ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
100eN4o
Мнения: 188
Регистриран на: 05 юни 2008 19:51
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот 100eN4o » 10 окт 2008 19:18

Абе аз имам предложение за сички фенове на ОФК (Олигофренски Футболен Клуб) Сливен ! Та мойто предложение е вместо да викаме абонираните Мартин Петров и Бербатов да зееме в националния Иван Стоянов и Явор Въндев, които са с класа над Мартин и Бербатов.Коста Янев (не знам дали така се казва) да играе вместо Стилян,а на вратата естествено да е най-добрия вратар на България за всички времена Николай Чавдаров.Плюс тва,както някой вече предложи,Дуци да е треньор и Лечков да е президент на БФС,а мачовете на националния отбор да се играят ня стадион Хаджи Димитър в Сливен! :evil: :evil:


Потребителски аватар
popaj
Мнения: 454
Регистриран на: 30 сеп 2008 08:36
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот popaj » 10 окт 2008 19:21

THE G.A.M.E написа:Не само от Сливен, но и от други отбори, не са викнати хора в много добра форма....а за тези абонираните, за които стана дума....ами това са хора на мениджъри, и всички знаем на кои ! Но момента за изпробване на някои млади, и нови играчи, е изпуснат....това трябваше да стане преди квалификациите, в контролите....друг е въпроса че играхме само две контроли, прекалено малко да се изпробва каквото и да било ! При малко повече смелост, и игнориране на нечии интереси, селекционерът ни можеше сега, да има далеч по боеспособен състав, и избор !

AБСОЛЮТНО ТЕ ПОДКРЕПЯМ ЗА МНЕНИЕТО.СТРУВА МИ СЕ,ЧЕ МАРКОВ НЕ СИ УПЛЪТНЯВА МНОГО РАБОТНОТО ВРЕМЕ ИЛИ ПЪК ТОЛКОВА СИ МОЖЕ....ПОЛОЖЕНИЕТО С ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ,ХЕРО И МЪРИ Е РАЗЛИЧНО.ОБАЧЕ НА ТЯХ ИМ СЕ РАБОТИ ЕЖЕДНЕВНО И ЗА ТОВА СА В КЛУБОВЕ.МЛАДИ И ДОБРИ ИГРАЧИ ДАЛ ГОСПОД,АМА МАРКОВ СИ ЗНАЕ ЛУСИО,ЯНКОВ,З.СИРАКОВ.ГЕНЧЕВ,РАНГЕЛОВ,ГЕОРГИЕВ,ЕЛЕКТРИЧКАТА.ТРЯБВА ПО-ЧЕСТО ИГРАЧИ КАТО И.ПОПОВ И ИВАН СТОЯНОВ ДА ВИЖДАМЕ ВЕЧЕ.А ИМА И ДРУГИ.ХАЙДЕ ПИШЕТЕ- ЩЕ ПУСНА ЕЙ СЕГА ТЕМА.

THE G.A.M.E
Мнения: 50036
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 окт 2008 19:28

100eN4o написа:Абе аз имам предложение за сички фенове на ОФК (Олигофренски Футболен Клуб) Сливен ! Та мойто предложение е вместо да викаме абонираните Мартин Петров и Бербатов да зееме в националния Иван Стоянов и Явор Въндев, които са с класа над Мартин и Бербатов.Коста Янев (не знам дали така се казва) да играе вместо Стилян,а на вратата естествено да е най-добрия вратар на България за всички времена Николай Чавдаров.Плюс тва,както някой вече предложи,Дуци да е треньор и Лечков да е президент на БФС,а мачовете на националния отбор да се играят ня стадион Хаджи Димитър в Сливен! :evil: :evil:


Абе да ти кажа....не е лоша идея....само че Марто, и Стилиян, не ги давам....ама Лечков няма да се хване на тази работа, а Дуци, е поне една класа, над Марков ( тук не се бъзикам ) а Иван Стоянов също превъхожда, като качества, пък и като форма, Благо и Чавдар Янков ( тук също съм сериозен ) а за Миндев....какво да кажа, Бербатов може само да му връзва обувките :D ( майтап да става ) Сега за Хаджи Димитър....това никак не е лоша идея, особенно за мачовете с по не-реномираните отбори....поне ще е пълен !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот palante » 10 окт 2008 19:39

petela написа:Към абонираните можем да причислим Вагнер и Бербатов,който не играе добре за националния.А по въпроса дали ще има футболисти от ОФК Сливен в нац.отбор,пич,не се засягай ама не се става толкова лесно от село в град.Не разбирай буквално.Имам в преднид,че ОФК Сливен започна с летящ старт,но още нищо не е станало.Първенството има много мачмове,не само 7-8.Така че още е рано за сливенски попълнения :) ,но Миндев и Стоянов може и да успеят да пробият.Разбира се,ако поддържат добро ниво.

бате то и миналата година Пирин ли кфи бяха направиха хубав старт ама накрая са усераха и тия май ще са така.....
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот А_У_А » 10 окт 2008 19:51

Angoff написа:От Локомотив(МЗ),биха попитали същото ... вземете се успокойте малко за пръв път от 20г. влязохте в "А" група и вече национален отбор ви гони...ми както е тръгнало , и Дуци за треньор на националния отбор ще предложите а Лечков за президент на БФС, а разликата между сегашния президент на БФС и Г-н кмета е ... една Перука :!:


лелеее, братче, принципно си ми доста неприятен ама тука ми взе думите от устата, ахахах дуце симонович в национала, афроприческа за плешивеца, пхахахахаах.. изобщо цялото първенство е такъв театър, че някои си повярваха. те не искали много мангалите от сините камъни, дето "б" и "а" група пропищяха от плешивия мафиот, само 4-5 национали искали, въндев, чичиния п****** и некви други анонимници, разбираш ли, дето и 15 минути от мач на такова ниво не могат да изиграят. от друга страна наистина има яко мениджърски интереси в националния - лусио вагнер не става, признавам, мечо прави страшни мачове в чифутия - нищо. макриев, тоя-оня - тия са мъртъвци за мълчаливеца от севлиево. жорко пеев когато беше дупка беше абонат за национала, сега вкарва голове, прави мачове - мълчание.. изобщо националния е огледало на първенството - пълна скръб.. за жалост прогнозирам разгромна загуба, за да наредим и италианците до испанци, чехи и шведи дето са ни мачкали. дано стане чудо и не съм прав.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 20:28

Явно някои от вас не могат да преглътнат факта ,чеСЛИВЕН е за сега непобедим.Зависттае лошо нещо.Разбира се че ще има от СЛИВЕН в националния и защо не и от ЛОКОМОТИВ Мездра.Ако ще и от харманли.Само да играе добре.Стоенчо-мамино селско чадо,защо се вреш между мъжете?Ами не ти ходи байовото-стй си при Азис и си слушай педерастии.Това е за теб .Футбола е за мъже.А Лечков не трябва да слага перука-немците се стряскат от него и страхотния му плешив гол.А на теб мога да предложа нещо такова плешиво еднооко.Искаш ли?На всички останали пожелавам победа и удоволствие от мача с жабарите.

Потребителски аватар
al_ex1
Мнения: 711
Регистриран на: 04 авг 2008 08:42
Местоположение: България

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот al_ex1 » 10 окт 2008 21:28

Хайде изчакайте малко и тогава приказвайте!Много рано полетяхте,а от високо най лошо се пада!Обичах много Лечков,но дано да не се забърква в долни игри!Нямам нищо против момчетата от Сливен,играят с желание,но това са само няколко мача!Спомнете си Нафтекс и къде са сега?!

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 22:32

ЛЕЧКОВ Е ЧИСТ.НЯМА ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ ИЛИ ТАКОВА ГОЛЯМО ВЛИЯНИЕ.МОМЧЕТАТА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ И СЕ РАЗДАВАТ ДО КРАЙ.НА НАС И ШЕСТО МЯСТО НИ СТИГА.НИКОЙ НЕ ИСКА ДАЖЕ И ТОВА.НО И ШАМПИОНИ ДА СТАНАТ ЩЕ НИ Е МАЛКО.ЖАДНИ СМЕ ЗА ФУТБОЛ-ЗА УСПЕХИ.ТОВА ЛОШО ЛИ Е?

Потребителски аватар
ebalsammumaikata
Мнения: 63
Регистриран на: 02 сеп 2008 00:49

Re: ЩЕ ИМА ЛИ ФУТБОЛИСТИ ОТ СЛИВЕН В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР

Мнениеот ebalsammumaikata » 10 окт 2008 23:00

stramberk написа:ЛЕЧКОВ Е ЧИСТ.НЯМА ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ ИЛИ ТАКОВА ГОЛЯМО ВЛИЯНИЕ.МОМЧЕТАТА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ И СЕ РАЗДАВАТ ДО КРАЙ.НА НАС И ШЕСТО МЯСТО НИ СТИГА.НИКОЙ НЕ ИСКА ДАЖЕ И ТОВА.НО И ШАМПИОНИ ДА СТАНАТ ЩЕ НИ Е МАЛКО.ЖАДНИ СМЕ ЗА ФУТБОЛ-ЗА УСПЕХИ.ТОВА ЛОШО ЛИ Е?


Не това е лъжа ! Лечков има достатъчно пари и власт за да манипулира футбола !колкото и да играят с душа и сърце това са футболисти който просто немогат да направат такъв фурор !!Нявсякъде по света има отбори с такива футболисти в такива отбори но те не отиват от едната лига в първа дивизия и вече да са на второ място и единствения отбор без загуба .Нормално е фенове сте на тоя отбор и искате да не е истина но е факт .Аз съм левскар и знам че сираковия е купувал мачове и не го отричам
ВСИЧКИ НА КОЛЕНЕ ПРЕД СИНИТЕ БОГОВЕ !!

Изображение
Изображение


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост