Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот Parmalat » 17 юли 2010 15:54

По-вероятно е Майкъл Чорни да стане отново президент отколкото Бекали.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
barabata.cska
Мнения: 324
Регистриран на: 27 авг 2009 23:33
Skype: barabata.cska
Местоположение: Vraca
Контакти:

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот barabata.cska » 17 юли 2010 18:07

Parmalat написа:По-вероятно е Майкъл Чорни да стане отново президент отколкото Бекали.

че той винаги е бил ;) :) :)

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот левскар07 » 17 юли 2010 19:46

barabata.cska написа:
Parmalat написа:По-вероятно е Майкъл Чорни да стане отново президент отколкото Бекали.

че той винаги е бил ;) :) :)

Голям кошмар ви е. И в съботата ви стряска. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 юли 2010 20:27

tprodanov написа:Хайде стига сме се мазнили на светията господин едиствения наш бог господин мустак, А?
Да, момчетата играха добре, благодаря на Гонзо, батков-вън. МОмчетата ще бъдат доста по-спокойни и уверени в бъдещето си, ако имат начело нормален президент с някакъв поне приличен морал, вместо умствено скалпиран олигофрен-мошеник. Само Левски и батков-ВЪН!


Колега, ти си интелигентен човек и си го доказал с много постове, които съм чел винаги внимателно и с уважение. :) В случая, обаче, не съм съгласен с теб. Имам два въпроса:
1. Ако г-н Батков послуша призива ти, вземе си шапката (образно казано) и се махне от "Тодорини кукли" 47 телом и духом - какво правим? Компания на "Ботев" Пловдив ли? Твърдо не съм съгласен! :lol:
2. Ако (дай Боже!) "Левски" продължи да мачка в Европа (и у нас), влезе в групите на ЛЕ, продължи след тях (както вече се е случвало ;) ) - какво правим? Паметник на г-н Батков?! :) Пак не съм съгласен! :lol:
П.П. А император Веспасиан изобщо не е бил глупав човек! :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот slavi_1914 » 17 юли 2010 23:25

Не съм адвокат на "адвоката",но само ви питам какво искате точно от него ?
Ако не беше той след Чорни щяхте да гледате Левски както виждате Цска (Томовци, Борисовци и прочее)
Да наистина направи грешки като не даде няколко пъти пари за играчи, но питам ви вие пилеете ли си парите когато другите ви кажат или вие преценявате кога ? Пък и много зависи от това хората около него какви "съвети" са му давали ?

Вие мислите ли,че Наско и Мъри са големи Левскари ? Защо тогава никой от тях не застана като мъж да каже на феновете защо се маха а се скриха като мишки и само мрънкат под носа ?

Ако беше дал всичките си пари тогави и бяхме се провалили сега нямаше да оцелее в кризата и пак щяхме да сме смешни !

А моето мнение е,че Батков има много пари и кризата не го удря а го ударихте вие с вашите глупости и го накархте човека да не дава пари.
И той не е съвършен и си мисля,че човека си осъзна грешките и ще се старае да не ги допуска !
Да Батков направи много глупости,но единствения ни светъл лъч за измъкване от тази яма да спазваме добър тон, отбора да се възроди, а тогава би дошъл и интерес от други богати хора !
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

Потребителски аватар
UltraBlue.
Мнения: 244
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот UltraBlue. » 17 юли 2010 23:43

slavi_1914 написа:Не съм адвокат на "адвоката",но само ви питам какво искате точно от него ?
Ако не беше той след Чорни щяхте да гледате Левски както виждате Цска (Томовци, Борисовци и прочее)
Да наистина направи грешки като не даде няколко пъти пари за играчи, но питам ви вие пилеете ли си парите когато другите ви кажат или вие преценявате кога ? Пък и много зависи от това хората около него какви "съвети" са му давали ?

Вие мислите ли,че Наско и Мъри са големи Левскари ? Защо тогава никой от тях не застана като мъж да каже на феновете защо се маха а се скриха като мишки и само мрънкат под носа ?

Ако беше дал всичките си пари тогави и бяхме се провалили сега нямаше да оцелее в кризата и пак щяхме да сме смешни !

А моето мнение е,че Батков има много пари и кризата не го удря а го ударихте вие с вашите глупости и го накархте човека да не дава пари.
И той не е съвършен и си мисля,че човека си осъзна грешките и ще се старае да не ги допуска !
Да Батков направи много глупости,но единствения ни светъл лъч за измъкване от тази яма да спазваме добър тон, отбора да се възроди, а тогава би дошъл и интерес от други богати хора !


Значи само да ти кажа че имаше някакви изчисления по Ринг мисля , че беше.. че Левски е изгубил близо 50 млн лева от издънките които направи след като влезна в групите на ШЛ.. ако беше дал 2,3 млн от тези 8 които взе щяхме без проблем да минем и през БАТЕ , и през КАКА , и през Жилина , Дебрецени и т.н.. и щеше да си избие парите шесторно.. ама не взе парите и си ги сложи в джоба.. тези грешки са непростими .. трябва много , ама страшно много неща да направи за да ни спечели доверието!!!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот tprodanov » 18 юли 2010 01:05

Captain Stottlemeyer написа:
tprodanov написа:Хайде стига сме се мазнили на светията господин едиствения наш бог господин мустак, А?
Да, момчетата играха добре, благодаря на Гонзо, батков-вън. МОмчетата ще бъдат доста по-спокойни и уверени в бъдещето си, ако имат начело нормален президент с някакъв поне приличен морал, вместо умствено скалпиран олигофрен-мошеник. Само Левски и батков-ВЪН!


Колега, ти си интелигентен човек и си го доказал с много постове, които съм чел винаги внимателно и с уважение. :) В случая, обаче, не съм съгласен с теб. Имам два въпроса:
1. Ако г-н Батков послуша призива ти, вземе си шапката (образно казано) и се махне от "Тодорини кукли" 47 телом и духом - какво правим? Компания на "Ботев" Пловдив ли? Твърдо не съм съгласен! :lol:
2. Ако (дай Боже!) "Левски" продължи да мачка в Европа (и у нас), влезе в групите на ЛЕ, продължи след тях (както вече се е случвало ;) ) - какво правим? Паметник на г-н Батков?! :) Пак не съм съгласен! :lol:
П.П. А император Веспасиан изобщо не е бил глупав човек! :lol:


Еми ето -
1. Мустака няма нито едно действие, което е допринесло нещо положително за отбора. Следователно, ако се махне, на отбора поне няма да се вреди.
2. Паметник на Батков с удоволствие бих направил още в момента. Само да дойде повода. Иначе, каквото и да направи, той си остава един престъпник. И като всеки престъпник трябва да бъде на бунището на обществото.

Потребителски аватар
Blue Mind
Мнения: 1667
Регистриран на: 27 мар 2010 12:46
Контакти:

Re: Сензационен обрат Джиджи Бекали може да купи Левски

Мнениеот Blue Mind » 18 юли 2010 22:32

Struma написа:КЗЛ!

: :) май някое прасе се е измъкнало от кочината ,http://forum.gong.bg/cska/ от тук можеш да се върнеш обратно ;)
Изображение
Изображение
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 29 госта