Тема: ВЛ | 11-ти кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 1-0

Re: ВЛ | 11-ти кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 1-0

То е ясно кой! Най-добрият мениджър във висшата лига - Почетино заедно с целият му екип! Ами това е ... ;)

GGMU :twisted:
04 ное 2017 20:53

Re: ВЛ | 11-ти кръг | Челси - Манчестър Юнайтед | 05.11

Интригуващ мач и то не само за феновете на двата отбора. Иска ми се Юнайтед да бие, ноо реално не си го представям как точно ще се получи ... 1x2 си е мача ... Дано някой от младите закове чукотките - Рашфорд, Лингард, Марсиал ... 8-)

31 окт 2017 10:42
Тема: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 2:0
Отговори: 17
Преглеждания: 2252

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 31.10

Ще имат 4 пълни дни почивка между мачовете, няма за къде да се пазят чак толкова. На т.нар. титуляри трябва да им се даде поне по едно полувреме игра, да не излизат от ритъм. Не, че в последните мачове има някакъв ритъм де, ама както и да е. Този път чакам с нетърпение паузата за глупавите национал...
24 окт 2017 21:33
Тема: KK | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0-2
Отговори: 8
Преглеждания: 1507

Re: KK | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 24.10

Чудесен мач, младите таланти и резерви да покажат качества! Надявам се на хубава игра и победа!

21 окт 2017 21:11
Форум: Ливърпул
Тема: ВЛ/Тотнъм-Ливърпул/22.10/18:00/4:1FT
Отговори: 105
Преглеждания: 7435

Re: ВЛ/Тотнъм-Ливърпул/22.10/18:00

Много интересен мач, ще заложа на равенството ...
8-)
21 окт 2017 20:58
Тема: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1
Отговори: 24
Преглеждания: 3778

Re: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1

А нашите играчи с тактиките на Моуриньо не се възпитават като победители, а като послушковци, които като направят някоя грешка, знаят че няма да играят следващият мач. Много точно ... За наше съжаление, напълно заслужена загуба ... По време на мача имах чувството, че играчите въобще не бяха на тере...
21 окт 2017 08:10

Re: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 21.10

Не съм гледал Хъдърсфилд този сезон, но се надявам на приятна игра и победа с ''класически'' резултат ... 0:4. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

18 окт 2017 21:06
Тема: ШЛ | групи | Бенфика - Манчестър Юнайтед | 0-1
Отговори: 15
Преглеждания: 2785

Re: ШЛ | групи | Бенфика - Манчестър Юнайтед | 18.10

Дано Жозе не паркира автобуса пак ... Срам! Не разбира ли, че това е МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД??? Това не са му чукотките или бетонаджиите от интернационале ... Искам да виждам агресия от отбора, като всеки нормален фен на Юнайтед. :)
Прогноза 1:2 ... 8-)

30 сеп 2017 13:31
Тема: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас | 4-0
Отговори: 20
Преглеждания: 3225

Re: ВЛ | 7-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас | 30.09

Мача е ясен за мен! Тренировъчна среща за резерви и тонус на останалите ... 3-4 без напрежение надявам се ... :mrgreen:

27 сеп 2017 20:01
Тема: ШЛ | групи | ЦСКА Москва - Манчестър Юнайтед | 1-4
Отговори: 10
Преглеждания: 2416

Re: ШЛ | групи | ЦСКА Москва - Манчестър Юнайтед | 27.09

Труден мач, но да не забравяме че Москва е градът на Манчестър Юнайтед ... :twisted:
Победа с гол - два тази вечер надявам се ...