С кой ще спори Видима за оцеляването?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот v.s. » 30 юли 2010 20:03

runnersa написа:
v.s. написа:Според мен,главни претенденти на Видима ще са Сливен,Академик,Локо Пд и Пирин.Много важен ще е още първият мач в който тимът от Севлиево трябва да гони задължителна победа в битката за спасение.

Локо Пловдив деа изпадне след като миналата година се спаси :o Абсурд! Според мен изпадат Калиакра и Академик, а Видима на бараж ;) Просто класата на отборите които влязоха тази година според мен е доста ниска и ще им е трудно срещу вече утвърдените отбори в А група, но вие имате шансове да се спасите ;)

Калиакра са с класа над Локото.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот AREA BIANCONERA » 30 юли 2010 20:04

Niki-Barca написа:НИЕ СМЕ БОТЕВ и си взимаме лиценз а Металик си отива в долната група А ВИЕ СТЕ ВЕЛБЬЖД ЯСНО ЛИ Е КАЗАХ ?!? МАРШ В АНАДОЛА ИБРИКЧИИ ПРЕКЛОНИЦИ НА НАРКОМАНИ И МАФИОТИ ! 2001 ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА Е КРАЯТ


Искати се да сте Ботев, но не сте. Ботев умря, вече сте Металик Сопот.Цяла България го знае това, даже и малките деца.
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот ace_ventura » 30 юли 2010 20:05

v.s. написа:Според мен,главни претенденти на Видима ще са Сливен,Академик,Локо Пд и Пирин.Много важен ще е още първият мач в който тимът от Севлиево трябва да гони задължителна победа в битката за спасение.

Къде слагаш Пирин и Локо Пд, бе приятел. Видима и Сливен са на 100%, 3-тия ще е между Монтана и Академик Сф.
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.

Niki-Barca
Мнения: 51
Регистриран на: 23 май 2010 09:15
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Niki-Barca » 30 юли 2010 20:07

ХА ХА ХА Добреееееееййййй а вие последно какво сте ?!? КАРАДЖА , АТЛЕТИК , ЖСК ли кво там беше СПОРТКЛУБ , ВЕЛБЬЖД или ЛОКОМОТИВ ?!? то май и вие незнаете нормално... за това мозьчетата са ви толкова промити ... аа и тьрсете още да променяте историята ви не 36 не 26 ми 682 године се пишете ... Успех !

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот runnersa » 30 юли 2010 20:18

v.s. написа:
runnersa написа:
v.s. написа:Според мен,главни претенденти на Видима ще са Сливен,Академик,Локо Пд и Пирин.Много важен ще е още първият мач в който тимът от Севлиево трябва да гони задължителна победа в битката за спасение.

Локо Пловдив деа изпадне след като миналата година се спаси :o Абсурд! Според мен изпадат Калиакра и Академик, а Видима на бараж ;) Просто класата на отборите които влязоха тази година според мен е доста ниска и ще им е трудно срещу вече утвърдените отбори в А група, но вие имате шансове да се спасите ;)

Калиакра са с класа над Локото.

Ти сериозно ли го мислиш :o И какво са си взели този сезон? Защото миналата година си спомням как Дунав ги дънеше като гост 3:1, а ти ми твърдиш, че са с класа над Локото :shock: Тук говорим за футбол колега, а не за градоначалници или рокконцерти ако имаш предвид това съм съгласен ;)

rumbate
Мнения: 26
Регистриран на: 27 юли 2010 13:48
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот rumbate » 30 юли 2010 20:22

Niki-Barca написа:ХА ХА ХА Добреееееееййййй а вие последно какво сте ?!? КАРАДЖА , АТЛЕТИК , ЖСК ли кво там беше СПОРТКЛУБ , ВЕЛБЬЖД или ЛОКОМОТИВ ?!? то май и вие незнаете нормално... за това мозьчетата са ви толкова промити ... аа и тьрсете още да променяте историята ви не 36 не 26 ми 682 године се пишете ... Успех !

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Твоята болест е за щастие е лечима, но изисква сериозна медикаментозна терапия, бяла жилетка и ресоциализиране с помоща на целебните свойства на електричеството и умерената употреба на относително груа сила!!! А до темата - не знам за другите, но за мен Видима (още в събота ще видим :twisted: ), Калиакра, Пирин, Академик и Сливен са пълна енигма, така че определено борбата ще е жестока.
Niki-Barca написа:НИЕ СМЕ БОТЕВ и си взимаме лиценз а Металик си отива в долната група А ВИЕ СТЕ ВЕЛБЬЖД ЯСНО ЛИ Е КАЗАХ ?!? МАРШ В АНАДОЛА ИБРИКЧИИ ПРЕКЛОНИЦИ НА НАРКОМАНИ И МАФИОТИ ! 2001 ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА Е КРАЯТ

А защо го взимате лиценза, нали сте стар отбор а? Нали сте, както има много надписи, ВОТЕВ? Защо са ви тези от Сопот?

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Blue_AvalanchE » 30 юли 2010 20:23

На половината тук писали, не им е проблема, че са от Ботев или Локо, ами че са майни. :lol: Не му е тук мястото да спорим кой е от Сопот, кой е мангал и така нататък. А по темата, според мен е доста рано да се казва кой ще изпадне. Още не почнало първенството, ние вече кой изпаднал. :mrgreen: Ако се сещате за нероден Петко :mrgreen: , се сещате каква значи е тази тема. :lol: ;)
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот runnersa » 30 юли 2010 20:25

Blue_AvalanchE написа:На половината тук писали, не им е проблема, че са от Ботев или Локо, ами че са майни. :lol: Не му е тук мястото да спорим кой е от Сопот, кой е мангал и така нататък. А по темата, според мен е доста рано да се казва кой ще изпадне. Още не почнало първенството, ние вече кой изпаднал. :mrgreen: Ако се сещате за нероден Петко :mrgreen: , се сещате каква значи е тази тема. :lol: ;)

Прав си нека поне мине този 1 кръг да видим кой какво ще покаже и тогава ще коментираме сега да говорим наизуст няма смисъл ;)

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Blue_AvalanchE » 30 юли 2010 20:29

Нека прекратим форумната битка, защото изглеждате точно така:
Изображение
:lol: :lol: :lol: :lol:
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот lisynger » 30 юли 2010 20:39

Blue_AvalanchE написа:Нека прекратим форумната битка, защото изглеждате точно така:
Изображение
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ти го каза :mrgreen: иначе тука имаше не повече от 5 мнения по темата за Видима
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост