Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 01 май 2024 22:48

1914.1902 написа:
Стамен Белчев: Целта ни е Купата


Филип Филипов преди реванша с Ботев: ЦСКА - София отива на финал!


Ботев (Пловдив) - ПФК ЦСКА - София ЕАД 3:0 общ резултат

:oops: :oops: :oops:


Беше ТИТЛА. беше финал за КУПА, беше К У П А!!!
НЪЦ1
От утре целта ще е, да не изтърват и Европата!
Като им гледам играта, напълно възможно и нормално нещо е! :) :) :mrgreen:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Dust
Мнения: 8169
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 май 2024 22:53

W84me написа:Всичките журналя впрегнати да плюят по ГГ. Какъв смях, какъв цирк...

Както е казал народа, падналия на земята се рита най-лесно и обикновено доброто не се помни, но ГГ сам си избра този път в живота, жив и здрав да е за да си носи заслуженото.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 8169
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 май 2024 23:12

Болезнено прав беше Любо.
Аз съм си вкъщи на "Българска армия". Има много хора, които посещават стадиона, но не са си вкъщи и винаги ще бъдат гости.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17386
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот slash1912 » 01 май 2024 23:13

krumeto написа:
1914.1902 написа:
Стамен Белчев: Целта ни е Купата


Филип Филипов преди реванша с Ботев: ЦСКА - София отива на финал!


Ботев (Пловдив) - ПФК ЦСКА - София ЕАД 3:0 общ резултат

:oops: :oops: :oops:


Беше ТИТЛА. беше финал за КУПА, беше К У П А!!!
НЪЦ1
От утре целта ще е, да не изтърват и Европата!
Като им гледам играта, напълно възможно и нормално нещо е! :) :) :mrgreen:

Идвате ли с Миро на финала?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 23:15

Dust написа:
W84me написа:Всичките журналя впрегнати да плюят по ГГ. Какъв смях, какъв цирк...

Както е казал народа, падналия на земята се рита най-лесно и обикновено доброто не се помни, но ГГ сам си избра този път в живота, жив и здрав да е за да си носи заслуженото.


Последно против ГГ ли си или си за него ? Или двете ?
Че ни побърка вече :) :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14295
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 01 май 2024 23:16

Важното е, че разрушаването на Народна Армия от чавдарци върви с пълна сила :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Dust
Мнения: 8169
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 май 2024 23:19

Бягай да рониш сълзи за спасителя на червения отбор с име ЦСКА-София и ловешка генетика с оранжево ЕГН.
Всичко това дело на великия ГГ, който чакахте като месия и божество.
Заради всичката тая простотия се направиха в БГ футбола една камара лайнарщини.
Тези дни ако имате някакво уважение към самите вас трябва да сте по-ниски от тревата.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12390
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 май 2024 23:21

W84me написа:Всичките журналя впрегнати да плюят по ГГ. Какъв смях, какъв цирк...

Възможно ли е мутрягите да са намислили някаква нова лайнарщинка, че тая година ни парици от ЕКТ, ни препродажба на печки, ама щедрите заплати си вървят и финансите на Тирето за сезон 23/24 ще са але-мале? :mrgreen:
Знаем, нали, че дружеството, хеле пък финансовите му показатели, няма никакво значение и Цесекато е от живо, по-живо, ама все пак, нали .... :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12390
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 май 2024 23:23

Dust написа:Болезнено прав беше Любо.
Аз съм си вкъщи на "Българска армия". Има много хора, които посещават стадиона, но не са си вкъщи и винаги ще бъдат гости.

Е, вкъщи, вкъщи, ама му разбиха и окрадоха преди това опиканата и осипана с жълти стотинки звезда. Егати и извратените разбирания за семеен уют имат припоците. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 23:27

TristaNNN написа:
W84me написа:Всичките журналя впрегнати да плюят по ГГ. Какъв смях, какъв цирк...

Възможно ли е мутрягите да са намислили някаква нова лайнарщинка, че тая година ни парици от ЕКТ, ни препродажба на печки, ама щедрите заплати си вървят и финансите на Тирето за сезон 23/24 ще са але-мале? :mrgreen:
Знаем, нали, че дружеството, хеле пък финансовите му показатели, няма никакво значение и Цесекато е от живо, по-живо, ама все пак, нали .... :mrgreen:


Мутрягите , щом са имали 1млн да дадат на Левски -волейбол мъже и жени сигурно са си отделили и за техния отбор.
:mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boabbb, DoSomethingDifferent, groti, Martinez1948, mikata, Serafim, tmanolov, TristaNNN, veni__85 и 84 госта