Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот nikola28 » 21 мар 2009 23:10

kartago написа:
GreenMile написа:А аз ще кажа,че плебса е прав на 100%.Гледал съм десетки пъти мачове в които отбор скача на Лефски и Цесикату и последиците?Фатални.Съдията поема нещата в свои ръце.Дават се дузпи,гонят се играчи,обикновено се гони най-добрият ти играч....и пак си губиш мача,но губиш и 2-3 основни играчи за следващите кръгове.Днес Спетак игра колкото може,техните играчи са посредствени и слаби.Но не мога да не кажа,че колкото и слаби да бяха направиха защитата на цесика за резил,то не беше паника,едни мелета,една неориентираност...и нападатели и защитници не могат да уцелят топката :lol: .Шампиони - гащници,само феновете им бяха на ниво.Съдията подмина поне 1 чиста дузпа за Спетак,очеизвадна игра с ръка,спиране на голов пас и нищо!ЕТО ЗАТОВА НЯМА ДА ИМА ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ,ЗАЩОТО ИМА ДВА ПСЕВДО-ГРАНДА,ДВА ИЗМИСЛЕНИ ОТБОРА,ДЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СА 1-ВИ И 2-РИ С ВСЯКАКВИ КРИМИНАЛНИ МЕТОДИ.И НЕ 10 ОТБОРА,А ТРЯБВА А ГРУПА С 14 ОТБОРА....НО БЕЗ ЛЕФСКИ И ЦЕСИКА В НЕЯ,ТЕЗИ КЛУБОВЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКРИЯТ,НИКОГА НЯМА ДА СЕ СПРЕ С КРИМИНАЛНАТА И УНИЩОЖАВАЩА ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ ПОМОЩ КЪМ ТЯХ,КЪМ ДВАТА ГРОБОКОПАЧА НА РОДНИЯ ФУТБОЛ


Горе - долу същото исках да кажа, че не само Спартак отписва предварително мачовете с двата "гранда"!!! Именно поради част от причините които изрежда колегата. Аз гледах мача по телевизията, и на повторенията ясно се видя, че в нито един от случаите нямаше игра с ръка!!!.... А иначе положението е точно това! И недай боже някой от грандовете въпреки цялата помощ, поради некадърност не може да си вземе трите точки, пак отбора е виновен и после майка му жална общо взето.... Това са даденостите в нашият футбол за момента, и затова и после са такива и резултатите в ЕКТ. А смешното е понякога, че "грандовете" не си организират съдиите, но тия мижитурки, по навик, за да се подмажат, пак режат отборите.... :D :D :D

Искам да те питам-имаше 3 съмнения за игра с ръка.Не казвам че са дузпи,а съмнения.Питам те - ако беше обратното дали нямаше да дадат и 3-те дузпи на ЦСКА? Въпрос с повишена трудност!
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот kartago » 21 мар 2009 23:18

Въобще няма нужда да ме питаш!!!! :D :D :D .... При всички положения даваха дузпа!!!.... :D :D :D
Но просто казвам, това което видях по телевизията, и в трите случаи нямаше ръка ( да не говорим, че от метър се удря в рамото му, човек няма време да мигне, камо ли да си дръпне ръката) ...., но това за Спартак :D

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот smash_the_reds » 21 мар 2009 23:19

Нямат агитка соколите,защото мача беше ясен на всички.Освен това напоследък соколите са накърнени и прогорени от моряците напоследък............
Изображение Изображение

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот sedem_!_dva » 21 мар 2009 23:21

GreenMile написа:А аз ще кажа,че плебса е прав на 100%.Гледал съм десетки пъти мачове в които отбор скача на Лефски и Цесикату и последиците?Фатални.Съдията поема нещата в свои ръце.Дават се дузпи,гонят се играчи,обикновено се гони най-добрият ти играч....и пак си губиш мача,но губиш и 2-3 основни играчи за следващите кръгове.Днес Спетак игра колкото може,техните играчи са посредствени и слаби.Но не мога да не кажа,че колкото и слаби да бяха направиха защитата на цесика за резил,то не беше паника,едни мелета,една неориентираност...и нападатели и защитници не могат да уцелят топката :lol: .Шампиони - гащници,само феновете им бяха на ниво.Съдията подмина поне 1 чиста дузпа за Спетак,очеизвадна игра с ръка,спиране на голов пас и нищо!ЕТО ЗАТОВА НЯМА ДА ИМА ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ,ЗАЩОТО ИМА ДВА ПСЕВДО-ГРАНДА,ДВА ИЗМИСЛЕНИ ОТБОРА,ДЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СА 1-ВИ И 2-РИ С ВСЯКАКВИ КРИМИНАЛНИ МЕТОДИ.И НЕ 10 ОТБОРА,А ТРЯБВА А ГРУПА С 14 ОТБОРА....НО БЕЗ ЛЕФСКИ И ЦЕСИКА В НЕЯ,ТЕЗИ КЛУБОВЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКРИЯТ,НИКОГА НЯМА ДА СЕ СПРЕ С КРИМИНАЛНАТА И УНИЩОЖАВАЩА ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ ПОМОЩ КЪМ ТЯХ,КЪМ ДВАТА ГРОБОКОПАЧА НА РОДНИЯ ФУТБОЛ


Пиши Левски правилно, това не го ли разбра, освен ако не си някакъв турчин и те дразни името на Апостола, патрона на отбора ни. И стига с тези съдии, че ставаш смешен. И аз мога да почна да ти говоря, че ето виждаш ли с Ботев съдията ви помогна да биете, свири тотално през целия мач с/у тях и всички спорни ситуации за вас, днес в Бургас-същото. Измислени фаулове, когато Мишел Платини остана сам с/у вратаря, няколко спорни фаула пак и т.н Във всяко първенство, което и да вземеш има мачове на отбори от топ 4, в които съдията им свири по нещо измислено, това не е само в България. Еми дай тогава и Реал М, Барса, Ливърпул, Юнайтед, Интер, Юве, Байерн да бъдат закрити...
Кажи ми във всички години след 1989 година в кой от сезоните, когато Левски е бил шампион, претендента му за титлата е бил грубо ощетен. В кой от тези сезони Левски не е победил в директните мачове всички съперници за титлата.
Аз мога да ти кажа за няколко титли на други отбори, например на едната на Литекс, Локо ПД, още една на ЦСКА, на Славия, в които Левски завършва втори въпреки, че е по-добър и го доказва в директните мачове...
Последна промяна от sedem_!_dva на 21 мар 2009 23:25, променено общо 1 път.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот smash_the_reds » 21 мар 2009 23:25

Аз мога да ти кажа за няколко титли на други отбори, например на едната на Литекс, Локо ПД, още една на ЦСКА, на Славия, в които Левски завършва втори въпреки, че е по-добър и го доказва в директните мачове...

Това е така,но мислиш ли ,че някой ще го признае?
Изображение Изображение

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот kartago » 21 мар 2009 23:29

smash_the_reds написа:
Аз мога да ти кажа за няколко титли на други отбори, например на едната на Литекс, Локо ПД, още една на ЦСКА, на Славия, в които Левски завършва втори въпреки, че е по-добър и го доказва в директните мачове...

Това е така,но мислиш ли ,че някой ще го признае?


Пичове, всеки си гледа от камбанарийката......, искахте мнението на фенове от провинцията, получихте го!!! Знам, че не ви харесва, но......... всеки си носи цвета на очилата!!!! И аз мога да изредя сума примери, и ще навлезем в един безмислен спор!!!! Да гледаме напред, и дано се пооправят нещата!!!....

pavlov1
Мнения: 8
Регистриран на: 08 юли 2008 09:57

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот pavlov1 » 21 мар 2009 23:35

Те тия сополи и да имат и да нямат агитка все тая...То тяхното една "агитка" :lol:
...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден !

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот Don Rumen » 21 мар 2009 23:41

Човека отговори на въпроса защо не са имали аягитка, някои започнаха пак да философстват. Какво стана като скочи Ботев на левски и черно море? Глоби, наказания и без отбор за следващия мач.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот kartago » 21 мар 2009 23:44

Брееее, то голямо скачане бе :D :D :D ..........., я кажи, баце, колко сумарно минути в двата мача играхте с човек повече?! :D :D :D

Потребителски аватар
GreenMile
Мнения: 152
Регистриран на: 20 фев 2009 20:35
Контакти:

Re: Въпрос към феновете на Спартак ВН !

Мнениеот GreenMile » 21 мар 2009 23:52

Ти говориш за 1 мач,аз ти говоря,че ви подпират от 65 години(ШЕЙСЕТ И ПЕТ ГОДИНИ),да ти се поизясни картинката.Не е само съдийство,а бутане от партията,от БКП,от СДС,от БСП.Нима на ваш мач не е влизал на терена министър бесен от това,че Берое не ще да пада и даже и съдията не може да докара нешата до победа на ДФС Лефски-Спартак?Резултата за героичния Берое?1 точка?О,нееее - изваждане от групата!ДА,ПРАВИЛНО,КАТО ИГРАЕШ ЗА ПОБЕДА НАД ОТБОРЧЕТО НА ВЛАСТТА СИ АУТ ОТ А ГРУПА.Било отдавна?Да,1971...но всеки помни и Насо Раев как съвсем наскоро отстрани друг непокорен отбор - Миньор през 2001.ВИЖТЕ СЕ...ЧЕ ВИЕ НЯМАТЕ НИЩО С АПОСТОЛА,ТОВА ЩЕ ВИ ГО КАЖЕ ВСЕКИ!КАКВО ЧИСТО И СВЯТО ИМА В ДФС ЛЕФСКИ?ГИБОН-ПАША ОТ ДПС?Айде баста.Локо Пд като стана шампион вас специално ви нагъзи на два пъти с по 3:0,размаза и чорбата с 3:0,така,че мълчи,за мене те бяха най-силния шампион на България,вас специално ви СМЛЯХА и закопаха на 2 метра отдолу.
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО
Изображение


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта