Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

fantom 2
Мнения: 153
Регистриран на: 24 юли 2010 15:58
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот fantom 2 » 25 юли 2010 23:13

МЕЦИ написа:Ще ги дам а модераторите :) Ето това имах предвид.Пък вие си пишете...Явно много си подтиснат и страдаш от паталогична депресия ,свързана с мания за преследване...То след толкова години "СИН" тормоз,не ме учудва :)


Давай , много ще ми е интересно каква ще е реакцията на модераторите , като разберат , че някой заплашва хората на ЛС да не пишат това , което мислят във форума на Гонг. Или въобще да не пишат може би. Да остане само твоето мнение и да няма различаващи се от него. Така , както е било по комунистическо време. Това ли иска съвременния левскар ? Цензура ли трябва да има. Е , като казвам , че сте комунисти явно съм познал. И те си служат с тези методи.
Последна промяна от fantom 2 на 25 юли 2010 23:17, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот МЕЦИ » 25 юли 2010 23:17

fantom 2 написа:
МЕЦИ написа:Ще ги дам а модераторите :) Ето това имах предвид.Пък вие си пишете...Явно много си подтиснат и страдаш от паталогична депресия ,свързана с мания за преследване...То след толкова години "СИН" тормоз,не ме учудва :)


Давай , много ще ми е интересно каква ще е реакцията на модераторите , като разберат , че някой заплашва хората на ЛС да не пишат това , което мислят във форума на Гонг. Или въобще да не пишат може би. Да остане само твоето мнение и да няма различаващи се от него. Така , както е било по комунистическо време.

:) :) ) Това е за заплашва...А :) :) :) :) :) това е за..."мислят" Спи спокойно...Узрелите дини не сте от тях :mrgreen:
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

fantom 2
Мнения: 153
Регистриран на: 24 юли 2010 15:58
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот fantom 2 » 25 юли 2010 23:18

Нещо май не ти е много смешно с тези иконки дето ги пействаш по десетина , ама нейсе.

fantom 2
Мнения: 153
Регистриран на: 24 юли 2010 15:58
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот fantom 2 » 25 юли 2010 23:21

Чета в профила ти , че си на 51 години. Сигурно си някой дърт комунист , който иска да налага волята си на по - младите и си мисли , че със заплахи ще успее да върне младините си.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот deepblue1963 » 25 юли 2010 23:22

fantom 2 написа:
МЕЦИ написа:Ще ги дам а модераторите :) Ето това имах предвид.Пък вие си пишете...Явно много си подтиснат и страдаш от паталогична депресия ,свързана с мания за преследване...То след толкова години "СИН" тормоз,не ме учудва :)


Давай , много ще ми е интересно каква ще е реакцията на модераторите , като разберат , че някой заплашва хората на ЛС да не пишат това , което мислят във форума на Гонг. Или въобще да не пишат може би. Да остане само твоето мнение и да няма различаващи се от него. Така , както е било по комунистическо време. Това ли иска съвременния левскар ? Цензура ли трябва да има. Е , като казвам , че сте комунисти явно съм познал. И те си служат с тези методи.

Добре-е-е!Съгласни сме с абсолютно всичко,което каза.Благодаря,учителю,че ни осветли!Бог ни помогна да прозрем.Ай сега лягай да спиш спокоен,че си спасил душите на милиони от заблуда и огъня на ада.Чао...
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот МЕЦИ » 25 юли 2010 23:23

fantom 2 написа:Нещо май не ти е много смешно с тези иконки дето ги пействаш по десетина , ама нейсе.

Твоето не се лекува...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот МЕЦИ » 25 юли 2010 23:24

МЕЦИ написа:
fantom 2 написа:Нещо май не ти е много смешно с тези иконки дето ги пействаш по десетина , ама нейсе.

Твоето не се лекува...

Виж ,момче,на 51 е нормално да съм дърт..На твоите години не е нормално... :)Скучен си ми вече и безинтересен..
Последна промяна от МЕЦИ на 25 юли 2010 23:28, променено общо 1 път.
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

fantom 2
Мнения: 153
Регистриран на: 24 юли 2010 15:58
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот fantom 2 » 25 юли 2010 23:27

А нормално ли е да заплашваш хората на ЛС. Още един колега каза , че си го заплашвал преди малко със същите ЛС - та. Това нормално ли е господин 51 годишен левскарю ?

Draganov
Мнения: 91
Регистриран на: 19 мар 2009 11:33
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Draganov » 25 юли 2010 23:44

Изобщо няма място за притеснение.
Посещаемостта, която видяхме срещу Дъндолк беше чудесна като се има впредвид кога се игра мача и кой беше противника. Не ми е ясно защо може да има спад на продажбите на карти, но предполагам, че хората са малко по-резервирани понеже се нагледахме на слаби продукции напоследък. Сега като бием Калмар и червената скумрия нещата ще си дойдат на мястото!
Аз лично няма да си подновя картата, понеже скоро напускам България, но приятелите ми вече го направиха.

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот evgenimilenov » 26 юли 2010 00:21

fantom 2 написа:
МЕЦИ написа:Ще ги дам а модераторите :) Ето това имах предвид.Пък вие си пишете...Явно много си подтиснат и страдаш от паталогична депресия ,свързана с мания за преследване...То след толкова години "СИН" тормоз,не ме учудва :)


Давай , много ще ми е интересно каква ще е реакцията на модераторите , като разберат , че някой заплашва хората на ЛС да не пишат това , което мислят във форума на Гонг. Или въобще да не пишат може би. Да остане само твоето мнение и да няма различаващи се от него. Така , както е било по комунистическо време. Това ли иска съвременния левскар ? Цензура ли трябва да има. Е , като казвам , че сте комунисти явно съм познал. И те си служат с тези методи.


Как човек , на който емблемата на отбора му е с петолъчка има право да нарича други хора комунисти :o

fantom 2 написа:А нормално ли е да заплашваш хората на ЛС. Още един колега каза , че си го заплашвал преди малко със същите ЛС - та. Това нормално ли е господин 51 годишен левскарю ?


Е ти страхуваш ли се сега ? Напика ли се ? Много си плах . Спокойно криеш се зад мониторчето , не можем да те открием . :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, krumeto и 22 госта