защо няма публика на стадиона

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот PFC Litex » 21 окт 2010 14:55

kocsetopa написа:
novnik написа:Заради комбинацията от късен час и студено време. Ако се играе в 16.00, ще има повече хора.

+10

Късният час, студеното и лошо време важи и за Черноморец, техните мачове са се в понеделник от 21 часа, но на стадиона винаги има минимум 5 000 зрители, защо така :roll:
Изображение

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот bigbonusprize » 21 окт 2010 15:08

PFC Litex написа:Късният час, студеното и лошо време важи и за Черноморец, техните мачове са се в понеделник от 21 часа, но на стадиона винаги има минимум 5 000 зрители, защо така :roll:

Безплатен вход, покрит стадион, кебапчета, томболи :) все хубави предпоставки. А шампионите защо ходят да ги гледат 300-400 човека?
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Loyalist
Мнения: 65
Регистриран на: 28 сеп 2009 16:40
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот Loyalist » 21 окт 2010 15:12

PFC Litex написа:
kocsetopa написа:
novnik написа:Заради комбинацията от късен час и студено време. Ако се играе в 16.00, ще има повече хора.

+10

Късният час, студеното и лошо време важи и за Черноморец, техните мачове са се в понеделник от 21 часа, но на стадиона винаги има минимум 5 000 зрители, защо така :roll:

Сложи им 5лв. билет и им гледай сеира...А ти вместо да задаваш въпроси,се замисли защо въпреки,че и вашите пропуски са символични да не кажа безплатни ходите по две таксита хора на стадиона.Кур за платените фенове!!!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот blue avalanche » 21 окт 2010 15:13

bigbonusprize написа:
PFC Litex написа:Късният час, студеното и лошо време важи и за Черноморец, техните мачове са се в понеделник от 21 часа, но на стадиона винаги има минимум 5 000 зрители, защо така :roll:

Безплатен вход, покрит стадион, кебапчета, томболи :) все хубави предпоставки. А шампионите защо ходят да ги гледат 300-400 човека?

Там кебапчетата и бирата,май свършиха.

favaca8
Мнения: 108
Регистриран на: 16 юли 2010 14:49
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот favaca8 » 21 окт 2010 15:36

Значи по темата, най-вярната публика излиза че е на Локо Сф.Защото сме една маршрутка, но сме навсякъде ! :)

За да се върне публиката трябва да се оправят стадионите.

Да се реновират школите и детско-юношеския футбол.

Всеки тим да има поне 10.....ДЕСЕТ игрища за футбол.

Маркетинг, да има, яко реклама, артикули.

И билета за мача да е минимум 20 лева.

В интерес на истината има отбори които го правят, но само донякъде.Извратено типично по български.Черноморец ловят цаци с кепабчета,Литекс за успехите им и инвестициите на Гришата така и не събират 100 човека и не станаха футболен град, Батков все доправя Герена и прави нещата на половина.Единствено Ботевъ тръгна по схемата,по която вече би трябвало да минат всички.

Ако все пак теглим една черта, има си публика по стадионите.....на тези условия...на тази игра...даже си е много :lol:
Футбола е социален феномен в България!
И ВСИЧКИ ПРЕЗИДЕНТИ ЛЪЖАТ,ЧЕ ДАВАТ ПАРИ ,ТЕ САМО ВЗИМАТ.
И НАЙ-ВЕЧЕ АГИТКИТЕ ИЛИ Т.НАР.ХУЛИГАНИ КАТО СТОИМ СЪС СКРЪСТЕНИ РЪЦЕ СИ ЗАСЛУЖАВАМЕ СЪДБАТА!И НЯМА КАКВО ДА ГОВОРИМ!Решението е простичко....трябва да го направим в национален проблем и да изискаме от държавата решения!Веднага.А това знаете как може да се направи....

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот petrof » 21 окт 2010 15:39

България наистина не е футболна държава. Много са ми смешни разни фенчета на един или друг отбор, които само тръбят колко силна и мощна им е публиката. Абе каква публика бе? За стотен път го казвам, че в България сме на много ниско ниво по отношение на публика. И да престанат феновете на Левски, ЦСКА и Локо Пд да се правят на велики /защото те се вживяват в тази роля/. Ходят по 2-3 хиляди човека на мач. Жалка работа...
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот PFC Litex » 21 окт 2010 15:55

bigbonusprize написа:
PFC Litex написа:Късният час, студеното и лошо време важи и за Черноморец, техните мачове са се в понеделник от 21 часа, но на стадиона винаги има минимум 5 000 зрители, защо така :roll:

Безплатен вход, покрит стадион, кебапчета, томболи :) все хубави предпоставки. А шампионите защо ходят да ги гледат 300-400 човека?


През новият сезон кебапчета и томболи няма, а относно безплатният билет е много, много относително, защото където са 3 лева там са и НУЛА лева.

Защо ходим ние по-толкова ли, ти да си виждал някога в Ловеч много публика?
Изображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот loko1 » 21 окт 2010 17:28

Я кажете в коя държава повечето пачове почват в 21:00 местно време?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Avenger
Мнения: 408
Регистриран на: 20 сеп 2009 23:24
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот Avenger » 21 окт 2010 17:39

а ти кажи: В коя делят мачовете на евротурнири и родно първенство??? на евро пълен на местно закво няма смисъл....?????защо за Европата не ни пречи часа? и аз съм на другия край на София, ама не пищя студено ли ми е имам ли транспорт не знам какво си, винаги най-лесното е да се намират оправдания....ама българина си е свикнал на лесното и оправданията...винаги търси някъде другаде проблема, а не в себе си....
When you are good---->NO-ONE REMEMBERS WHEN YOU ARE BAD---->NO-ONE FORGETS!!!

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: защо няма публика на стадиона

Мнениеот dodo7271 » 21 окт 2010 17:47

PFC Litex написа:
bigbonusprize написа:
PFC Litex написа:Късният час, студеното и лошо време важи и за Черноморец, техните мачове са се в понеделник от 21 часа, но на стадиона винаги има минимум 5 000 зрители, защо така :roll:

Безплатен вход, покрит стадион, кебапчета, томболи :) все хубави предпоставки. А шампионите защо ходят да ги гледат 300-400 човека?


През новият сезон кебапчета и томболи няма, а относно безплатният билет е много, много относително, защото където са 3 лева там са и НУЛА лева.

Защо ходим ние по-толкова ли, ти да си виждал някога в Ловеч много публика?


Аз съм виждал много публика в Ловеч. Виждал съм 20 000 на мач от "Б" група.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 50 госта