Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот haha » 25 яну 2014 00:14

Нашите ще участват на олимпийския принцип. Поне ще ми доставят доста комедийни сегменти и добро настроение с представянето си. :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот shotgun blues » 25 яну 2014 00:39

Сани Жекова има качества за медал,но не очаквам да го спечели,сигурно ще финишира в първите 5/6 на най-силната и дисциплина.
В биатлона ,ако Анев и Илиев са във формата от последната световна купа ,то ще направят много добри класирания,ако не се лъжа на ОИ големите сили са с по-малко състезатели отколкото в световната купа,което дава шанс на българите при добро представяне ,да се класират по-напред .
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот emi_cska » 25 яну 2014 04:09

До колкото чета в коментарите на Кедъра и Ванката Петров от БНТ във фейса май имаме и щафета по бобслей
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот ros » 25 яну 2014 08:53

От прочетеното до сега разбрах, че някои хора наистина се интересуват от олимпиадата, но не знаят, други не се интересуват ама очакват да злорадстват с представянето ни...

Ето някои уточнения
1. Реално старта на състезанията е още на 06.02 с квалификациите с слоупстайла, кратките програми във фигурното пързаляне за отборното състезание и ските свободен стил - бабуни
2. Откриването на Олимпиадата започва в 18 часа българско време, което е 20 часа руско
3.Нашите за момента са с 18 квоти като освен посочените 16 човека в последните няколко дни към тях се присъединиха сноубордиста Радослав Янков в паралелните слаломи и състезателят ни с шейни Станислав Беньов.
4. Стартовете които най много ни интересуват са сноубордкроса със Сани Жекова на 16.02 от 11.15 часа наше време, същия ден от 17 часа е състезанието на 15 км в мъжкия биатлон с Краси Анев и Влади Илиев. Щафетата в биатлона е на 22.02 от 16.30. Финалите на Влади Зографски са на 09.02 и 15.02 като за да участва в тях трябва да преодолее квалификациите предните дни.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44048
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот rhaegar » 25 яну 2014 09:15

Дедо Росене :x

Знам че има състезания на шести, ама съм направил програма само на финалите. Иначе часът на откриването ще го оправя :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот ros » 25 яну 2014 09:26

rhaegar написа:Дедо Росене :x

Знам че има състезания на шести, ама съм направил програма само на финалите. Иначе часът на откриването ще го оправя :lol:

Сигурен съм че знаеш :lol: :lol: :lol: Важното е ако някой иска да гледа да не го пропусне ;)

И още нещо важно - тази олимпияда е първатаот много време насам, която НЯМА да се излъчва по Евроспорт. Освен БНТ от Сочи ще има картина и в ефирите на Film + и Film + HD. Така че клиентите на Булсатком ще имат възможност да избират по коя телевизия да гледат
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот matador » 25 яну 2014 10:49

ros написа:
rhaegar написа:Дедо Росене :x

Знам че има състезания на шести, ама съм направил програма само на финалите. Иначе часът на откриването ще го оправя :lol:

Сигурен съм че знаеш :lol: :lol: :lol: Важното е ако някой иска да гледа да не го пропусне ;)

И още нещо важно - тази олимпияда е първатаот много време насам, която НЯМА да се излъчва по Евроспорт. Освен БНТ от Сочи ще има картина и в ефирите на Film + и Film + HD. Така че клиентите на Булсатком ще имат възможност да избират по коя телевизия да гледат

Е наистина ли няма да я дават по Евроспорт Олимпиадата жалко там са най-добрите коментатори.От БНТ само Камен Алипиев ми харесва.

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот frente atleti » 25 яну 2014 10:54

ros написа:
rhaegar написа:Дедо Росене :x

Знам че има състезания на шести, ама съм направил програма само на финалите. Иначе часът на откриването ще го оправя :lol:

Сигурен съм че знаеш :lol: :lol: :lol: Важното е ако някой иска да гледа да не го пропусне ;)

И още нещо важно - тази олимпияда е първатаот много време насам, която НЯМА да се излъчва по Евроспорт. Освен БНТ от Сочи ще има картина и в ефирите на Film + и Film + HD. Така че клиентите на Булсатком ще имат възможност да избират по коя телевизия да гледат

Колко жалко ,че Евроспорт няма да предава игрите сигурно и те са солидарни с "меките" което си е жалко за тях :mrgreen: !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот haha » 25 яну 2014 11:19

Ски скокове, северна комбинация, алпийски ски и донякъде хокей. Общо взето това са най- интересните дисциплини. Гледам, че Зографски беше споменат по- горе- ако не си е подобрил формата, няма и квалификациите да мине, представяше се много под възможностите си в Световната купа, ако се не лъжа не мина нито една квалификация.
Жалко, че Евроспорт няма да излъчват от Сочи. В БНТ са трагични коментаторите, само Кедъра ми харесва и то не за друго, ами защото постоянно ръси бисери. :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот ros » 25 яну 2014 11:22

За тези олимпийски игри за първи път МОК предлага правата на търг, а не както беше до сега да се прелгат на EBU. Затова Srport 5 печели правата, а тя има взаимоотношения с Film +. Доколкото знам голяма част от коментаторите ще са същите като на Евроспорт, въпрос е качеството на програмата - качество не като резолюция, а като съдържание, обзорни предавания и коментарни студия
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост