Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13619
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 19 яну 2024 07:13

Неприятно отпадане вчера, но при тази тежка серия мачове бе нормално да допуснем загуба все някъде. Купата с изключения никога не е била нашия най-добър турнир, така че нека Атлетико го вземе. За нас остава да се борим за титлата и евентуално ШЛ с по-свежи сили.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11129
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 19 яну 2024 07:41

Мен повече ме притеснява Анчелоти, но ако не се справи добре, следващото поколение чука на вратата му. Струва ми се, че Шаби Алонсо ще стане треньор на Реал в определен момент. Просто не съм убеден, че е готов, към този момент.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 22 яну 2024 18:43

Май нещата около Мбапе ще се случат този път.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33255
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 23 яну 2024 20:20

Официален Фен Клуб Реал Мадрид - България
Любими · 15 мин ·
Скъпи мадридисти,
Екипът на Страницата, изказва огромното си възмущение от поведението на българската, спортна телевизия Max Sport.
Не е тайна, че екипът във въпросната медия, който се занимава и отразява футболът в Испания, не е с огромни симпатии към Реал Мадрид, а и определено това не е и нужно това за да водиш нормални и обективни предавания.
В продължение на няколкото последни години обаче, „хейтът“ и видимото злословене по любимият ни отбор, станаха прекалени дръзки и обидни.
През всичкото това време сме ставали свидетели на безобразни коментари и подмятания против „Кралете на Европа“ и в името на доброто име и атмосфера, сме ги загърбяли, но…
Стига толкова!
Този уикенд, така наречените „журналисти“, надминаха себе си с помията, която изляха и отвратителното поведение спрямо Реал Мадрид.
Абстрахираме се от всичко спортно-техническо случило се на терена, от намесите на ВАР и дискусиите по спорните положения.
Коментатора на мача, водещите и техните „корективи“ се подиграха с името на най-великият отбор на планетата, с отношението си и репликите по адрес на Мадрид.
Всеки, който е имал лошият късмет да следи мача по въпросната „медия“, е останал втрещен от коментара от 110 минути на Радостин Спасов, след него и анализът (без цензура и намеса) в студиото от „специалистът“ по испански футбол и по-специално „каталунски наколенки“ – Владимир Манчев, за да се стигне до грозни реплики по адрес на Реал Мадрид по време на мача на Жирона(!) на Павел Колев.
Скандално!
Екипът на нашата Страница, приканва всеки един от вас да се включи в нашата кампания на негодувание и по един или друг начин да покаже своята позиция!
Стига търпяхме това отношение и очевадно манипулиране на общественото мнение по адрес на Реал Мадрид!
Днес слагаме наша „корица“ в знак на протест към това отношение и липсата на всякакъв професионализъм и обективност на екипът на Max Sport, отговарящ за футбола в Испания.
Всеки, който реши, има нашето съгласие, да сподели корицата и в личният си профил и да се присъедини и защити името на любимият ни отбор.
В заключение ще отбележим, че от днес, Председателят на Официален Фенклуб Реал Мадрид–България – Георги Христов, преустановява участието си в студиата на въпросната „медия“.
Благодарим за вниманието и се радваме, че сме силни - заедно!
Hala Madrid y Nada Mas!


https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4856794240

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 яну 2024 22:38


Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 919
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Stones.66 » 25 яну 2024 14:09

paceto написа:Май нещата около Мбапе ще се случат този път.

Четох, че искал безумно висока заплата, която чичо Фло няма никакво намерение да му даде. Та не знам дали ще дойде в Мадрид. Честно казано - вече ми писна от тази сапунка и почвам да предпочитам да не идва! А алчната му майка накрая може да му съсипе кариерата . . . :mrgreen: :twisted:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 25 яну 2024 18:10

И аз не го искам вече. Достатъчно шансове имаше и той избра други. Според мен е безсмислено да се взима вече. Да не говорим, че той е в големия футбол от 10 години.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 25 яну 2024 20:05

Stones.66 написа:
paceto написа:Май нещата около Мбапе ще се случат този път.

Четох, че искал безумно висока заплата, която чичо Фло няма никакво намерение да му даде. Та не знам дали ще дойде в Мадрид. Честно казано - вече ми писна от тази сапунка и почвам да предпочитам да не идва! А алчната му майка накрая може да му съсипе кариерата . . . :mrgreen: :twisted:


Ако четеш в последно време нещата би трябвало да ти е ясно, че тези писания са глупости.
Преди седмица излезе някаква статия, в която се твърди, че казал, че дори не знаел каква заплата взимал и не го интересувало. Сега излиза друга статия, в която се говори как извивал ръце за 70 млн. и прочие, така че за пореден път казвам да се абстрахирате от подобно новини понеже сега и лятото журналистите ще изписват тонове материал по темата, за да има какво да се чете.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 27 яну 2024 14:54

Аз не виждам що подхващаме тая тема всяка година. Има нещо мазохистично в това. Момчето имаше избор, избра парите, case closed! Ако ще четете новини и ще хабите емоции за алчни примадонки - поне да хващат окото, тоя ми изпържва ретината всеки път, когато ми се ухили от дисплея...

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2998
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот JimBeam » 27 яну 2024 17:17

Не му се сърдете на Мбапе. Тогава момчето беше притиснато до стената и имаше огромен натиск най-вече политически. Щом Макрон си позволи да му звъни и да са среща с него да говорят и да го накара да остане във Франция не е малко нещо, а също така и катарците го натискаха и той самият ходеше до Катар няколко пъти. Целта им беше Мбапе да е лицето на Франция и Лига 1 като реклама и заради Световното във Франция.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта