Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 28 яну 2018 23:38

Бейли, не Байи.. На Вернер какво му е на момчето. Млад германец, с доста насъбран опит на международно ниво.

Бекер има нещо немско в тази фамилия, трябва да проверя дали е чист бразилец, ама ме мързи... иначе може и да си прав, днеска обаче направи зверски мач.

Куалярела- няма друго дърто с опит, което да няма претенции за титулярно място. Хитър и опитен нападател, който може да ти донесе поне 6-9 точки през сезона като смяна с важни голове в последните минути... освен ако не предлагаш Питър Крауч. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 28 яну 2018 23:48

За резерва предлагам Грахчо : 0 Като цяло не ми харесват предложенията ти : ))))
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rhaegar » 28 яну 2018 23:51

Цар Пън трябваше да вземете. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 28 яну 2018 23:54

Грахчо става , само трябва да убедим и фасула и се заформя вегетариански терор из терените на Испания.


Кой виждаш като готови варианти?
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 29 яну 2018 00:00

Смисъл? Кои играчи бих искал да привлечем или кои можем да привлечем?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 29 яну 2018 00:11

Можем... то така кой искам е много лесно... да ги наредя в такъв случай Де Бройне от ляво, Иско от дясно, Роналдо в центъра с резерви Икарди и Гризман... :lol:

Коутиньо май е направил слаб дебют... след като се отиде при тях, се надявам Сапио да се окаже прав за него. :lol:

П.П
Забравих Неймар... на мястото на белгиеца, Де Бройне и Мбапе отиват на резервната скамейка. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 29 яну 2018 01:16

Furious_Monk написа:Не знам дали важи поговорката, за това че чуждото е по-сладко, но този Алисън Бекер прави изключителни спасявания. :roll:

Бекер, Шкриняр, Бейли, Вернер и Куалярела.

Аут- Навас, Вайехо(наем), Асенсио(наем), Йоренте(наем) Ашраф (наем) Бейл и Бензема.


Аз Навас не бих го пипал, освен ако не вземем де Хеа. Другите... Бензема, Йоренте и Вайехо - направо вън, Асенсио и Бейл - вътре, Ашраф може да го пробваме с наем, ама в Португалия, не в Германия... А приходящите - малко ми звучат като Гравесен, Ласана Диара и ван дер Ваарт... Бейли (Леон имаш предвид, мисля?) - с какво е повече от Асенсио? Куалярела е играч за Селта или Еспаньол. Алисон е добър вратар, но толкова добър си имаме, трябва ни някой ПО-... Шкриняр ми е тъмна Индия, Вернер съм го гледал малко и не ми изпъква по никакъв начин... Не че 300-милионните ботуши на Кейн, или циганските номера на Ней, или пък оня фръцльо Азар ми звучат по-добре, но... Имена от порядъка на Облак, Икарди, Салах ми звучат по РЕАЛ-истично...
П.П. Коутиньо... възстановява се от контузия и дебютира посред сезона, без подготовка, нов треньор, начин на игра, нови (с изключение на Суарес) съотобрници... Съвсем наред си му е дебюта и е страхотно попадение за Барса. Особено след разните там Арда, Гомеш, Алкасер... Направиха страхотни трансфери тази година (вкл. и продажбата на Неймар) - имаме да гоним...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот kingofpop » 29 яну 2018 02:18

Furious_Monk написа:Можем... то така кой искам е много лесно... да ги наредя в такъв случай Де Бройне от ляво, Иско от дясно, Роналдо в центъра с резерви Икарди и Гризман... :lol:

Коутиньо май е направил слаб дебют... след като се отиде при тях, се надявам Сапио да се окаже прав за него. :lol:

П.П
Забравих Неймар... на мястото на белгиеца, Де Бройне и Мбапе отиват на резервната скамейка. :lol:



сапио ще му следя коментара още в мача на Кампа пролетта, като Коу счупи кръста на дърводелеца Каземиро :mrgreen: :oops: :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 29 яну 2018 02:38

Един път да го "уцели" хубаво и ще видим кой какво ще счупи : ) :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 29 яну 2018 08:30

Титулярни 11:
Де Хея (или Куртоа, Донарума, Алисон)
Карвахал---Рамос---Варан---Марсело (или Алаба, Алекс Сандро)
Иско---Каземиро---Кроос
Кристиано---Дибала (или Икарди, Левандовски, Кавани)---Неймар (или Азар)

Резерви:
малък Зизу
бекчето на Сосоиедад----Начо---Кристенсен (или Шкриниар, Манолас, ----Тео (или Гая, Монреал, Алберто Морено)
Модрич---Йоренте---Себайос (или Фекир, Ериксен, Сусо)
Асенсио---Вернер (или Санти Мина, Яго Аспас, Луан Виейра)---Винисиус

Пратени под наем:
Хакими, Вайехо, Майорал (може би Себайос)

Продадени:
Ковачич, Лукас Васкес, Бейл, Бензема
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта