Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот ros » 25 яну 2014 11:28

haha написа:Ски скокове, северна комбинация, алпийски ски и донякъде хокей. Общо взето това са най- интересните дисциплини. Гледам, че Зографски беше споменат по- горе- ако не си е подобрил формата, няма и квалификациите да мине, представяше се много под възможностите си в Световната купа, ако се не лъжа не мина нито една квалификация.
Жалко, че Евроспорт няма да излъчват от Сочи. В БНТ са трагични коментаторите, само Кедъра ми харесва и то не за друго, ами защото постоянно ръси бисери. :lol:

По отношение на Зографски - вярно е, че формата му не е като миналогодишната, но не си прав за това дали е минавал квалификации. На последния си старт завърши 37ми - на 3т. от 30ия, а по-рано през сезона направи един страхотен скок и щеше да бъде в осмицата след първия кръг но отмениха състезаниетоняколко скока преди края заради вятър. Друга особеност е, че всички страни ще имат максикук по 4 състезатели, което ограничава австрийци, поляци, словенци, норвежци и японци за повече скачачи. Така че има надежда Влади ва влезе във финалите, особено на малката шанца, където е световен юношески шампион. Там метража и разликите са малки и стават изненади
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот ros » 25 яну 2014 12:02

След преразпределението на квотите и отказването на някои държави да пратят единствените си състезатели, получили право да се пробват на Олимпиадата като Алжир, Южна Африка, Бахамите , страните, които ще развеят знаме на откриването за сега са 88
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот haha » 25 яну 2014 13:49

ros написа:След преразпределението на квотите и отказването на някои държави да пратят единствените си състезатели, получили право да се пробват на Олимпиадата като Алжир, Южна Африка, Бахамите , страните, които ще развеят знаме на откриването за сега са 88

Пълно безумие, по- добре да бяха дали още квоти на топ нациите, вместо да гледаме някакви туристи.
П.п. Много ще ми хареса дядо Нориаки да издуха другите. :)
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот Federer91 » 25 яну 2014 14:16

ros написа:За тези олимпийски игри за първи път МОК предлага правата на търг, а не както беше до сега да се прелгат на EBU. Затова Srport 5 печели правата, а тя има взаимоотношения с Film +. Доколкото знам голяма част от коментаторите ще са същите като на Евроспорт, въпрос е качеството на програмата - качество не като резолюция, а като съдържание, обзорни предавания и коментарни студия


Нали БНТ имат права за излъчването в България! Тея шишарки от къде се появиха. Или от МОК могат да си продават правата на колкото си искат телевизии в държава, ама не и на Евроспорт...

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот ros » 25 яну 2014 14:21

Federer91 написа:
ros написа:За тези олимпийски игри за първи път МОК предлага правата на търг, а не както беше до сега да се прелгат на EBU. Затова Srport 5 печели правата, а тя има взаимоотношения с Film +. Доколкото знам голяма част от коментаторите ще са същите като на Евроспорт, въпрос е качеството на програмата - качество не като резолюция, а като съдържание, обзорни предавания и коментарни студия


Нали БНТ имат права за излъчването в България! Тея шишарки от къде се появиха. Или от МОК могат да си продават правата на колкото си искат телевизии в държава, ама не и на Евроспорт...

Както БНТ, така и Евроспорт, а и Спорт 5 са участвали в търг за правата. Последните две компании не са български и те си участват независимо от БНТ. Така че който спечели - обира всичко. За тази олимпиада, както и за Рио Евроспорт ще са зрители
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
CECO_1981
Мнения: 2321
Регистриран на: 17 апр 2013 13:21
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот CECO_1981 » 25 яну 2014 18:03

Да се надяваме на добро представяне на нашите.
Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот ros » 25 яну 2014 20:20

Ето го и разпределението по континенти на представителството на Националните Олимпийски Комитети (НОК) в Сочи
Африка - З НОК от 53 или 6%
Северна и Южна Америка общо - 15 НОК от 41 или 37%
Азия - 17 НОК от общо 44 или 39%
Европа - всички 49 НОК са дали гаранции за участие - 100%
Океания - 3 НОК от общо 17 или 18%
Поради намеса на държавата в работата на Олимпийския комитет в Индия тази страна бе извадена от МОК и няма да бъде представена като единен отбор, а атлетите ще се състезават под флага на МОК като независими състезатели
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот Niksh0 » 26 яну 2014 19:22

Винаги съм предпочитал Европосрт. Там всички са професионалисти и коментарът е доста по-интересен за разлика от пълните аматьори от БНТ, които едвам успяват да кажат едно цяло изречение без да направят някой гаф или да изръсят някой бисер. Всичко по-инетрено явно ще си го гледам в нета.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот Себастиан Фетел » 27 яну 2014 21:07

vaskonti написа:

Сноуборд
Александра Жекова
Радослав Янков

Алпийски дисциплини
Георги Георгиев
Никола Чонгаров
Стефан Присъдов
Мария Киркова

Ски бягане
Веселин Цинзов
Андрей Гридин
Антония Григорова-Бургова
Теодора Малчева

Ски скок
Владимир Зографски

Биатлон
Красимир Анев
Владимир Илиев
Мирослав Кенанов
Иван Златев
Михаил Клечоров
Десислава Стоянова


Защо са толкова малко?
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014-програма

Мнениеот vaskonti » 27 яну 2014 22:07

Себастиан Фетел написа:
vaskonti написа:

Сноуборд
Александра Жекова
Радослав Янков

Алпийски дисциплини
Георги Георгиев
Никола Чонгаров
Стефан Присъдов
Мария Киркова

Ски бягане
Веселин Цинзов
Андрей Гридин
Антония Григорова-Бургова
Теодора Малчева

Ски скок
Владимир Зографски

Биатлон
Красимир Анев
Владимир Илиев
Мирослав Кенанов
Иван Златев
Михаил Клечоров
Десислава Стоянова


Защо са толкова малко?

Малко? Та ние кога сме имали голяма делегация на зимни игри? Преди имахме повече жени в биатлона, сега мъжете са повече. Без ледени пързалки и ски писти, пак добре, че и толкова участници имаме.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост