ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид - 1:4 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Pragmatichen » 22 май 2017 14:04

За Ювентус този мач е всичко или нищо, те скоро на финал няма да бъдат.
Поне в идните 4-5 год не ги виждам финалисти.
Не вземат ли трофея сега, няма и да го вземат скоро...
Според мен шампион на Европа ще е Ювентус.
Освен това, смятам, че Алегри е по-добър треньор от Зидан, не знам, такова усещане имам за двамата.
Зинедин е качествен мотиватор и треньор, но Алегри го бие.
Всъщност, както и да завърши мача, и двата отбора заслужават титлата и ЩЕ Я ВЗЕМАТ СРЕЩУ ДОСТОЕН И СИЛЕН СЪПЕРНИК! ;)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот botevist_75 » 22 май 2017 14:20

kingofpop написа:
sapio0o написа:
kingofpop написа:иначе за финала....досега като съм залагал на финал все още не съм губил, финала на еврото даже с много малко играх за Португалия....не мисля, че ще загубя за първи път в Кардиф


Бързо забрави Севиля-Ливърпул от миналия сезон. На тебе съм ти казвал, че си зелен достатъчно пъти, но сега изби рибата, щом считаш Ел Класико като фактор за най-силен отбор. В тези мачове няма форма, няма класиране, няма звезди. Всичко е възможно и Реал го доказа с 10 човека през миналия сезон, макар шампион да стана Барселона.

Рано е да се дават мнения за финала. Темата съм я пуснал, колкото да се трупат коментари от тролове, та да е забавно. Сметки ще правим няколко дни преди мача. Към този момент считам за най-важно здравето на Данчо.


верно забравих за Лузърите :mrgreen:

иначе ти ако изкараш и 1/100 от парите дето съм изкарал от хазарт през живота си , тогава казвай, че съм зелен :mrgreen:

не си мислете, че сте кой знае ква сила....ние тоя сезон сме трагедия и щом станахте шампиони чак в последни кръг в сегашното ни състояние, смятай и вашето ниво кво е...


Браво, Наистина е ценно качество,че играеш хазарт. Кажи сега какъв голям бияч,пияч и ебач си, за ахнем всички.
Ако може и един съвет. На финала за Купата на Краля, съм решил да заложа на брой дузпи за Барса и червени картони за Алавес.
Мисля, две дузпи за Барса и един червен картон за Алавес. Добре ли е или е малко?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот kingofpop » 22 май 2017 14:30

botevist_75 написа:
kingofpop написа:
sapio0o написа:
kingofpop написа:иначе за финала....досега като съм залагал на финал все още не съм губил, финала на еврото даже с много малко играх за Португалия....не мисля, че ще загубя за първи път в Кардиф


Бързо забрави Севиля-Ливърпул от миналия сезон. На тебе съм ти казвал, че си зелен достатъчно пъти, но сега изби рибата, щом считаш Ел Класико като фактор за най-силен отбор. В тези мачове няма форма, няма класиране, няма звезди. Всичко е възможно и Реал го доказа с 10 човека през миналия сезон, макар шампион да стана Барселона.

Рано е да се дават мнения за финала. Темата съм я пуснал, колкото да се трупат коментари от тролове, та да е забавно. Сметки ще правим няколко дни преди мача. Към този момент считам за най-важно здравето на Данчо.


верно забравих за Лузърите :mrgreen:

иначе ти ако изкараш и 1/100 от парите дето съм изкарал от хазарт през живота си , тогава казвай, че съм зелен :mrgreen:

не си мислете, че сте кой знае ква сила....ние тоя сезон сме трагедия и щом станахте шампиони чак в последни кръг в сегашното ни състояние, смятай и вашето ниво кво е...


Браво, Наистина е ценно качество,че играеш хазарт. Кажи сега какъв голям бияч,пияч и ебач си, за ахнем всички.
Ако може и един съвет. На финала за Купата на Краля, съм решил да заложа на брой дузпи за Барса и червени картони за Алавес.
Мисля, две дузпи за Барса и един червен картон за Алавес. Добре ли е или е малко?



бияч не съм признавам, и пияч не съм, даже не пия....ебач бива :mrgreen:

с Алавес нема да е лесно, аз ше го играя +1.5 за Алавес
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
velez
Мнения: 295
Регистриран на: 28 май 2009 15:19
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот velez » 22 май 2017 19:00

Прави ми впечатление, че в bet365, в Betwin и други сайтове букитата дават предимство на Р. Мадрид пък било и с малко...Черепа обаче дава коефициенти 2.15 към 2.70 в полза а Ювентус което си е не малка разлика....

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Hohohoho » 22 май 2017 21:14

Много рано е пусната тая тема, до 3ти ще стане дузина страници, от които няма да има и 2 смислени.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 22 май 2017 21:33

Защо да няма смисъл? Понякога дори и най-голямата глупост има своя такъв, стига да доведе да разтуха и освобождаване от напрежението... но зависи от количеството и....
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот barsa79 » 22 май 2017 21:47

3 - 1

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот CSKA69 » 22 май 2017 23:56

Реал отдавна не е побеждавал с три чисти гола на финал (последно с Валенсия през 2000 г) така че е време отново да го направи :mrgreen: Макар че още по-приятно ще е Реал да победи с гол тип Миятович от 98-а ;) HALA MADRID!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 23 май 2017 00:05

Тук се изсили като пъпчив тийн, затворен в празна стая само с една гола снимка на Джоли. :roll:

На мен ми се струва, че ще стане прекалено. Зидан в първата си година като треньор вдига ШЛ, втората първенството, сега остава и да стане първият треньор спечелил турнира в две последователни години... Той направо да вземе да се пенсионира вече, какво друго би останало за покоряване. :)

Сериозно, винаги има нужда от известна доза късмет в печеленето на финали, а на мен ми се струва(колкото и да не ми се иска), че той е на привършване.

Надявам се да не се окажа прав.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот CSKA69 » 23 май 2017 00:34

Furious_Monk написа:Той направо да вземе да се пенсионира вече, какво друго би останало за покоряване. :)

Европейска и световна титла с Франция със сигурност влизат в плановете на Зидан, макар че си мисля, че след Реал той ще отиде първо именно в Ювентус като треньор. Остава ми да се надявам това да е достатъчно отдалечено във времето (примерно след поне 5 години), но съвременния футбол, още повече в ситуацията на клуб като Реал, просто не работи по този начин..
Изображение

Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта