Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Денят за отбора

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 окт 2017 14:12

Като цяло, ние тук няма да решим спора.
Този спор ще е вечен, като този за кокошката и яйцето. :lol:
Има и пристрастия ( няма как да се избегнат ) ... Но дано някой ден нашето поколение да се радва на играч, който да е над Гунди и Ицата.
Та можеби тогава ще приключи този спор. :mrgreen:

Все пак, добра дискусия се получи.
Да уточня, че не напразно тази тема за Мадрид е в мненията ми.
Реал ми е по-симпатичният Клуб от Барса.

Ае, живо-здраво.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 02 окт 2017 14:15

sapio0o написа:
Tiberius написа:Пак ще се повторя: някои наши фенове трябва да решат дали са фенове на Реал или на Стоичков. Не смятам, че двете неща могат да съществуват едновременно. Все едно хем да си фен на Реал и да си фен на Пике или да си фен на Барса и да си фен на Серхио Рамос. Тези неща няма как да се съчетават.


Хах, какво общо има споделянето на факти с фенщнина? Къде ме виждаш да съм фен на Стоичков или на Пике? Просто не съм от тези, които отричат очевидни истини само защото подкрепят друга кауза.

Как ще не си? Вече 10 страници отричаш очевидното превъзходство на Гунди 8-)


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 02 окт 2017 14:51

redmadness48 написа:
Tiberius написа:Пак ще се повторя: някои наши фенове трябва да решат дали са фенове на Реал или на Стоичков. Не смятам, че двете неща могат да съществуват едновременно. Все едно хем да си фен на Реал и да си фен на Пике или да си фен на Барса и да си фен на Серхио Рамос. Тези неща няма как да се съчетават.

И как не могат да съществуват след като съм фен на ЦСКА и Реал ? Някой хора не мразиме Барселона както отбора от Подуене а и няма причина да ги мразя...

Няма причинно-следствена връзка при която един цска-р да не подкрепя Реал, нито пък левскар да не подкрепя Реал. Българските отбори нямат съперничество през годините с европейските отбори и подкрепата няма как да е ясно катализирана. Та няма нищо нередно да си цскарар, левскар, ботевист или какъвто да е друг и да подкрепяш Реал Мадрид. Проблемът не идва от отбора ЦСКА, а по-скоро от личността на Христо Стоичков. Та това е човек, който в 99% от времето си хули и обижда Реал Мадрид. Не виждам как предвид отношението на Стоичков към Реал Мадрид, някой наш фен може да харесва и дори да му е фен. А при теб говорим за боготворене- буквално. :? Същото важи и за Пике. И забележи, че аз не говоря за омраза, а по-скоро за нехаресване. Омраза е прекалено силна дума. Иниеста, Меси, Шави, Пуйол и други играчи на Барса, които са показали, че заслужават уважение е нормално да уважаваме. Пике и Стоичков защо да ги уважаваме, след като редовно ни облъчват с просташките си коментари по адрес на Реал. Все едно аз да искам някой фен на Барса да се кефи на Рамос. Ние- феновете на Реал, си го харесваме, но за феновете на другите отбори вероятно е най-омразния ни играч.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 02 окт 2017 15:10

Thsmith написа:
sapio0o написа:
Tiberius написа:Пак ще се повторя: някои наши фенове трябва да решат дали са фенове на Реал или на Стоичков. Не смятам, че двете неща могат да съществуват едновременно. Все едно хем да си фен на Реал и да си фен на Пике или да си фен на Барса и да си фен на Серхио Рамос. Тези неща няма как да се съчетават.


Хах, какво общо има споделянето на факти с фенщнина? Къде ме виждаш да съм фен на Стоичков или на Пике? Просто не съм от тези, които отричат очевидни истини само защото подкрепят друга кауза.

Как ще не си? Вече 10 страници отричаш очевидното превъзходство на Гунди 8-)



:mrgreen: А иначе е бил обективен.... Ако беше такъв, най-малкото от патриотична гледна точка вече да си е си е купил фланелка на най-великия български футболист Георги Аспарухов- Гунди...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот boabbb » 03 окт 2017 09:17

THE G.A.M.E написа:Роналдо става играчът, който е днес, след като заиграва в чужбина.
Ето за това говорим.

А Аспарухов не е нужно ние, тук във форумите, да го признаваме.
Направили са го неговите съвременници, както от чужбина, така и в България.
Няма човек над 35 години, който да е обективен и да каже, че Стоичков е по-добрият играч.
Това се вижда и от всички анкети.
Да, Ицо е ПО-УСПЕШНИЯТ, но не и по-добър.
В двете неща трябва да се прави разлика.

Сравнение в успехите между двама може да се правят... Когато са в идентични условия/отбори.
Както например К.Р. и Меси.

Пак питам, Стоичков, ако беше останал в ЦСКА, щеше ли да е толкова упешен ?
Че и добър... Няма как да играеш под ръководството на Кройф, че и с играчите, с които разполагаше онази Барса, и да не се развиеш.

Гунди става световно-известен в Левски, на Стоичков му се наложи да отиде в Барселона, за да го забележи световната футболна общност.
Ето в това е разликата между двамата, и наистина не разбирам, защо се отрича ?


По-големи глупости не съм чел скоро :| Един Петър Жеков има 270 и няколко гола в "А" група, рекорд, който едва ли ще се подобри, Златна и Бронзова обувка - даже той е в пъти по-успял от Аспарухов :!: На какво отгоре определяш Гунди за най-добър :?: На болните амбиции на левскарите ... Това са пълни фантасмагории и 100% от вас го знаят, и ако не беше загинал трагично, той нямаше да е такава легенда при вас. Нека не забравяме, че Гунди загива на 28 - на тази възраст Ицо е играл полуфинал в КНК с ЦСКА, спечелил е КЕШ с Барса и е играл полуфинал на СП '94 ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Денят за отбора

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 окт 2017 14:23

boabbb написа:Един Петър Жеков има 270 и няколко гола в "А" група, рекорд, който едва ли ще се подобри
С 50 сателита и най-кьопавият играч ще има 1 000 гола. :lol:
Как не те е срам да посочваш онези мракобесни времена, когато един изкуствено създаден тим от комунетата, стана 9 пъти поред Шампион с играчи от Националният отбор.

Т'ва, пребоядисаните, срам нямате ли ??? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот boabbb » 03 окт 2017 14:33

Дискусията излиза извън далече темата, а и ти почна да ми подаваш заучените фрази, което не е добре ... ПСК Левски е първия ведомствен отбор в България, все пак.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 03 окт 2017 15:28

Стоичков веднага скочи на испанското правителство, а с българските политици свирчоци си прави. Ето ви го идола в пълния му блясък. Явно положението в България не го интересува особено или просто няма личен интерес да критикува открито нашите дъжавници, но когато става дума за Каталуня веднага надига глас. :lol:

Парцали ви са идолите, затова и отборът ви е такъв...смеска от няколко проекта в един. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Денят за отбора

Мнениеот redmadness48 » 03 окт 2017 16:53

THE G.A.M.E написа:
boabbb написа:Един Петър Жеков има 270 и няколко гола в "А" група, рекорд, който едва ли ще се подобри
С 50 сателита и най-кьопавият играч ще има 1 000 гола. :lol:
Как не те е срам да посочваш онези мракобесни времена, когато един изкуствено създаден тим от комунетата, стана 9 пъти поред Шампион с играчи от Националният отбор.

Т'ва, пребоядисаните, срам нямате ли ??? :roll:

Тея неща които говориш са плод на вашата завист.. Щом нашите титли са купени вашите не са така ли, вие сте чисти като момина сълза ? Един интересен факт е че точно в тези времена(още в първите сезони след идването на комунистите) 1945 и 1946 - Левски става шампион,доказателство че сте първия ведомствен отбор на партията, а по царско време имате три титли от 1914 до 1944 - 30 години..

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 03 окт 2017 17:09

Мой, Левски е създаден много преди комунистите да дойдат на власт. ЦСКА е създаден от комунистите, по московски образец (ЦСКА Москва) и носи от самата си емблема комунистически символ- червена петолъчка. Първите им фенове са били партийни симпатизанти на БКП. Обаче удобно вменяваш вина за това на другите отбори. Опасни сте! :lol: :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта