Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
soton
Мнения: 18
Регистриран на: 25 май 2008 22:29
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот soton » 04 окт 2013 19:33

Не пуснах темата за да чета коментарите на псевдо фенчетата на някои отбори, искам да видя мнения градивни от които ръководството с фейсбук титуляра да се съобразят, защото НИЕ сме тези за които играят "онези". И конкретно питам имаше ли място Арш в обора аз мисля че да
Колко мача, колко титуляр, колко гола?

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот bastuna2003 » 04 окт 2013 19:33

Parmalat написа:Какво липсва на Левски?

1)Качествено управление на всички нива от президент до скаути и треньори както на представителния отбор така и на ДЮШ
2)Добри скаути за чужбина
3)Конденционен треньор.В момента Левски няма такъв.
4)Свежа кръв от юношеските гарнитурни.Млади момчета като Вутов
5)Стратегия за развиване с години напред,а не работа на парче както е в момента
6)Да се задържат качествените футболисти по-дълго,а не да се продават след един силен сезон.
7)Умни хора

В годините които е управляван клуба от този собственик се вижда,че нищо няма да е напред.

1. Почва се от президента! В тази държава няма вече залухави да си дават парите за футбол
2. Няма пари - погледни първа точка
3. Те два паса не могат да вържат. Ако са слаби само кондиционно вкарват 3 гола на умреляците от Локо първото и мача свършва.
4. Не знам къде го гледаш Вутов, но нищо не играе. Няма физика, няма шут. Има заченъци на някакъв футбол и дотам. Представям си другите какви са.
5. Съгласен - ама тук винаги сме работили на парче
6. Кой качествен футболист е продал Левски? Освен Дембеле, който всяко отиграване му беше фаул?
7. Погледни точка 2
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот saffron » 04 окт 2013 19:41

Левски има всичко което вие драги ми жълтурковци , розови , зелени , оранжеви и всякакви други (без Локо пд)смешковци нямате.!
Левски е шампион на трибуните 101%. Пак ще ви биеме на дербито ! 99 години шампиони!

ПОДКРЕПА ЗА ЙОКА!
Последна промяна от saffron на 04 окт 2013 19:42, променено общо 1 път.
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
soton
Мнения: 18
Регистриран на: 25 май 2008 22:29
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот soton » 04 окт 2013 19:41

Поздрави на на Иво и всички от "УЛТРА ВАРНА" от мен, въпреки че съм далеч от БГ. В Немско съм.
Последна промяна от soton на 04 окт 2013 19:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот 1912plovdiv » 04 окт 2013 19:47

saffron написа:Левски има всичко което вие драги ми жълтурковци , розови , зелени , оранжеви и всякакви други (без Локо пд)смешковци нямате.!
Левски е шампион на трибуните 101%. Пак ще ви биеме на дербито ! 99 години шампиони!


С какви очи го казваш това точно след днешния мач , където железничарите ви надвикаха насред вашето сало ? :shock:

Срама нямате ли бе :oops:
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот Готвача » 04 окт 2013 19:50

Качествени съдии.Ако има такива,другото само ще си дойде на място.Един добър поне колкото Ахмед и четиримата отстрани и зад вратата да страдат от селективна слепота. След като няколко пъти играчите на Левски се подиграха с труда на съдиите,немислимото се случи днес.Един съдия забрави да си затвори очите и Левски не можа да спечели отново.
п.п.След като поспамих малко по темата-липсват на първо място качествени ръководители,точно както в почти всички отбори в БГ.Единственият който знае как да го направи се оказа зализаният новобогаташ с отбора от Разград.Видя се че и с недотам много пари могат да се постигат добри резултати.И на опонентите които ще кажат че харчи много бих казал че един Наско изхарчи много повече пари в Левски за много по съмнителни резултати.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 04 окт 2013 19:53

Parmalat написа:....В годините които е управляван клуба от този собственик се вижда,че нищо няма да е напред.

Понеже както почти винаги се изказваш неподготвен (последния пример беше от днес с темата за коефициентите за ШЛ) ще те светна, че при Тодор Батков "Левски" има 3 шампионски титли (2006, 2007 и 2009 г.), един четвъртфинал за Купата на УЕФА, едно влизане в групите на ШЛ (първо и единствено засега за български отбор) и две влизания в групите на ЛЕ. Не съм адвокат на Тодор Батков (той си има цяла кантора с такива специалисти), със сигурност и той допуска грешки, но при Тодор Батков в "Левски" винаги е било налице най-важното - финансовата стабилност на клуба. Другите въпроси са задължения на спортно-технически директор, треньор, скаути и т.н. Между другото, кой те излъга, че "Левски" няма кондиционен треньор?... :lol:
По темата: Според мен основното, което понастоящем липсва на "Левски", е постоянство и сработване. Един отбор не се гради за месец - два, а с години. Някои от сегашните му футболисти се запознаха преди 2 седмици. Треньорът е от 3 месеца и не е магьосник. Просто (според мен) трябва да се забравят временно годишнини, титли, купи, да не се поставят непостижими или трудно постижими цели, да се играе мач за мач, а обиграването, спокойствието и победите ще дойдат от само себе си. Това е ... 8-)
П.П. С особено удоволствие отбелязвам злобните коментари на красноармейци, жълтури, еклери, буфери и други подобни представители на футболната фауна в България. Очевадно е, че дори когато "Левски" е много зле, той пак им бърка в многократно обезчестяваните ануси... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 04 окт 2013 20:17, променено общо 6 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
blue atak
Мнения: 1170
Регистриран на: 17 юни 2013 17:42
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue atak » 04 окт 2013 19:55

Колега стига с тея юноши по зле ще са от тея сегашните иска се пари да се земат играчи да се направи сносна селекция не с свободни агенти дето не са барали топка пет месеца.Тренера е кадарен и наско уставете ги да работат поне до зимата после дано да се дадат пари да се напраи една истинска селекция и на време и след нова година ще си говорим пак :) ;) Трагични сме в момента мн хора ги е ят дразнат се но с тея играчи толко:) до зимата после има надежда нещо да се промени.САМО ЛЕВСКИИ ;) ;)

Потребителски аватар
soton
Мнения: 18
Регистриран на: 25 май 2008 22:29
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот soton » 04 окт 2013 19:55

Стига с тези съдий, вие футбол гледате ли? Винаги има грешки. Реал, Барса, Манчестър Ю и други, не че сравнявам ЛЕВСКИ стях, но като гледаш ТВ -то е лесно. Омръзна ми от фискултурници, "които не са се събличали по физическо"!!!!

Потребителски аватар
soton
Мнения: 18
Регистриран на: 25 май 2008 22:29
Контакти:

Re: Какво липсва на ЛЕВСКИ

Мнениеот soton » 04 окт 2013 19:59

Капитане, следя коментарите ти, винаги си обективен и подготвен. Радвам се има хора(фенове) като теб. Рядко пиша защото съм далеч от БГ (по работа и от нужда), но следя отбора си и ЖИВЕЯ с него. Боли ме, че сегашните футболисти незнаят какво е ЛЕВСКИ или какво са за нас любимите отбори(които и да са), те играят за пари и за нищо по-вече.
Последна промяна от soton на 04 окт 2013 20:05, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта