С кой ще спори Видима за оцеляването?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот v.s. » 30 юли 2010 20:42

Локото са доста по-слаби от миналия сезон,а и имат да връщат услуги от последните два кръга.Галчев си има проблеми в Благоевград.Видима има шанс за бараж поне(борбата ще е с Академик).Лечков може да обърка сметките,ако реши да се скрие от светлината на прожекторите и Сливен изпадне.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Blue_AvalanchE » 30 юли 2010 20:46

lisynger написа:Ти го каза :mrgreen: иначе тука имаше не повече от 5 мнения по темата за Видима

[offtopic]В последните месеци с тоя Сопот и Велбъжд майните тотално избиват комплекси. Не знам какво им става. Ама тотално са се сбъркали да докажат кой е по - зле, кой е по циганин, кои са повече... :lol:[/offtopic]
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

rumbate
Мнения: 26
Регистриран на: 27 юли 2010 13:48
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот rumbate » 30 юли 2010 20:57

Blue_AvalanchE написа:
lisynger написа:Ти го каза :mrgreen: иначе тука имаше не повече от 5 мнения по темата за Видима

[offtopic]В последните месеци с тоя Сопот и Велбъжд майните тотално избиват комплекси. Не знам какво им става. Ама тотално са се сбъркали да докажат кой е по - зле, кой е по циганин, кои са повече... :lol:[/offtopic]

Неприятно ми е но си прав може би причината е в горещините ;)! Предполагам, че отстрани изглежда много смешно и повярвай ми и на мен общо взето след всеки втори коментар ми става найстина смешно покрай някой и друг "духовит" коментар написан от хора от двете страни, но признай си - определено и при вас в София е така, въпреки, че найстина в последно време нещата при нас ескалират. Но по-интелигентните от двата отбора доста се познават и дори смея да твърдя, са често големи приятели.

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Blue_AvalanchE » 30 юли 2010 20:58

Затваряйте тая тема, че всички са влезнали у филмО и нЕма излизане от там ! Изображение :lol: :lol: :lol: :lol:
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Blue_AvalanchE » 30 юли 2010 21:02

rumbate написа:
Blue_AvalanchE написа:
lisynger написа:Ти го каза :mrgreen: иначе тука имаше не повече от 5 мнения по темата за Видима

[offtopic]В последните месеци с тоя Сопот и Велбъжд майните тотално избиват комплекси. Не знам какво им става. Ама тотално са се сбъркали да докажат кой е по - зле, кой е по циганин, кои са повече... :lol:[/offtopic]

Неприятно ми е но си прав може би причината е в горещините ;)! Предполагам, че отстрани изглежда много смешно и повярвай ми и на мен общо взето след всеки втори коментар ми става найстина смешно покрай някой и друг "духовит" коментар написан от хора от двете страни, но признай си - определено и при вас в София е така, въпреки, че найстина в последно време нещата при нас ескалират. Но по-интелигентните от двата отбора доста се познават и дори смея да твърдя, са често големи приятели.

[offtopic]Ами преди доста време беше и при нас беше така, ама то пък вие се избивате за някакви ТОТАЛНИ глупости. Където видя Ботев или Локо, веднага почват форумните битки. :mrgreen: Просто успокойте топката, намалете оборотите и си гледайте собствените проблеми. ;)[/offtopic]
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот pomiqrat » 30 юли 2010 21:03

Видима, Академик, Сливен или Пирин и ако Бонев го задържат прекалено дълго може накрая и те да с еборят за оставане
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Tribune Bessica
Мнения: 106
Регистриран на: 29 юли 2010 12:46

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Tribune Bessica » 30 юли 2010 21:15

Жълтите наркомани от гей парада край бирената фабрика да мълчат. Не се бутайте при големите,а си гледайте селските мачове,съдете си картофите и изкарвайте кравите от оборите. Много ви се иска да изпаднем нали папагали? Е,няма да стане за ваше нещастие. Ние сме на светлинни години пред вас,както по организация и сила - така и по манталитет ;). Тук гледам само някакви душевно болни хора със жълти наклонности. Моля ви сменете си дилърите или просто се самоубиите,за да се избавите от мъките. Иначе по темата - Видима,Академик,Сливен.


ПЛОВДИВ Е ЧЕРНО-БЯЛ!

Потребителски аватар
antonzzzz
Мнения: 530
Регистриран на: 17 окт 2008 14:24

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот antonzzzz » 30 юли 2010 21:54

Локо ПД гаранция ще треперят до последно.То и през зимата се говореше,че с този отбор,с тези играчи и т.н няма да имат никакви проблеми,но се видя,че само джобчето на Динев в последните 2 кръга им помогна. Напуснаха ги ключови играчи,взеха само бабиреци...Като нищо даже може и да си изпаднат.

Vaseto_pln
Мнения: 43
Регистриран на: 29 юли 2010 22:38
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Vaseto_pln » 30 юли 2010 22:34

Монтана,Калиакра и Сливен 8-)

rumbate
Мнения: 26
Регистриран на: 27 юли 2010 13:48
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот rumbate » 31 юли 2010 14:15

Един град-един отбор написа:Хаха ... ако ние сме Сопот, дори и на 1% , то вие сте Кюстендил на 100% ... просто намери логиката в тези думи и ще разбереш колко си ограничен ... А за изказването на "Столипиновеца" ... ааа грешка, извинете - Пловдивчанина :lol: щели да играят в Лига Европа ... :lol: Добре дошли в предаването "Да се посмеем заедно" с водещ Мюмюн 1936 ... ааа отново грешка, Мюмюн 2001 :) Ще има пак публиката ви да си тръгва в 70 минута, разочарована от липсата на помощ от Аллах. При тати Левент си ви беше най-добре. И през този сезон ще ви посрещат на всяко гостуване с "ЦИГАНИ ЦИГАНИ ЦИГАНИ" ... нооо вие сте свикнали.

А вас как ви посрещат? Предполагам с 'ето ги шампионите от преди 50 години' или може би не - just cavalli. :mrgreen: Да не се окаже, че мангалите от септември са ви скандирали расистки обиди от типа 'цигани, цигани' и вие сте им се обидили, че ви казват истината и е станал боя за селска чест.


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост