Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4570
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот Sole » 14 ное 2008 19:02

Сърбинът описа в детайли случката, както и самият бабаит, който до момента остава с неизяснена самоличност.
"Прибирах се към съблекалнята и по едно време някакъв ме прегърна и ми каза: "По-спокойно, защо така играеш?"
Qvno babaita e bil ot Rykovodstvoto na Spartak,koito e smymril Ivanovi4 za bezobrazno slabata mu igra prez pyrvoto poluvreme :lol:
Porednata partenka!Za da se hvane Sa6o Dikov na vydicata i da ima material za predavaneto si ;)

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот Ticha » 14 ное 2008 19:30

Ей спартачета, докога ще се връзвате на лъжите на тоя Живко Великов и Велимир Иванович? Тия двамата си правят далаверите на ваш гръб, продават мачове, даже направиха Иванович мениджър да могат да си правят кинти и от там. И сега за да ви отвлекат вниманието от същинската част, т.е от играта и резултата, пак си скалъпват някаква историйка и са готови :lol: . Продължавате ли да им вярвате и да ги търпите в отбора си, догодина сте в Б група. Те ще са с пълни джобове, а вие ще гледате мачове по селата. Не се дръжте като стадо овце, в което едната овца като заблее и почват всички след нея! Погледнете малко реално на ситуацията и действайте докато не е станало прекалено късно! Това е от мен!

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот nikola28 » 14 ное 2008 19:30

Morqk написа:
nikola28 написа:
Morqk написа:Шефът на "Охранителна полиция" при ОДП-Варна Пламен Парушев отрече да е имало инцидент в тунела на Тича. Като цяло Дербито на Варна мина без сериозни проблеми за варненските служители на реда, а по повод твърденията на спартаковци, че Веле Иванович е бил душен на полувремето той коментира: "Полицаят, който стои в тунела е видял двама души със сини фланелки. Хората се прегръщали и няма никакви индикации, че е имало някакъв инцидент. Също така, отговорникът за мача не е видял нищо нередно. Да, ако има инцидент, ние ще носим отговорност, но такъв няма".

http://www.ole-bg.com/66246.html


той тоз е византиец много ясно че ще каже така!


Представи си как "неизвестен човек" започва да души твой приятел (в случая съотборник) ти ще стоиш и ще гледаш за да можеш да си свидетел после ли?!?!?!? Това е глупост и измишльотина и записите ще го докажат - в крайна сметка според мен няма да се стигне до скандал по случая. Все пак живеем в 2008 и то в Европа, не 29 в Африка. Докато не се види записа - плебеите ще се жалват как варненските "мутри" са ги изплашили. Е как няма да се изплашат, като пред тях застане великият ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА!!!

хахаха много смешно
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот nikola28 » 14 ное 2008 19:33

Ticha написа:Ей спартачета, докога ще се връзвате на лъжите на тоя Живко Великов и Велимир Иванович? Тия двамата си правят далаверите на ваш гръб, продават мачове, даже направиха Иванович мениджър да могат да си правят кинти и от там. И сега за да ви отвлекат вниманието от същинската част, т.е от играта и резултата, пак си скалъпват някаква историйка и са готови :lol: . Продължавате ли да им вярвате и да ги търпите в отбора си, догодина сте в Б група. Те ще са с пълни джобове, а вие ще гледате мачове по селата. Не се дръжте като стадо овце, в което едната овца като заблее и почват всички след нея! Погледнете малко реално на ситуацията и действайте докато не е станало прекалено късно! Това е от мен!

дай идея какво можем да променим и как да го направим.да взема му тегля един бои ли какво.нищо не може да се направи. според мен
САМО СПАРТАК ВАРНА

tororoso
Мнения: 9
Регистриран на: 09 май 2008 14:31
Контакти:

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот tororoso » 14 ное 2008 19:34

за тези които не знаят какво е плебеи или се правят че не знаят-много точно ви наричат така.спартак е основан от най бедната и полуграмотна част от населението и такива са били и сега са същите- с две думи утайката на обществото.

mbrr
Мнения: 30
Регистриран на: 25 мар 2008 11:15
Местоположение: Варна, Владифорния
Контакти:

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот mbrr » 14 ное 2008 19:35

Щото пък преди да влязат в тунела минаха 3 или 4 пъти центъра, имаха един удар от пряксвободен и едно центриране.
Казали на Иванович: "Защо играеш така"..... че той какво толкова игра.... аз въобще не се сещам за нещо, което да е повлияло на мача. Морето излязоха по- надъхани, вкараха гол, отмениха им го, второто полувреме излязаха и биха. Просто си бяха по- добри.

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот Ticha » 14 ное 2008 19:44

nikola28 написа:
Ticha написа:Ей спартачета, докога ще се връзвате на лъжите на тоя Живко Великов и Велимир Иванович? Тия двамата си правят далаверите на ваш гръб, продават мачове, даже направиха Иванович мениджър да могат да си правят кинти и от там. И сега за да ви отвлекат вниманието от същинската част, т.е от играта и резултата, пак си скалъпват някаква историйка и са готови :lol: . Продължавате ли да им вярвате и да ги търпите в отбора си, догодина сте в Б група. Те ще са с пълни джобове, а вие ще гледате мачове по селата. Не се дръжте като стадо овце, в което едната овца като заблее и почват всички след нея! Погледнете малко реално на ситуацията и действайте докато не е станало прекалено късно! Това е от мен!

дай идея какво можем да променим и как да го направим.да взема му тегля един бои ли какво.нищо не може да се направи. според мен


Събирания, протести и т.н.
Чувам че днес след мача е имало екшън. Агитката искала да ви бие футболистите, чупили някакви неща...Това е добре като за начало. Аз може и да не обичам Спартак, но все пак съм от Варна и не мога да си помисля че такъв човек като Великов може да има нещо общо с града ни. Не вярвам на нито една негова дума, както и за днес.

Потребителски аватар
spartak_varna-lazio
Мнения: 92
Регистриран на: 25 окт 2008 17:52
Контакти:

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот spartak_varna-lazio » 14 ное 2008 19:55

100eN4o написа:za plebeq mersi 4e razqsnihte 6toto az naprimer ne znaeh ;)


Всички византийци сте такива неграмотни бастуни! :mrgreen:
Не спори с глупака!Първо ще те свали до нивото си и после ще те бие с опит!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот MORSKI » 14 ное 2008 20:10

spartak_varna-lazio написа:
100eN4o написа:za plebeq mersi 4e razqsnihte 6toto az naprimer ne znaeh ;)


Всички византийци сте такива неграмотни бастуни! :mrgreen:



Ти друго совен това "бастун" знаеш ли бе :D Видимо не нацист долен това доказва коло си "интелектен" :lol:

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Велимир Иванович: Човек с шуба на Черно море ме душеше и блъ

Мнениеот nikola28 » 14 ное 2008 20:59

MORSKI написа:
spartak_varna-lazio написа:
100eN4o написа:za plebeq mersi 4e razqsnihte 6toto az naprimer ne znaeh ;)


Всички византийци сте такива неграмотни бастуни! :mrgreen:



Ти друго совен това "бастун" знаеш ли бе :D Видимо не нацист долен това доказва коло си "интелектен" :lol:

браво морски,печелиш награда от"това го знае всяко хлапе".наградата е пътуване за всички византийци до анадола с преспиване.
САМО СПАРТАК ВАРНА


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост