Тема: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Малко преувеличава Жозе с това изказване, според мен са не повече от двама, Марсиал и Шоу. Дало и Линдельоф той си ги доведе и си ги харесва, Рашфорд по негово време си беше ок.
Тема: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)
Отговори: 1865
Преглеждания: 75321

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Фантастичен обрат на Каролина от 0:3, с два гола за 9 секунди и общо три за минута и малко.

Re: NBA Season 23-24

Вторите мачове доста по-силни откъм интрига и все пак със същите победители. Дано тая нощ Далас счупят домакинската прокоба. :lol:

Pichichi написа:
П.С. Вегас и Торонто бият като гости!!!!
:-)

Аз го бях играл за Далас и като видях че Марк Стоун се връща бях сигурен че няма да стане.
от rhaegar
23 апр 2024 09:32

Дейвис май насъбра и нарушения, но честно казано не съм сигурен.

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Дискусията е безсмислена. Американските спортове или ги гледаш и се зарибяваш, или ги считаш за тъпня и никой не може да те убеди в обратното. Аз ги гледам всички, в последните 5 години сигурно съм изгледал повече мачове от НФЛ, отколкото футболни в които не участват Челси или Милан. Това, което е ...
от rhaegar
23 апр 2024 08:24

Мога да сипвам на Шунков (пак) за ужасното второ, но колкото е виновен той, толкова са и играчите, особено Руи. АД сякаш не помогна толкова в атака през второто също, но пък свърши чудовищна работа срещу Кольо.
от rhaegar
23 апр 2024 00:02
Тема: Висша лига (сезон 2023/2024)
Отговори: 2863
Преглеждания: 58761

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Инфарктна победа на Лийдс в Мидълзбро. Малко странно са им направили програмата, играят днес, в петък пък са първи мач от кръга на гости на КПР. Не е много честно в тоя етап на сезона дугите да имат по 2 дни повече почивка, но кой пък е предполагал че така ще се развият нещата. П.П. все тая, не бях ...
от rhaegar
23 апр 2024 00:00
Тема: Италианската Серия ''А'' (2023/2024)
Отговори: 193
Преглеждания: 5886

Re: Италианската Серия ''А'' (2023/2024)

Авалокитешвара написа:А бе, тука казват, че Интер взима втора звезда. Сигурно Лаутаро е първата звезда, ама кой ще е вторият? :lol:

Чалхан, как кой :lol:
от rhaegar
22 апр 2024 23:57

Кат цяло и аз надали ще го гледам тоя финал. Щом Челси си пропиля шанса да е на него, кво ме интересува кой от тия два отбора ще я вземе?
от rhaegar
22 апр 2024 23:55

Титлата беше ясна, дали щеше да е днес или в слеващия мач няма особено значение. Мен ме притеснява отвратителната им серия от победи, която беше хубаво да спре.

Честито на братчедите и феновете им тук, дано догодина битката е по-равностойна.