Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 10 авг 2017 23:56

Аз съм против трансферите на такива играчи на такава възраст. Отделно, че трябва да се избягват такива характери. Ще ме извинява сапио и който не е съгласен, но някакво 20 годишно магаре да ми бойкотира и да не е явява на тренировки в един клуб, който буквално го е извел на европейската сцена и с когото е подписал дългосрочен договор само преди година... Е ще ме извинявате, но това си е абсолютен таралеж в гащите. Днес е некоректен към тях, утре ще е некоректен и към следващия си отбор при по-добро предложение.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 11 авг 2017 00:11

Ако и тоя ги зареже като Неймар, ако преди това го купят, ония от Каталуния съвсем ще избеснеят. Ще почнат и за газови камери да пеят от яд. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 11 авг 2017 01:27

Victims in only 4 months

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 11 авг 2017 08:12

Впечатлен съм от Зидан. Играчите му гласуваха доверие в началото, сега той им се отплаща двойно. В момента положението в Реал е деликатно. Атаката на отбора се води от Роналдо, Бензема, Бейл и Майорал. Ако си затворим очите за възрастта на първия и сметнем, че може да даде също толкова, колкото и в последния сезон, то формата на Бензема и Бейл отваря въпроси, а Майорал пък е пълна мистерия. След продажбата на Мората за хубави пари си помислих, че няма начин да не му намерим качествен заместник. И макар на пазара да липсват много удачни избори, такива все пак има. Тук обаче Зидан има думата и решава да гласува доверие на юноша на отбора. Уверен съм, че това ще даде резултат просто защото този отбор е готов на всичко за мениджъра си, както и той е готов на същото за своите момчета. Мората не бе готов на това. Доказа го с постоянните си претенции да напуска. Нека поговорим за останалите линии от състава. Напусна ни Хамес, но бе взет Себайос. Сега и Каземиро си има алтернатива в лицето на Йоренте, което едно че ще го накара да работи по-здраво и да прогресира в техническо естество, второ ще даде допълнителна свобода на Зизу в избора на състав за всеки мач от сезона. Обръщайки поглед на защитата, ще видим най-после втори ляв бек, на когото да се гласува доверие след стъкления Коентрао, десен бек в лицето на Хакими, който ще излезе по-добра опция от Данило и Вайехо, който изпъкна с отлични изяви в Айнтрахт. При това все млади момчета. Едва ли е нужно да напомням, че титулярната ни четворка бранители са в тима от подобна крехка възраст, а трима от тях са с основен принос за най-новите успехи на Реал Мадрид.

Ставаме свидетели на най-добрият период на клуба в новата му история. Освен резултати, виждаме и нова политика, която няма начин да не се отплати. По това време на 2003, Перес вече щеше да е уволнил Зидан и да е сменил половината отбор. Защото и тогава имахме страхотен колектив, отличен мениджър и предпоставки за налагане на доминация. Уви, егото на президента не позволи да се разгърнем. Може пък да е било за добро и да служи като обица на ухото. Сега Дон е друг човек и за това основна заслуга има отново Зинедин Зидан. Имайте в предвид, че последният изживя въпросните грешки на Флор като играч по онова време. Няма начин да не си е взел поука и сега да държи на различен подход. Сега Реал Мадрид е едно семейство.

Всичко му дължим. Сантяго Бернабеу би бил горд.

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот TodorT » 11 авг 2017 14:03

Мбапе изглежда сигурен за ПСЖ. Трябва да се хвърлим за Усман Дембеле. Продадохме двама много добри играчи и трябва да наваксаме. Отново ще се борим на няколко фронта, Бейл е чуплив, а няма алтернатива на Бензи. Задължително крило, защото само с Асенсио и Васкес се съмнявам да стане. :oops:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 11 авг 2017 14:40

Дембеле с тези циркове много ми падна в очите.

Каземиро(Йоренте)
Кроос(Себайос)-.Модрич(Кова)
Иско(Асенсио)
Роналдо(Васкес, Борха)-Гаринча(Бензема).

Изглежда, че за всеки пост има поне по двама кандидати.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 11 авг 2017 17:05

Вайехо с контузия. Ако не ме лъже паметта бе контузен и в определен период от престоя си в Германия. Не е особено добре това, но специално при защитници се случва често.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 11 авг 2017 17:30

Furious_Monk написа:Дембеле с тези циркове много ми падна в очите.

Каземиро(Йоренте)
Кроос(Себайос)-.Модрич(Кова)
Иско(Асенсио)
Роналдо(Васкес, Борха)-Гаринча(Бензема).

Изглежда, че за всеки пост има поне по двама кандидати.


Тия в скобите без Асенсио са едни опции, направо нямам думи : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 11 авг 2017 17:37

Тия в скобите, ако оформят един отбор в Англия(освен Сити и с изключение(според моментни фактори) Пуул и Челси), няма кой да ги бутне...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 11 авг 2017 17:55

Айде, щото пък Хамес и Пепе направиха нещо свръхестествено през последния сезон.. Първият реално не допринесе с нищо, а вторият прекара 80% от времето контузен след изтощителната 2016. Единственият, който може да липсва е Мората, защото вкара много важни голове в първенството. Дано Майорал се справи.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта