Тема: Без цензура!
Отговори: 83897
Преглеждания: 3375833

Re: Без цензура!

Ozzimozzi написа:Честита купа на Ботев,, съвсем заслужена и на Лудогорец титлата е заслужена, така че честито. На останалите отбори, които остават в борбата за ЕКТ - успех и феърплей пожелавам!

Евала, един нормален тук!
от k20dan4o
15 май 2024 21:35

Dust написа:
Odessit написа:Върхът на гаврата щеше да е, ако трябваше тирето като трети да играе бараж задължително с осмия, без значение кой е взел Купата. Поне този резил му се размина.

15 май 2024 20:10

Чист фал срещу Дамян Христов. Престъпление...! А каква е причината Лудогорец, да излезе с третият си вратар? Аз се сещам за една. :) Това е четвърти мач без резервния Слуга изобщо в състава, вероятно са го освободили. Кой да варди ако Падт е контузен Еми да влиза Моци :) За съжаление ние си нямаме ...
от k20dan4o
15 май 2024 20:00

DoSomethingDifferent написа:
Capitane5Puyol написа:Чист фал срещу Дамян Христов. Престъпление...!

А каква е причината Лудогорец, да излезе с третият си вратар? Аз се сещам за една. :)

Това е четвърти мач без резервния Слуга изобщо в състава, вероятно са го освободили. Кой да варди ако Падт е контузен
от k20dan4o
15 май 2024 19:57

Баси нелогичния резултат!
И кога ще се научат нашите футболисти да играят чисто, без фаулове. Оня ден в шампионската лига не помня сой мач беше, първия фаул беше в 20-тата минута. Мачовете в Европа свършват с по 10-15 нарушения, тука лежат през минута.

Преглеждания: 513

Re: Купа на България ФИНАЛ: Лудогорец - Ботев (Пд)

Надявам се рутинно да си ги бием в редовното време. По добрия отбор сме по всички показатели. Ботев два мача си пазят играчите от картони и ....хитрата сврака с двата крака.
от k20dan4o
14 май 2024 16:36

Баялцалиев попиля Волен Чинков пред ТОПСПОРТ: Смешен, объркан и зависим съдия! . https://topsport.bg/bg-football/bayaltsaliev-popilya-volen-chinkov-pred-topsport-smeshen-obarkan-i-zavisim-sadiya.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2O5CaiD013ZPyd81DYa9arPOiyzXauRQWcvSGCQZ7Vs061nVLRewqLVEs_aem_AZ7aq4VxLv...
от k20dan4o
12 май 2024 18:20

Пускам си Ман Ю и Арсенал и кво да видя...пак Б. Величков. Е стига вече, по каква линия разбира и от английски футбол. Прекалиха диемаджиите. Дайте друга телевизия която да дава мача.