Програма на БНТ за олимпиадата
Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90
Re: Програма на БНТ за олимпиадата
Евроспорт няма да излъчват Олимп. в България.....Лошо, а имат правата до 2020г. Преебавка. БнТ изпускат много от плуването ако виждам правилно и от др. спортове
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.
Re: Програма на БНТ за олимпиадата
Програма на българското участие в Рио
6 АВГУСТ
Джудо - Янислав Герчев, кат. 60 кг:
16:00 - 19:00 квалификации
21:30 - 22:40 репешажи/полуфинал
22:40 - 23:40 финали
Стрелба, 10 метра въздушен пистолет - Самуил Донков:
19:00 - 20:15 квалификации
21:30 - 22:00 финал
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул:
17:30 - 18:00 серии
Колоездене - Стефан Христов, шосе:
15:30 - 22:15 общ старт
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров
18:45/19:00/00:45
7 АВГУСТ
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев:
15:50 - 16:00 репешажи
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:
16:45/17:00/00:45
Стрелба - Антоанета Бонева, 10 метра въздушен пистолет:
15:00 - 15:50 квалификации
17:00 - 17:30 финал
Бокс - Симеон Чамов, кат. 69 кг.
17:45 - 18:45, 23:45
8 АВГУСТ
Стрелба - Антон Ризов, 10 метра въздушна пушка
15:00 - 16:15 квалификации
18:00 - 18:30 финал
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:
16:45/17:00/00:45
Плуване, Нина Рангелова, 200 метра свободен стил:
19:02 - 19:27 квалификации
04:00 - 04:18 полуфинал
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг
18:00 - 18:30, 00:00 - 00:30
9 АВГУСТ
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:
16:45/17:00/00:45
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул
16:30 - 16:50 полуфинал
Стрелба, Антоанета Бонева, 25 метра въздушен пистолет
15:00 - 17:30 прецизност
18:00 - 22:00 бързина
22:30 - 22:15 финал
Плуване - Александър Николов, 100 метра свободен стил:
19:02 - 19:26 серии
04:03 - 04:16 полуфинал
Плуване - Нина Рангелова, 200 метра свободен стил:
04:19 - 04:25 финал
Джудо - Ивайло Иванов, 81 кг:
16:00 - 19:00 квалификации
21:30 - 22:40 репешажи/полуфинал
22:40 - 23:40 финали
10 АВГУСТ
Фехтовка - Панчо Пасков, сабя:
18:45 - 22:00 квалификации
00:30 - 01:15 полуфинали
01:50 - 03:10 финали
Тенис, Цветана Пиронкова, Григор Димитров
16:45/17:00/00:45
Стрелба - Самуил Донков, 50 метра въздушен пистолет
15:00 - 16:30 квалификации
18:00 - 18:30 финал
Плуване - Нина Рангелова, 100 метра свободен стил:
19:02 - 19:23 серии
04:12 - 04:25 полуфинал
Плуване - Александър Николов, 100 метра свободен стил
05:03 - 05:08 финал
11 АВГУСТ
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоева, двойки:
14:00/21:30/01:30 квалификации
Тенис - Цветана Пиронкова /полуфинал/, Григор Димитров /четвъртфинал/
18:00 - 02:00
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул:
14:50 - 15:00 финал Б
16:24 - 16:34 финал А
Плуване - Нина Рангелова, 100 метра свободен стил:
05:18 - 05:23 финал
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:
18:30 - 19:30, 00:30 - 01:30
12 АВГУСТ:
Лека атлетика - Радослава Мавродиева, гюле:
16:05 квалификации
04:00 финал
Лека атлетика - Ивет Лалова, 100 метра
17:55 серии
04:40 квалификации
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:00/21:30/01:30 квалификации
Тенис - Григор Димитров /полуфинал/
18:00 - 02:00
Стрелба - Антон Ризов, 50 метра пушка, положение легнал:
15:00 - 15:50 квалификации
17:00 - 17:30 финал
Бокс, Станимира Петрова, 51 кг:
17:00 - 17:30, 23:00 - 23:30
13 АВГУСТ
Лека атлетика, Габриела Петрова, троен скок:
15:40 квалификации
Лека атлетика, Силвия Дънекова, 3000 метра стипълчейз
16:05 квалификации
Лека атлетика, Ивет Лалова, 100 метра:
03:00 полуфинал
04:35 финал
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:00/23:30/01:30 квалификации
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров
18:00 - 02:00 финал, малък финал
Бокс - Даниел Асенова, 52 кг:
17:00 - 18:15, 23:00 - 00:15 елиминации
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг
18:15 - 18:45, 00:15 - 00:45 четвъртфинали
14 АВГУСТ
Класическа борба - Даниел Александров, 75 кг
16:00 -19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Лека атлетика - Милица Мирчева, маратон:
15:30 финал
Лека атлетика - Тихомир Иванов, скок височина:
02:30 квалификации
Лека атлетика, Габриела Петрова, троен скок:
02:55 финал
Тенис - Григор Димитров:
18:00 - 02:00 финал
Стрелба - Антон Ризов, 50 метра пушка от 3 положения
15:00 - 17:45 квалификации
19:00 - 20:00 финал
Бадминтон, Линда Зечири, сингъл:
14:00/21:30/01:30 квалификации
15 АВГУСТ
Бадминтон - Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:30 - 19:30 четвъртфинали
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:
23:30 - 05:00 квалификации
Лека атлетика - Румен Димитров, Георги Цонов, троен скок:
15:30 квалификации
Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:
15:35 квалификации
Лека атлетика - Митко Ценов, 3000 метра стипълчейз:
16:25 квалификации
Лека атлетика - Силвия Дънекова, 3000 метра стипълчейз:
17:15 финал
Класическа борба - Николай Байряков, 85 кг:
16:00 -19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Кану-каяк, Ангел Кодинов, С1 1000 метра, Мирослав Кирчев, К1 1000 метра:
15:00 - 17:30 серии/полуфинали
Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:
17:30 - 19:30, 23:30 - 00:30 елиминации
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:
18:30 - 18:45, 00:30 - 00:45 полуфинали
16 АВГУСТ
Бадминтон - Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:30 - 19:30 полуфинали
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:
23:30 - 05:00 четвъртфинали
Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:
17:00 - 17:30, 23:00 - 23:30 четвъртфинали
Лека атлетика - Румен Димитров, Георги Цонов, троен скок:
9:50 финал
Лека атлетика - Тихомир Иванов, скок височина:
02:30 финал
Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:
04:00 полуфинал
Класическа борба - Елис Гури, 98 кг:
16:00 -19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Плуване, Венцислав Айдарски, маратон 10 км:
15:00 - 17:30
Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 1000 метра, Мирослав Кирчев, К1 1000 метра:
15:00 - 16:20 финали
17 АВГУСТ
Лека атлетика - Митко Ценов, 3000 метра стипълчейз:
17:50 финал
Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:
04:30 финал
Борба - Елица Янкова, 48 кг, Мими Христова, 58 кг::
16:00 - 19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 200 м.
15:00 - 17:05 серии/полуфинали
Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:
21:30 - 22:30 четвъртфинал
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:
22:30 - 22:45 финал
18 АВГУСТ
Модерен петобой - Димитър Кръстанов:
20:30 - 23:30 квалификации фехтовка
Бадминтон - Габриела и Стефани Стоева, двойки, Линда Зечири, сингъл:
14:30 - 19:30 финал и полуфинал
Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:
20:00 - 20:30 полуфинал
Лека атлетика - Георги Иванов, гюле:
15:55 квалификации
02:30 финал
Лека атлетика - Мирела Демирева, скок височина:
16:00 квалификации
Борба - Тайбе Юсеин, 63 кг:
16:00 - 19:00 срещи
00:00 - 01:00 репешажи и финали
Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 200 метра:
15:08 - 15:22 финали (А,Б)
19 АВГУСТ
Художествена гимнастика - Невяна Владимирова
16:20 - 19:20, 20:50 - 21:50 квалификации
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:
14:30 - 19:30 финал
Свободна борба, Владимир Дубов, 57 кг, Георги Иванов, 74 кг:
16:00 - 19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Бокс - Даниел Асенова, 52 кг:
20:00 - 20:30 полуфинал
20 АВГУСТ:
Лека атлетика - Мирела Демирева, скок височина
02:30 финал
Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:
20:00 - 20:15 финал
Свободна борба - Михаил Ганев, 86 кг, Димитър Кумчев, 125 кг:
16:00 - 19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Модерен петобой, Димитър Кръстанов:
18:00 - 00:35 пуване, фехтовка, езда, комбинирано
Художествена гимнастика, ансамбъл:
16:00 - 17:10, 19:40 - 19:50 квалификации
Художествена гимнастика, Невяна Владимирова:
21:20 - 23:45 финал
21 АВГУСТ
Свободна борба - Борислав Новачков, 65 кг:
14:30 - 17:15 срещи
18:45 - 21:15 репешажи и финали
Художествена гимнастика - ансамбъл:
17:00 - 19:30 финал
Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:
17:00 - 19:30 финал
6 АВГУСТ
Джудо - Янислав Герчев, кат. 60 кг:
16:00 - 19:00 квалификации
21:30 - 22:40 репешажи/полуфинал
22:40 - 23:40 финали
Стрелба, 10 метра въздушен пистолет - Самуил Донков:
19:00 - 20:15 квалификации
21:30 - 22:00 финал
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул:
17:30 - 18:00 серии
Колоездене - Стефан Христов, шосе:
15:30 - 22:15 общ старт
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров
18:45/19:00/00:45
7 АВГУСТ
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев:
15:50 - 16:00 репешажи
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:
16:45/17:00/00:45
Стрелба - Антоанета Бонева, 10 метра въздушен пистолет:
15:00 - 15:50 квалификации
17:00 - 17:30 финал
Бокс - Симеон Чамов, кат. 69 кг.
17:45 - 18:45, 23:45
8 АВГУСТ
Стрелба - Антон Ризов, 10 метра въздушна пушка
15:00 - 16:15 квалификации
18:00 - 18:30 финал
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:
16:45/17:00/00:45
Плуване, Нина Рангелова, 200 метра свободен стил:
19:02 - 19:27 квалификации
04:00 - 04:18 полуфинал
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг
18:00 - 18:30, 00:00 - 00:30
9 АВГУСТ
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:
16:45/17:00/00:45
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул
16:30 - 16:50 полуфинал
Стрелба, Антоанета Бонева, 25 метра въздушен пистолет
15:00 - 17:30 прецизност
18:00 - 22:00 бързина
22:30 - 22:15 финал
Плуване - Александър Николов, 100 метра свободен стил:
19:02 - 19:26 серии
04:03 - 04:16 полуфинал
Плуване - Нина Рангелова, 200 метра свободен стил:
04:19 - 04:25 финал
Джудо - Ивайло Иванов, 81 кг:
16:00 - 19:00 квалификации
21:30 - 22:40 репешажи/полуфинал
22:40 - 23:40 финали
10 АВГУСТ
Фехтовка - Панчо Пасков, сабя:
18:45 - 22:00 квалификации
00:30 - 01:15 полуфинали
01:50 - 03:10 финали
Тенис, Цветана Пиронкова, Григор Димитров
16:45/17:00/00:45
Стрелба - Самуил Донков, 50 метра въздушен пистолет
15:00 - 16:30 квалификации
18:00 - 18:30 финал
Плуване - Нина Рангелова, 100 метра свободен стил:
19:02 - 19:23 серии
04:12 - 04:25 полуфинал
Плуване - Александър Николов, 100 метра свободен стил
05:03 - 05:08 финал
11 АВГУСТ
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоева, двойки:
14:00/21:30/01:30 квалификации
Тенис - Цветана Пиронкова /полуфинал/, Григор Димитров /четвъртфинал/
18:00 - 02:00
Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул:
14:50 - 15:00 финал Б
16:24 - 16:34 финал А
Плуване - Нина Рангелова, 100 метра свободен стил:
05:18 - 05:23 финал
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:
18:30 - 19:30, 00:30 - 01:30
12 АВГУСТ:
Лека атлетика - Радослава Мавродиева, гюле:
16:05 квалификации
04:00 финал
Лека атлетика - Ивет Лалова, 100 метра
17:55 серии
04:40 квалификации
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:00/21:30/01:30 квалификации
Тенис - Григор Димитров /полуфинал/
18:00 - 02:00
Стрелба - Антон Ризов, 50 метра пушка, положение легнал:
15:00 - 15:50 квалификации
17:00 - 17:30 финал
Бокс, Станимира Петрова, 51 кг:
17:00 - 17:30, 23:00 - 23:30
13 АВГУСТ
Лека атлетика, Габриела Петрова, троен скок:
15:40 квалификации
Лека атлетика, Силвия Дънекова, 3000 метра стипълчейз
16:05 квалификации
Лека атлетика, Ивет Лалова, 100 метра:
03:00 полуфинал
04:35 финал
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:00/23:30/01:30 квалификации
Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров
18:00 - 02:00 финал, малък финал
Бокс - Даниел Асенова, 52 кг:
17:00 - 18:15, 23:00 - 00:15 елиминации
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг
18:15 - 18:45, 00:15 - 00:45 четвъртфинали
14 АВГУСТ
Класическа борба - Даниел Александров, 75 кг
16:00 -19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Лека атлетика - Милица Мирчева, маратон:
15:30 финал
Лека атлетика - Тихомир Иванов, скок височина:
02:30 квалификации
Лека атлетика, Габриела Петрова, троен скок:
02:55 финал
Тенис - Григор Димитров:
18:00 - 02:00 финал
Стрелба - Антон Ризов, 50 метра пушка от 3 положения
15:00 - 17:45 квалификации
19:00 - 20:00 финал
Бадминтон, Линда Зечири, сингъл:
14:00/21:30/01:30 квалификации
15 АВГУСТ
Бадминтон - Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:30 - 19:30 четвъртфинали
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:
23:30 - 05:00 квалификации
Лека атлетика - Румен Димитров, Георги Цонов, троен скок:
15:30 квалификации
Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:
15:35 квалификации
Лека атлетика - Митко Ценов, 3000 метра стипълчейз:
16:25 квалификации
Лека атлетика - Силвия Дънекова, 3000 метра стипълчейз:
17:15 финал
Класическа борба - Николай Байряков, 85 кг:
16:00 -19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Кану-каяк, Ангел Кодинов, С1 1000 метра, Мирослав Кирчев, К1 1000 метра:
15:00 - 17:30 серии/полуфинали
Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:
17:30 - 19:30, 23:30 - 00:30 елиминации
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:
18:30 - 18:45, 00:30 - 00:45 полуфинали
16 АВГУСТ
Бадминтон - Габриела и Стефани Стоеви, двойки:
14:30 - 19:30 полуфинали
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:
23:30 - 05:00 четвъртфинали
Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:
17:00 - 17:30, 23:00 - 23:30 четвъртфинали
Лека атлетика - Румен Димитров, Георги Цонов, троен скок:
9:50 финал
Лека атлетика - Тихомир Иванов, скок височина:
02:30 финал
Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:
04:00 полуфинал
Класическа борба - Елис Гури, 98 кг:
16:00 -19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Плуване, Венцислав Айдарски, маратон 10 км:
15:00 - 17:30
Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 1000 метра, Мирослав Кирчев, К1 1000 метра:
15:00 - 16:20 финали
17 АВГУСТ
Лека атлетика - Митко Ценов, 3000 метра стипълчейз:
17:50 финал
Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:
04:30 финал
Борба - Елица Янкова, 48 кг, Мими Христова, 58 кг::
16:00 - 19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 200 м.
15:00 - 17:05 серии/полуфинали
Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:
21:30 - 22:30 четвъртфинал
Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:
22:30 - 22:45 финал
18 АВГУСТ
Модерен петобой - Димитър Кръстанов:
20:30 - 23:30 квалификации фехтовка
Бадминтон - Габриела и Стефани Стоева, двойки, Линда Зечири, сингъл:
14:30 - 19:30 финал и полуфинал
Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:
20:00 - 20:30 полуфинал
Лека атлетика - Георги Иванов, гюле:
15:55 квалификации
02:30 финал
Лека атлетика - Мирела Демирева, скок височина:
16:00 квалификации
Борба - Тайбе Юсеин, 63 кг:
16:00 - 19:00 срещи
00:00 - 01:00 репешажи и финали
Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 200 метра:
15:08 - 15:22 финали (А,Б)
19 АВГУСТ
Художествена гимнастика - Невяна Владимирова
16:20 - 19:20, 20:50 - 21:50 квалификации
Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:
14:30 - 19:30 финал
Свободна борба, Владимир Дубов, 57 кг, Георги Иванов, 74 кг:
16:00 - 19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Бокс - Даниел Асенова, 52 кг:
20:00 - 20:30 полуфинал
20 АВГУСТ:
Лека атлетика - Мирела Демирева, скок височина
02:30 финал
Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:
20:00 - 20:15 финал
Свободна борба - Михаил Ганев, 86 кг, Димитър Кумчев, 125 кг:
16:00 - 19:00 срещи
22:00 - 01:00 репешажи и финали
Модерен петобой, Димитър Кръстанов:
18:00 - 00:35 пуване, фехтовка, езда, комбинирано
Художествена гимнастика, ансамбъл:
16:00 - 17:10, 19:40 - 19:50 квалификации
Художествена гимнастика, Невяна Владимирова:
21:20 - 23:45 финал
21 АВГУСТ
Свободна борба - Борислав Новачков, 65 кг:
14:30 - 17:15 срещи
18:45 - 21:15 репешажи и финали
Художествена гимнастика - ансамбъл:
17:00 - 19:30 финал
Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:
17:00 - 19:30 финал
Последна промяна от veni__85 на 06 авг 2016 11:15, променено общо 1 път.
Re: Програма на БНТ за олимпиадата
Нещо ми подсказва, че тая година ще ударим дъното си в класацията с медалите.
Re: Програма на БНТ за олимпиадата
Преди имаше някакъв сайт, специално за олимпийски игри, от който може да си избираш кой спорт да гледаш, от провеждащите се в момента. Някой да има идея за въпросния сайт?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley
Re: Програма на БНТ за олимпиадата
nghcvth написа:Преди имаше някакъв сайт, специално за олимпийски игри, от който може да си избираш кой спорт да гледаш, от провеждащите се в момента. Някой да има идея за въпросния сайт?
http://www.nbcolympics.com/live-stream-schedule
НО картината поне вчера не беше много добре
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта