Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19114
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот TodorT » 22 фев 2014 19:40

THE G.A.M.E написа:Е, то във фигурното пързаляне съдиите подариха 2 златни на домакините. :lol:

Иначе после няма да е лошо да се сметне, колко милиарда е излязал един руски медал.
Да не се окаже, че даден бронз струва 5-6 млрд. долара. :lol: :mrgreen:

Т'ва да се набутват го умеят само ръшъните. :twisted:

Ааа Жоре, не съм съгласен! Във фигурното пързаляне на отборното руснаците бяха безапелационни и си заслужаваха медала. При дамите момиченцето също изигра перфектно съчетание, просто бе безгрешна. Сребърната медалистка също бе перфектна, но тук малко оказа влияние и публиката ;) Иначе Олимпиадата струва доста, но то в Русия всичко е грандиозно. А пък и всички се надяват това да е инвестиция в бъдещето. Всичко това, което го изградиха е с идеята да се ползва в бъдеще... дано да им се върне инвестицията. Аз пък казвам голямо БРАВО на руснаците за прекрасната организация на игрите. Не случайно всички казват, че такова чудо не е било и всичко е на шест! Остава службите да опазят игрите до закриването им и получават 10.00 по десотобалната

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот 1912plovdiv » 22 фев 2014 19:40

stefani написа:
THE G.A.M.E написа:
stefani написа:5 златни от чужденци, 3 съдийски от фиг. пързаляне ... пълен крах на Путиновата Русия :lol:

ФАКТ ! :mrgreen:


Заради хокея пък цяла Русия разстройство получи :lol:


У Сибир вали кафяв сняг :mrgreen:
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот fcb_bg » 22 фев 2014 19:44

1912plovdiv написа:
stefani написа:
THE G.A.M.E написа:
stefani написа:5 златни от чужденци, 3 съдийски от фиг. пързаляне ... пълен крах на Путиновата Русия :lol:

ФАКТ ! :mrgreen:


Заради хокея пък цяла Русия разстройство получи :lol:


У Сибир вали кафяв сняг :mrgreen:

Комплексирани тъпанари!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот NOMER14 » 22 фев 2014 19:47

Досега в северните ски Норвегия има 4 злата при жените и едно при мъжете, но на спринт....

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот Raoul_Duke » 22 фев 2014 19:54

THE G.A.M.E написа:
stefani написа:%златни от чужденци, 3 съдийски от фиг. пързаляне ... пълен крах на Путиновата Русия :lol:

ФАКТ ! :mrgreen:


Е то па шот кат погледнаш Хамериканци и канадци, всички са коренни жители :mrgreen: Джо Сакич, Джо Павелски, Степан, Ван Римсдайк, Пачорети, МакДона и т.н. да не ги изброяваме всички, дето прадядовците им били безработни обущари и избегАли в обетованата земя :lol:
За френския национален отбор по футбол пък да не говорим - нига до нига :lol: Немците и те на същия хал... Глобализация, бро :lol:
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 22 фев 2014 19:55

NOMER14 написа:Да, 5 от златата на руснаците са от чужденци.


Мхм, трябва да благодарят на Ан и Вилд/Уайлд. Но свалям шапка на руснаците за поведението и към двамата спортисти, пренебрегнати и откровенно забравени от страните си, така че всъщност сега Ан и Вилд им се отблагодариха за отличните условия за подготовка и доверието.

КНДР написа:Още преди да почнат игрите казах че братята ще спечелят Олимпиадата. Те го заслужават. Както се видя социалистическия блок тотално доминира на тази Олимпиада. Автора на темата не е отбелязал и трите златни медала на Китай.


Другарю КНДР, тъй като сте неадекватен и в смятането, ще ви сумирам бегло "златната" ситуация:

Русия - 11 златни медала, Беларус - 5, Китай - 3, Украйна - 1 = 20 златни медала Тези на Полша (4), Чехия (2) и Словакия (1), няма да ви ги дам, защото те... меко казано не обичат социализма/комунизма.

Другите: Канада - 9 златни медала, САЩ - 9, Холандия - 8, Германия - 8, Швейцария - 6, Франция - 4, Австрия - 3, Корея (но не вашата, другарю) - 3, Швеция - 2, Япония -1, Финландия - 1, Великобритания - 1 = 55 златни медала. Понеже бях милостив, другарю, извадих от сметката Норвегия с нейните 11 златни медала, които утре вероятно ще се увеличат, както и Словения (2 златни), защото тя е дете на Титовизма, не на комунизма 8-)
Последна промяна от Ботевъ Пловдивски на 22 фев 2014 20:00, променено общо 1 път.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот ros » 22 фев 2014 19:56

TodorT написа:
THE G.A.M.E написа:Е, то във фигурното пързаляне съдиите подариха 2 златни на домакините. :lol:

Иначе после няма да е лошо да се сметне, колко милиарда е излязал един руски медал.
Да не се окаже, че даден бронз струва 5-6 млрд. долара. :lol: :mrgreen:

Т'ва да се набутват го умеят само ръшъните. :twisted:

Ааа Жоре, не съм съгласен! Във фигурното пързаляне на отборното руснаците бяха безапелационни и си заслужаваха медала. При дамите момиченцето също изигра перфектно съчетание, просто бе безгрешна. Сребърната медалистка също бе перфектна, но тук малко оказа влияние и публиката ;) Иначе Олимпиадата струва доста, но то в Русия всичко е грандиозно. А пък и всички се надяват това да е инвестиция в бъдещето. Всичко това, което го изградиха е с идеята да се ползва в бъдеще... дано да им се върне инвестицията. Аз пък казвам голямо БРАВО на руснаците за прекрасната организация на игрите. Не случайно всички казват, че такова чудо не е било и всичко е на шест! Остава службите да опазят игрите до закриването им и получават 10.00 по десотобалната


Абсолютно, Тоше!!! 100% съгласен. Голяма част от инвестициите са и за трасетата за Формула 1 което разбира се ще се възвърне
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 фев 2014 20:01

fcb_bg написа:Комплексирани тъпанари!

Недей с лошо де. :lol:

Утре нищо чудно Норвегия да спечели едно злато и "печели" надпреварата по-медали.
Знаеш ли колко струва подготовката на норвежките олимпийци ?
При това хората не се състезават с чужди спортисти под норвежки флаг.

Знаеш ли кое е комплексарщина ?
Да хвърлиш 50-на млрд. за Олимпиада, за да "докажеш" че си велик.
И още кой-знае колко за подкупи на съдии и спортисти. ;)
Да не говорим по-какъв начин бе спечелено самото домакинство на Сочи ...

А резултатът в крайна сметка е, че всички нормални страни и народи се присмиват на ръшъните.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот Eminem » 22 фев 2014 20:09

MoNteSo написа:Ма това ли беше ? 50 милиарда за десетина дена ?

Всъщност официално ли е, че са 50 млрд. ? Не. Медиите разпространиха тази информация.
Освен това Русия изгради всичко от нулата. Защо не ревете, че САЩ дава в пъти повече милиарди за войни ?

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Крайно неофициално класиране по медали - Сочи

Мнениеот Niksh0 » 22 фев 2014 20:12

Русия категорично [url]не е[/url] водещата нация в тази олимпиада дори и да завършат на първо място утре по медали. Недейте да бързате да ме упреквате, че съм злобар или хейтър, а просто вижте дисциплините, в които спечелиха медалите си руснаците, и че точно в най-важната за тях, а именно хокеят, те се издъниха.
Норвежците за мен са големите победители на тази олимпиада. Именно норвежец се и превърна в най-великият зимен спортист - великанът Бьорндален.
Утре ако канадците спечелят и хокейният турнир, също ще си тръгнат по-доволни от руснаците.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта