Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот McLovin » 10 апр 2013 18:40

Браво на Пирин. Опитаха се там нещо да направят. Взеха точица. Автора на темата очевидно е неграмотен, но това не пречи в случая да е прав. Левски нямат идея какво и как да играят. Базилът трябва да го накажат задължително за безумието. [offtopic]Заради такива тъпчещи нещастници като него, сега се разхождам като инвалид, ама това е друга тема.[/offtopic] Такава постъпка... абсолютно нелогична. Въпреки всичко мисля да се отбия до тотото за утрешния мач ;)
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
nikivarna
Мнения: 347
Регистриран на: 30 сеп 2010 23:46
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот nikivarna » 10 апр 2013 18:41

Пичове ,левскар съм ,но ме радва резултата ,защото така поне временно ще се затворят телесните отвори наречени усти на някой розовеещи фенове. Иначе поздравявам Пирин ,а Левски ... безкрайно слаб отбор ,може единствено да се сравнява с отбора от началото на 90-те
Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот zlatan » 10 апр 2013 18:44

вече на малката ми 4-годишна дъщеря е че Илиан е изпуснал яко съблекалнята.
Май никой в този отбор не го иска,но горкият Тонев и той си няма идея какво да прави и за да му е по-лесно
си поръча Борето за да не го разпъват него.Ние не сме трагедия-ние сме КОМЕДИЯ.
Моля всички в ръководството;Хора не споменавайте повече думата Шампион ставаме за смях ние ФЕНОВЕТЕ.
ТОНЬО-ТИ ВИНАГИ ЩЕ СИ ОСТАНЕШ В ПОДНОЖИЕТО.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12888
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот Eminem » 10 апр 2013 18:47

Ти защо не си гледаш отбора, ами пак се занимаваш с Левски ?

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9333
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот bubka » 10 апр 2013 18:47

GOLEADOR написа:Дали Пирин са избили зъбите на беззъбия или извадили окото на слепия не знам,но Левски са на 1 точка зад водача в А група и са си реален претендент за титлата.Това,че днес са нямали късмет не ги вади от двубоя за първото място!

Време е да започнете да броите на колко точки сте пред отборите зад вас, а не на колко сте зад водача в класирането, че ЕКТ се изплъзват постепенно. :lol:
[offtopic]Шегичка само, че и ние от ЦСКА нямаме право много много да се ебаваме, че все пак сме по-назад в класирането от трагичния отбор на Левски[/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

sande
Мнения: 17
Регистриран на: 27 фев 2010 19:32
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот sande » 10 апр 2013 18:50

Истината е че треньорът не е за отбор като Левски. Илиян имаше достатъчно време за да си избере необходимите играчи и той го направи. Всички играчи които той пожела дойдоха в отбора, поне така заявиха от клуба. От началото на сезона Левски не направи нито един силен мач, трагичен и неподреден в защита и в нападение, няма класа. Не заслужава да стане шампион. Трябва да се извърши пълна подмяна на ръководството и играчите. Но не с такива треньори, които идват да трупат опит в Левски като Гонзо, Кокала, Илиев и т.н. Жалко че ни изгубиха толкова години без да направят нещо и в евротурнирите.

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот stg333 » 10 апр 2013 18:51

докато Илиан е треньор ще е все така, вижда се, играчите ни не са лоши ама без треньор толкоз

mimi29
Мнения: 358
Регистриран на: 29 ное 2010 00:14
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот mimi29 » 10 апр 2013 18:55

Някой знае ли дали този отбор въобще тренира .Цяла пролет не мога да видя в някой мач да направят някоя хубава комбинация .Да покажат тактика в даден мач.Имам чувство че по време на даден мач те се виждат за пръв път. :mrgreen:
седим си аз у комунизъмъ пубер на 10-12 годинки.
и чувам, че у Италия почнала страстната седмица.
И си викам: тия сигурно се ебът по площадите и никой на никого не отказва.... трее се посети

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот zlatan » 10 апр 2013 19:00

Ако ще е МОУ да ни назначат за тренер с тия ливади футболери и с тия ръководители-чернототовци Левски ще бъде това което е в момента.
Разберете всичко в БГ е цирк ама пълен цирк.
Утре почти съм убеден как ще се завърти един страхотен X между червени и зелени,но нека не намесвам други отбори в моите си виждания.
Иначе като левскар аз ще си стискам палци за зелените на Киро,та белким някои колеги разберат и спрат да говорят шампиони дубъли и другите там.
LEVSKI_FOREVER

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот fiesta » 10 апр 2013 19:02

Поздравления за отбора на Пирин! Направиха хубав мач. Личеше си, че играят с желание.


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта