Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот paceto » 18 дек 2017 21:25

Винаги, когато се смята, че някой от двата отбора е слаб или пък и двата се получават зрелищни мачове. Този мач е с различна нагласа и всеки се мотивира на 100%, а и не един или два пъти сме доказвали, че когато ни отписват срещу тях ние изнасяме страхотни мачове, бием ги или малко не ни остава за същото по една или друга причина.

Мисълта ми е че моментното състояние на отборите не влияе на крайният резултат или поне в повече срещи е така. Много пъти са ни отписвали срещу тях дори на Кампа, а ние си ги бием там, така че всичко е възможно.


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот Furious_Monk » 19 дек 2017 00:57

paceto написа:Винаги, когато се смята, че някой от двата отбора е слаб или пък и двата се получават зрелищни мачове. Този мач е с различна нагласа и всеки се мотивира на 100%, а и не един или два пъти сме доказвали, че когато ни отписват срещу тях ние изнасяме страхотни мачове, бием ги или малко не ни остава за същото по една или друга причина.

Мисълта ми е че моментното състояние на отборите не влияе на крайният резултат или поне в повече срещи е така. Много пъти са ни отписвали срещу тях дори на Кампа, а ние си ги бием там, така че всичко е възможно.


Че кой е казал, че в момента има слаб отбор измежду двата? Просто Реал не може да завършва атаките си, което обезсмисля силната игра на състава. Дори и срещу Тотнъм не играха кой знае колко слабо. Може би срещу Жирона бе най-слабия мач до този момент.

Ако до 60-тата минута не падне гол във вратата на каталунците, ще е трудно след това топчето да влезе, но не и невъзможно де...и Рамос, и Роналдо и още доста други са го правили и все пак.... ще превърне в голяма мъка гледането му.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот insaneboy1 » 19 дек 2017 14:34

paceto написа:Винаги, когато се смята, че някой от двата отбора е слаб или пък и двата се получават зрелищни мачове. Този мач е с различна нагласа и всеки се мотивира на 100%, а и не един или два пъти сме доказвали, че когато ни отписват срещу тях ние изнасяме страхотни мачове, бием ги или малко не ни остава за същото по една или друга причина.

Мисълта ми е че моментното състояние на отборите не влияе на крайният резултат или поне в повече срещи е така. Много пъти са ни отписвали срещу тях дори на Кампа, а ние си ги бием там, така че всичко е възможно.

че в момента кой ви отписва? даже като гледам букмейкърите дават доста по-нисък коефициент за ваша победа
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот paceto » 19 дек 2017 18:49

Всеобщото мнение е такова на този етап или поне аз такива наблюдения имам.
Дори в тази тема на първата страница се говори именно затова, което споменах по горе.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот Furious_Monk » 20 дек 2017 02:07

Ами не знам точно от кой се говори, сигурно от хора, които съм игнорирал като не особено интересни събеседници и не им чета глупостите, но ти като модератор не можеш да го направиш... но като цяло е абсурдно глупаво да подценяваш някой от тези отбори в дербитата, освен ако не го правиш с цел някакви психо игрички.

Колкото и да е ялов Бензема, някои от най-хубавите му голове са срещу каталунците. А и е време за още един силен мач, преди да заспи за следващите 10-15 двубоя.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот Middlesbrough » 21 дек 2017 17:52

Надеждите са ни свързани с Меси и Паулиньо , ако ги спрете , ще ни биете :mrgreen:
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот paceto » 21 дек 2017 19:09

Меси не е като да не сме го спирали и за тази работа се грижеше Варан, ама преди да започнат контузиите му. :)

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот insaneboy1 » 21 дек 2017 19:38

Паулиньо обаче няма спиране :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Барселона (Събота от 14:00)

Мнениеот smoothc » 21 дек 2017 20:39

Мирише ми на Х, но...да видим :)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта