Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот viali69 » 21 фев 2014 16:06

unobg написа:Просто играчите от НХЛ не се раздадоха за страната си. Специално Русия имат едни от най-силните нападатели, но видяхме 0-лева ефективност от тях.


Е, да де, ама въпросът е ЗАЩО !?
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот bastuna2003 » 21 фев 2014 16:08

Руснаците ги преследваше уникален малшанс срещу Финландците. Имаха двойно повече удари, първия гол във вратата им падна веднага след като бяха повели, а втория след нещастен рикошет. Слабо представяне на вратарчето им. САЩ също не бяха по-добри в мача помежду им, а другите отбори се нареждаха пред вратата им. Безумно слаб Овечкин по време на целия турнир. Явно не беше във форма и треньорът им трябваше да промени нападателната им тройка, а той седеше и гледаше как Овечкин прави феноменални грешки в решаващата третина със Финландия. Все пак мисля, че Руснаците не са някакъв въздесъщ отбор, че титлата им е била в кърпа вързана. И САЩ и Канада и Шведите мисля, че не са по-слаб отбор.
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот grasiani » 21 фев 2014 16:21

На мен ми се струва,че не парите и страха от контузии, и железните договори в НХЛ са причините ,руснаците да отпаднат толкова рано,по скоро организацията им куцаше и това че нямаше колективна игра и големия психически товар непременно да спечелят титлата,това до някъде ги беше сковало, отделно им се падна крив отбор като Финландия който им е като черна котка на всеки турнир а и се видя Финландия що за страшилище са срещу Швеция просто срещу някои отбори е по трудно да се играе ,може да се каже ,че гледахме посредствен хокей почти от всички отбори до сега, с малки изключения срещата Русия-САЩ КЪДЕТО НАИСТИНА СЕ ИГРА много добър и зрелищен хокей и от двата отбора.Очаквам много екшън на срещата Канада-САЩ ,КАТО МОИТЕ ПРЕДПОЧИТАНИЯ СА за американците,за мен те играят най-добрия хокей до сега в турнира и заслужават титлата.
Последна промяна от grasiani на 21 фев 2014 16:34, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот 1912plovdiv » 21 фев 2014 16:21

viali69 написа:Преди да прочета темата ще отговоря на въпроса в заглавието.
Виж къде печелят милионите си руските хокейни звезди и ще разбереш защо в НХЛ са най-добри, а за националния отбор на Русия са посредствени.
Западът никога не спи ! Той прави политика от всичко ! Убеден съм, че Александър Овечкин и компания са били добре "подковани" в Америка преди да заминат за Сочи ...
По подобен начин след като заиграха в големи европейски клубове нашите футболисти спряха да играят за националния и да имат големи успехи след 94-та година.


Мдааам ... какви изводи може да напарим четейки между редовете :roll:

1. Всичко трезво дет става за нещо бега да мие кенефи на Запад , но само и само да не седи в ада на земята Сибиристан
2. "подковани" в Америка да се чете ... един път бегали не искат и за миг да си спомнят за тази прокълната земя дет ги е родила , за пияните им бащи дето са га малтретирали, за глада, студа и мизерията :oops:

:mrgreen:
Последна промяна от 1912plovdiv на 21 фев 2014 16:29, променено общо 1 път.
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот vaskonti » 21 фев 2014 16:24

viali69 написа:Преди да прочета темата ще отговоря на въпроса в заглавието.
Виж къде печелят милионите си руските хокейни звезди и ще разбереш защо в НХЛ са най-добри, а за националния отбор на Русия са посредствени.
Западът никога не спи ! Той прави политика от всичко ! Убеден съм, че Александър Овечкин и компания са били добре "подковани" в Америка преди да заминат за Сочи ...
По подобен начин след като заиграха в големи европейски клубове нашите футболисти спряха да играят за националния и да имат големи успехи след 94-та година.

http://www.dni.ru/sport/2013/11/21/264474.html
Я пак? :| :roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 фев 2014 16:30

viali69 написа:Преди да прочета темата ще отговоря на въпроса в заглавието.
Виж къде печелят милионите си руските хокейни звезди и ще разбереш защо в НХЛ са най-добри, а за националния отбор на Русия са посредствени.
Западът никога не спи ! Той прави политика от всичко ! Убеден съм, че Александър Овечкин и компания са били добре "подковани" в Америка преди да заминат за Сочи ...
По подобен начин след като заиграха в големи европейски клубове нашите футболисти спряха да играят за националния и да имат големи успехи след 94-та година.

Айде Запада им виновен.. подковани били .. блабла...
Просто явно са решили да не се зорят на Олимпиадата и да се пазят за мястото, в което взимат бесни пари.
Някои футболисти правят същите номера.
Това не е до подковаване а до манталитет на спортиста, според мен малко ми мяза на ***валък.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 фев 2014 16:32

dodo7271 написа:Хокеят е уникален спорт. Много по-красив от футбола, по-мъжки, по-зрелищен. В този спорт основна ценност е волята да се бориш за отбора и заедно с отбора. СССР дълго време доминираше в този спорт, заради подкрепата на КПСС и КГБ. Обаче през 1980 година на Олимпиадата в Лейк Плесид едни студенти и сравнително посредствени хокеисти победиха тима на СССР на полуфинала. Защото имаха морал, защото знаеха за какво и срещу кого се борят - срещу злото, срещу допинга, срещу военщината....Сега в Сочи е много различно. Финландците просто бяха по-добри - не като отделни играчи, а като отбор....

Да бе, разбираш ли МОРАЛА е победил СССР, да намерим няколко светеца ние тогава, високоморални люде такива за да вземем направо титлата?

Не разбрах.. КПСС и КГБ са излъчвали рефери, играли са симулативно срещу отбора на СССР или като как са подсигурили съветската доминация навремето.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
wannabe
Мнения: 2984
Регистриран на: 04 яну 2012 20:07
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот wannabe » 21 фев 2014 16:33

viali69 написа:Преди да прочета темата ще отговоря на въпроса в заглавието.
Виж къде печелят милионите си руските хокейни звезди и ще разбереш защо в НХЛ са най-добри, а за националния отбор на Русия са посредствени.
Западът никога не спи ! Той прави политика от всичко ! Убеден съм, че Александър Овечкин и компания са били добре "подковани" в Америка преди да заминат за Сочи ...
По подобен начин след като заиграха в големи европейски клубове нашите футболисти спряха да играят за националния и да имат големи успехи след 94-та година.

:lol: :lol: :lol: Западът не спи 8-) Ми не спим 8-)
88 години СЛАВА
slash1912 написа:"Христо Ботев" побираше 30 000.На този мач има поне 15 000,тоест 4 пъти повече,отколкото на двете трибуни във вторник ;)
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН СТАДИОН :cry:

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот FLANKER » 21 фев 2014 16:38

Най-силни като индивидуалности,и посредствени като колектив.
Последна промяна от FLANKER на 22 фев 2014 18:16, променено общо 1 път.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот dodo7271 » 21 фев 2014 16:40

Betchualeng Arnaikem написа:
dodo7271 написа:Хокеят е уникален спорт. Много по-красив от футбола, по-мъжки, по-зрелищен. В този спорт основна ценност е волята да се бориш за отбора и заедно с отбора. СССР дълго време доминираше в този спорт, заради подкрепата на КПСС и КГБ. Обаче през 1980 година на Олимпиадата в Лейк Плесид едни студенти и сравнително посредствени хокеисти победиха тима на СССР на полуфинала. Защото имаха морал, защото знаеха за какво и срещу кого се борят - срещу злото, срещу допинга, срещу военщината....Сега в Сочи е много различно. Финландците просто бяха по-добри - не като отделни играчи, а като отбор....

Да бе, разбираш ли МОРАЛА е победил СССР, да намерим няколко светеца ние тогава, високоморални люде такива за да вземем направо титлата?

Не разбрах.. КПСС и КГБ са излъчвали рефери, играли са симулативно срещу отбора на СССР или като как са подсигурили съветската доминация навремето.


Ами морала е победил тогава, а и сега. Разбира се, че не КПСС и КГБ са избирали съдиите. Само че, ако не знаеш през 70-те и 80-те години хокеят в СССР беше превърнат в държавна политика. Като целият национален отбор беше събран в един отбор и той играеше в първенството им. Демек, цяла година се готви - или за световно, или за Олимпиада. Това не е нормално, нали?
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта