо нямаш вариант Б, В, Г, за всяка ситуация, а след като не стане вариант А, се нахвърляш върху играчите? Ако има проблеми сред орела, рака и щуката кой да кара влака, защо не си ги каже. Явно не му стига смелост или нещо друго, а праща казионните си драскачи и гъзолизци, по конвенционалните и електронните медии (лошото е, че и другите двама лебеди правят същото), да плюят по останалите. Ако излезе и сам откровенно (е това и да го видя трудно ще го повярвам) каже къде са проблеми и как смята да ги реши, нормалният фен ще разбере и ще подкрепи, ако е правилно поведението му или ще осъди ако е грешно..... И ако някой от хунвейбинчетата наскови се се опитва да отговори, моля отговорите да не бъдат идиотизми от типа "бил остриган, щото има право да си избира прическа".

Предпочитам Левски сега отколкото миналогодишният Щампион. Седя с името си и снимката си и казвам, че Левски миналата година не е нищо повече от това което играят Черно море и ЦСКА, футбол на юруш само на надУхване. Всеки може да харесва различен футбол, на мен футбол на мускули не ми харесва защото това е временно, и на края се случва това което се случва в момента с любимец

Футбол само с мускули не се играе, но без мускули съвсем не става , без мускули се играе шах или бридж, във футбола ,както и в 99% от другите спортове се искат и мускули. Никога не съм твърдял ,че миналата година Левски играеше особено атрактивен футбол,но поне имахме чисто физическо превъзходство над другите отбори. Ами германците играят на мускули от край време и не мисля ,че са закъсали. Кажи честно харесва ли ти настоящия Левски. Гледам Левски от много години(повече от 40 години) е толкова жалък Левски не си спомням. Реално нашето място е във втората половина на таблицата. Извинявай , но за мен е странно какво правят в Левски футболисти като Макриев, Туре, М.Иванов- около тях ли ще градим новия Левски? Толкова ли сме богати че им плащаме на тези тримцата общо около 70 хил лева на месец. След като с тези измислени герои реално нямаме място в петицата( ако играехме само срещу отбори от първата половина на таблицата щяхме да имаме всичко на всичко 2т). То по-добре с наши юноши и млади български футболисти,както и чужди таланти (като Г.Родригес) щяхме да сме на приблизително същото място. Според мен 90% от феновете биха подкрепили един състав съставен от млади футболисти. За какво ни е Макриев- да го обиграваме и след Нова Година да поеме на някъде. Не е ли по-добре да обиграваме Кристофър Димитров? Примерно вместо Бру- Божидар Краев. Вместо Пинто- Мики Орачев(според мен на него мястото му не на бека ,а доста по-напред), Братята Цоневи, Ст.Петков, Виждаш хърватите нищо не играят но налагат млади футболисти и така ч карат от сума ти години и определено се справят достатъчно успешно. Повярвай ми ако се изгради един отбор от млади футболист ,основно български ще бъдем на приблизително същото място в което сме в момента , с тази разлика ,че всеки фен би се кефил , а отделно и доста спонсори ще дойдат.

Така казано, съм с две ръце ЗА

Потребителски аватар
soton
Мнения: 18
Регистриран на: 25 май 2008 22:29
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот soton » 04 окт 2013 20:21

Един дървар колкото и пари да му даваш, не става за друго освен за дървосекач, така е и с футболистите, като не ставаш(както Кевин Бру), каквито и бутонки да обуеш си пак Бру-дърво.
Останалото е комисионна!!!!

honda
Мнения: 4401
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот honda » 04 окт 2013 20:27

blue atak написа:Колега стига с тея юноши по зле ще са от тея сегашните иска се пари да се земат играчи да се направи сносна селекция не с свободни агенти дето не са барали топка пет месеца.Тренера е кадарен и наско уставете ги да работат поне до зимата после дано да се дадат пари да се напраи една истинска селекция и на време и след нова година ще си говорим пак :) ;) Трагични сме в момента мн хора ги е ят дразнат се но с тея играчи толко:) до зимата после има надежда нещо да се промени.САМО ЛЕВСКИИ ;) ;)

Да ти напомням ли, че преди няколко месеци с уж по-слаби футболисти бяхме на косъм от дубъл. Много добре знам какво ще е с юноши- същото или малко по-зле от сегашното състояние, но с тази разлика ,че поне ще имат желание и ще тичат , ще се борят и може при добър треньор да се развият и станат отбор. Не може да кажеш с тези играчи толкова. Не знам доколко си запознат със ситуацията около отбора- аз имам претенции че съм и ти го казвам в Левски има 12 футболисти ,които получават над 10000 евро на месец. Извинявай, но в нито един друг отбор (освен Лудогорец)няма футболист със заплата от 10000 евро на месец. Не виждам по какво съдиш ,че треньора е кадърен- в отбора е близо 3 месеца и нямаме победа от отбор от първата половина на таблицата. Гаджев, Туре, Мюлдер и Генков получават повече отколкото целия отбор на Черно море взет заедно, но сме след тях в класирането, след като нашия треньор е кадърен ,тогава какво да кажем за техния? Наско- в отбора е вече 4 месеца и половина , във футбола това не е малко време. Къде беше по време на подготовката да види ,че отбора ни го няма никакъв във физическо отношение, не е поглеждал резултатите от тестовете на футболистите? Кой докара в отбора футболисти като Макриев, М.Иванов, Милиев, та даже и Туре и Перес с какво Перес е по-добър от Гулдан, В.Илиев или Менди, само дето взема 2 пъти повече от тях, С какво М.Иванов е по-добър от Милисавлевич, Гъргоров или Г.Илиев та даже и ,но взема 2 пъти повече от тях. Срам ме е да кажа,че най-вероятно Туре е най-скъпия футболист в нашата А група.
Извинявай ,но по какво реши ,чв треньора е добър -по това че не можем да победим като домакини Берое(след като играхме 60 мин с човек повече), Черно море( след като ни изравниха с човек по-малко) , Локо(Сф)( май за цял мач имаме 2 удара във вратата). В Левски са играли и по-слаби футболисти от настоящите ,но такова чудо не е било.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта