Тема: Лондон 2012: Ден 6
Отговори: 98
Преглеждания: 6862

Re: Лондон 2012: Ден 6

Поляците смазаха Аржентина в първия сет от мача. Гледах го от 17тата им точка нататък, изключително успешни са в атака днеска
01 авг 2012 21:47
Тема: Представянето на Мария Гроздева на олимпиядата
Отговори: 13
Преглеждания: 2471

Re: Мария Гроздева

Първо искам да поздравя и двете за представянето им днеска. Камен Алипиев много добре описа състоянието ми как стоях пред компютъра до 2 на обяд и следях на официалната страница на първенството как е положението и напълно отписах Мария след първата част на състезанието. За жалост нямах възможност сл...
30 юли 2012 12:43
Тема: Лондон 2012 - Ден 3
Отговори: 129
Преглеждания: 7853

Re: Лондон 2012 - Ден 3

Коя е най-силната дисциплина на Антон Ризов? Видях, че има още 2 състезания, дано в тях да се представи по-добре! Иначе поздравления, че за първо свое участие, той успя дълго време да се държи в борбата за осмицата.
28 юли 2012 18:48
Тема: Лондон 2012 - Ден 1
Отговори: 199
Преглеждания: 10523

Re: Лондон 2012 - Ден 1

Алехандро Фая е определено един от героите на първия ден, независимо как ще свърши мача му с Федерер
28 юли 2012 16:47

boston celtics, мерси много за линка. Официалният сайт на игрите много забавя официалните данни за много състезания, включително и тениса
28 юли 2012 13:39

Много жалко за Ласо Чех, че отпадна на косъм. А Фелпс късметът го целуна още в първото състезание. Явно наистина късметът подркрепя само най-силните
18 юни 2012 10:07
Форум: Евро 2012
Тема: ЕВРО 2012 Група ''C'': Италия - Ирландия - 2:0 FT
Отговори: 72
Преглеждания: 12612

Re: Италия-Ирландия

1:1.Мнението ми е базирано по-скоро на лично желание, от колкото на някаква футболна логика. А логиката в този турнир я изоставих напълно след победата на гърците
17 юни 2012 23:39
Тема: ЕВРО 2012 - Група Б: Португалия - Холандия - 2:1 FT
Отговори: 79
Преглеждания: 4672

Re: ЕВРО 2012 - Група Б: Португалия - Холандия

Честито на португалците, заслужиха си победата с играта днес. А от Холандия съм много разочарован. Все още не мога да повярвам, че този отбор повтори нашия подвиг от преди 8 години с 3 загуби в групите.
12 юни 2012 21:03
Тема: ЕВРО 2012 Група ''А'' : Гърция - Чехия - 1:2 FT
Отговори: 78
Преглеждания: 5074

Re: ЕВРО 2012 Група ''А'' : Гърция - Чехия - 1:2 FT

Браво на чехите за победата. За тяхно съжаление този мач не може да се счита за отмъщение за ЕВРО 2004. Просто тогава пропиляха уникален шанс за титлата. С този състав не ги виждам по-далече от 1/4-финала