Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32579
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 26 яну 2018 18:55

Аз не знам , че в Реал Мадрид има играч на име ШАКИМИ .
Имената не трябва ли да се изписват правилно ?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот kingofpop » 26 яну 2018 18:57

paceto написа:
kingofpop написа:верно ли КР е поискал да бият шута на Шакими, Йоренте и още некой :lol: :lol:


На колко си години, за да вярваш на такива глупости или просто си тролиш с този въпрос? :roll:


казаха го по спорта, което ми изглежда по-достоверно от жълтите медии....

и що да е глупости, всеки тук знае, че КР и други пъти е поставял такива ултиматуми и е казвал еди кво си за някой съотборник.....да не мислиш, че му пука и не би го направил отново...даже аз не се учудвам от това, а че става въпрос за тоя Хакими дето не ми изглежда толкова зле

не че и Меси не прави такив работи де :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот kingofpop » 26 яну 2018 18:59

1914.1902 написа:Аз не знам , че в Реал Мадрид има играч на име ШАКИМИ .
Имената не трябва ли да се изписват правилно ?


то ако беше така целия фоум на Ливърпул + половината ваш трябваше да са с бан, влез там и виж всеки до 1 нарича Барса ''каталунските цигани'' :roll: :mrgreen:

във вашия форум също съм виждал подобни определения за Барса, така че....а вие се цупите като някой нарече Кристиано зализан/гейчето и т.н. а то всъщност всички така го наричат :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 26 яну 2018 19:00

1914.1902 написа:Аз не знам , че в Реал Мадрид има играч на име ШАКИМИ .
Имената не трябва ли да се изписват правилно ?

Много важно тоя чаршаф как се изписва. Това да ни е проблем...

kingofpop написа:
казаха го по спорта, което ми изглежда по-достоверно от жълтите медии....

и що да е глупости, всеки тук знае, че КР и други пъти е поставял такива ултиматуми и е казвал еди кво си за някой съотборник.....да не мислиш, че му пука и не би го направил отново...даже аз не се учудвам от това, а че става въпрос за тоя Хакими дето не ми изглежда толкова зле

не че и Меси не прави такив работи де :mrgreen:


На мен ми звучи изключително абсурдна новина. Първо, ако поставяш някакви искания, те би трябвало да са към Перез и ги знаеш ти и Перез. Няма трети човек и освен ако някой журналист не се е превърнал в муха на стената... :lol:
Още повече, че предвид формата му, скандалите за заплата и делото, според това му е последната работа. Да иска да има влияние върху транферите. Още повече, че Перез точно се съмнявам да клекне пред когото и да било.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 26 яну 2018 19:33

Точно и аз това щях да кажа и не знам как има хора да се връзват на подобни глупости как едва ли не влияеш на собственика на клуба. Вече ако се допитват до теб за подобни неща е едно, ама да звъниш на шефа или треньора е съвсем друго нещо и граничи с глупостта. И още повече как разговор между два души става публичен, че да го вземат за достоверен? :roll:

Ето това ме учудва как се връзват хората и то от уж големи хора като kingofpop.
Каза ли го били по спорта и веднага се превръща в истина, ама не се замисляте, че те четат същите неща като нас и като няма какво интересно да кажат и в подобна ситуация за един клуб поднасят и такива простотии. Все едно да кажат по спорта, че Меси преминава до края на януари в Реал и ти да им повярваш. :mrgreen:

Да беше казал, че си тролиш вместо да говориш подобни неща. :lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 26 яну 2018 21:10

kingofpop написа:
то ако беше така целия фоум на Ливърпул + половината ваш трябваше да са с бан, влез там и виж всеки до 1 нарича Барса ''каталунските цигани'' :roll: :mrgreen:

във вашия форум също съм виждал подобни определения за Барса, така че....а вие се цупите като някой нарече Кристиано зализан/гейчето и т.н. а то всъщност всички така го наричат :mrgreen:


Малии, да чакам значи бан и половина. :mrgreen:
Никога не съм разбирал защо феновете у нас смятат, че плюенето на съперниците ги прави истински фенове. В Испания не съм чувал за Роналдиня, Геймар, Хормонел и Педерамос. По Рамбла екипите на Меси, Суарес (или Неймар преди) и Роналдо са един до друг на витринките, както и шалчетата на Барса, Еспаньол и... Реал Мадрид. В Милано екипите на Икарди и Бака бяха навсякъде заедно, и към тях - Игуаин. Защо? Ми защо не? Хората се забавляват с тази Игра, не я ползват само да генерират хейт...
Любопитно ми е какво ще стане тук, ако вляза в магазин на ЦСКА с шалче на Левски? Или обратното...
В магазина на Кампа примерно те заглеждат, после се снимате и пиете бира... (поне доскоро, след референдумите нещата може и да са се попроменили...)

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Денят за отбора

Мнениеот SilentKiller » 27 яну 2018 01:45

Е, не е баш така. В Италия и Испания редовно има сбивания между агитки на конкрентни отбори, така че айде да не ги изкарваме в Западна Европа някакви мега културни и хрисими фенове, а само в България или на Балканите, че сме диваци от каменната ера. За Англия да не коментирам, неслучайно изядоха 5 годишен бан през 80те именно заради хулиганите им, които имаха слава на отвързани добичета из цяла Европа. :lol:
Така че и там си има същия хейт както на живо, така и по форумите на съответните отбори.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 27 яну 2018 14:41

SilentKiller написа:Е, не е баш така. В Италия и Испания редовно има сбивания между агитки на конкрентни отбори, така че айде да не ги изкарваме в Западна Европа някакви мега културни и хрисими фенове, а само в България или на Балканите, че сме диваци от каменната ера. За Англия да не коментирам, неслучайно изядоха 5 годишен бан през 80те именно заради хулиганите им, които имаха слава на отвързани добичета из цяла Европа. :lol:
Така че и там си има същия хейт както на живо, така и по форумите на съответните отбори.

Ся... жУвотни има навсякъде, ама някъде се губят сред нормалните фенове, другаде феновете се загубиха сред добитъците...
За хулиганите в Англия... преди 10-тина години един приятел, луд фен на Арсенал, си купил билет от нек'ъфф м@нгал пред стадиона, за Арсенал-Тотнъм... оказал се сред феновете на Тотнъм. Не го набили, но го гледали лошо... докато Бербо не вкарал, нашия викнал: Бра'у, Бербо, ония като разбрали че е българин го размъквали цяла вечер по кръчмите... :)
(тук такива като ги усетят, ги събличат на стадиона, май?)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 28 яну 2018 22:48

Не знам дали важи поговорката, за това че чуждото е по-сладко, но този Алисън Бекер прави изключителни спасявания. :roll:

Бекер, Шкриняр, Бейли, Вернер и Куалярела.

Аут- Навас, Вайехо(наем), Асенсио(наем), Йоренте(наем) Ашраф (наем) Бейл и Бензема.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 28 яну 2018 23:03

Кво?
Искаш да вземеш бразилски вратар, тоя Куарела дето беше резерва в Юве ли? И към това един бейли да прави компания на бейл в лазарета и на рамос в непредизвиканите грешки, но да не вкара голове за сметка на това? :lol:
Само тоя от Интер бива :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта