Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 19 сеп 2022 00:45

Кроос в предният кръг срещу Майорка изведе отбора като капитан, а това му е първата лента на ръката в цялата му кариера.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11118
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 19 сеп 2022 01:20

Хич не ми харесва идеята капитана да е спрямо стажа. Лидерските качества са вродени и в момента бих дал шанс на Чуамени, имайки предвид, че покрай трансферната сума и качествата му, би се задържал за достатъчно време.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5010
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LaRgO » 19 сеп 2022 12:29

Винисиус е казал, че Европа е расистка. Винисиус знае ли, че никой не го задължава да живее на този континент и може да го напусне, след като не му харесва?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33181
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 19 сеп 2022 12:42

А сгрешил ли е с нещо, ако го е казал изобщо това? Отиди на някой мач и ще разбереш, а и не само по стадионите са расистите.

Не знам от вчера какъв ти е проблема с Винисиус, за известно време те нямаше с оглед на позитивните резултати и нямаше за какво да се заядеш, след като и Чуамени блести, а го беше нарочил. Да махнат бразилците и да играем с Васкес и Асенсио по крилата - с тях няма да бием и третия отбор на Верея Стара Загора.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5010
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LaRgO » 19 сеп 2022 12:53

Ако ти дойда на гости и ти се държиш гадно с мен, просто ще стана и ще си тръгна. Вместо да карам хората да се променят заради мен, ще си тръгна оттам, където не ми харесва.
Дано сега да го схванеш.

Нямам нищо против Винисиус, един от най-добрите ни играчи е от доста време.

Чуамени да блести е много преувеличено.

Не виждам Асенсио с какво е по-слаб от Родриго.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11118
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 19 сеп 2022 13:03

Може би съм го казвал, може би не... кой ще си спомня такива неща... Проблемът с расизма идва от самата природа. Индивидите се разделят спрямо вида, цвета, при разумните същества и вярата. Естествено е, нормално, тук вече идва интелекта на помощ, вътрешно вероятно всички сме расисти, има хора, които умело манипулират животинските инстинкти , особено когато като база зад тях стоят разочарованието, гнева, омразата.

Тук идва идеята.... човек да мисли, а не само да чувства.

Просто да приемем, че расистите са хора като нас, при тях липсва тази граница, която определя логичното вземане на решение в името на природата.

Не трябва да воюваме с тях... тук ще стане малко комично- просто прегърни расизма... и му покажи че греши. Ако не се получи, значи говорим за психопатия или твърде голяма власт и парични доходи.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5010
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LaRgO » 19 сеп 2022 13:15

Не, проблемът е наглостта и лицемерието на огромна част от чернокожата общност.
Както и фактът, че когато нямат аргументи или нещо не стане, както го искат - винаги, абсолютно винаги вадят картата с расизма и се оправдават с него.
Навсякъде, за всяко нещо ще чуеш от тях - "too white". За тях всичко е расистко и нищо не можеш да им кажеш, защото всичко обръщат на расизъм. Дори и когато го няма!
В днешно време ги бутат навсякъде, във всички сфери, не защото имат качества, а заради цвета на кожата им. Това е особено застъпено в киното. Престъпници стават национални герои в щатите, само защото са чернокожи.

Всичко това дразни, много дразни!

Другата такава група са джендър общността.

Да наричаш момче като Регилон боклук е голяма проява на разум и мисъл.....да.....
Това, което си написал, трябва и себе си да включиш в него.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11118
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 19 сеп 2022 13:29

Има го и това нещо.. Понякога чувствам вина, че съм бял, друг път че съм мъж... нека да бъдем хора и да защитим тези около нас, спрямо тяхната същност и постижения за групата.

Не може да гледаш задника на човек от другия пол, без това да се определи като секстизъм. Понякога разума се бори в отчаяни битки с природата и доста често ги губи.

Абсолютно включвам и себе си в тази графа, защото не бягам от това което съм.

С шалче на стадиона и пеещ песни за любимия отбор и след това в Атлетико. Професионалист- няма какво да се каже друго. Само че аз винаги съм бил между разума и сърцето,а тук не говорим за разум....
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Raul7Panev
Мнения: 858
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Raul7Panev » 20 сеп 2022 21:26

Ами като Зидан го изгони като куче от Реал, въпреки че винаги оставаше сърцето и душата си на терена... Какво да направи? Знае че в Тотнъм няма да играе, а идва световно. Естествено че ще отиде някъде където може да играе и просто е получил оферта от Атлетико.За Мората и Йоренте какво трябва да кажем тогава? Ами Ермосо дето ни е юноша и пак ни скача на кръв? Това е футболът. Трябва да си професионалист преди всичко.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33181
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 21 сеп 2022 13:39

Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта