Безкрайно безидейно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот obi4am_pirin » 09 авг 2015 23:12

atanas7510 написа:Пирин са ми много симпатични и много отбори ще имат ядове срещу тях, хареса ми крилото им мисля че беше 7 номер. Успех момчета и без да се вързвате на разни форумни комплексари.

Симпатични но само с желание не става
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот sandi74 » 09 авг 2015 23:14

obi4am_pirin написа:
atanas7510 написа:Пирин са ми много симпатични и много отбори ще имат ядове срещу тях, хареса ми крилото им мисля че беше 7 номер. Успех момчета и без да се вързвате на разни форумни комплексари.

Симпатични но само с желание не става

Като нямате възможности и футболни аргументи така ще е.Факт.Няма да се плашите,няма да отпаднете от А група за сефте.
Последна промяна от sandi74 на 09 авг 2015 23:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
КоцеМаца
Мнения: 84
Регистриран на: 05 юли 2013 09:39
Skype: Denehi
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот КоцеМаца » 09 авг 2015 23:23

Dani Kiki написа:
obi4am_pirin написа:Към момента не мисля дали изпадаме...каквото стане това!Дразни ме че нищо не играеме!


Прецакахте Локо ГО за влизане в А група, много по-стойностен отбор от Пирин.... Айде играйте сега!



Те и в Б Група така се мушнаха.. Струмска ги биха 1:0 и реваха за служебна победа. Нищо догодина, като изпаднат, започват пак от начало - В гупа :D

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот obi4am_pirin » 09 авг 2015 23:51

КоцеМаца написа:
Dani Kiki написа:
obi4am_pirin написа:Към момента не мисля дали изпадаме...каквото стане това!Дразни ме че нищо не играеме!


Прецакахте Локо ГО за влизане в А група, много по-стойностен отбор от Пирин.... Айде играйте сега!



Те и в Б Група така се мушнаха.. Струмска ги биха 1:0 и реваха за служебна победа. Нищо догодина, като изпаднат, започват пак от начало - В гупа :D

Кефал къде сте вие сега?В Я-регионална? :lol:
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

try.stan
Мнения: 248
Регистриран на: 11 авг 2013 16:41
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот try.stan » 10 авг 2015 00:01

Dani Kiki написа:
obi4am_pirin написа:Към момента не мисля дали изпадаме...каквото стане това!Дразни ме че нищо не играеме!


Прецакахте Локо ГО за влизане в А група, много по-стойностен отбор от Пирин.... Айде играйте сега!


Локо ГО сами не се напънаха за А група. Случвало се е и преди - с Етър, а и не само.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот Devian » 10 авг 2015 04:18

Нещо ми се губи,кога сте били Литекс с 4-ри гола начело с Лаптопа,аз лично се сещам за такъв мач начело с Грозданов.За Лаптопа се сещам,че паднахте с 1:2 след като поведохте с гол на Карачанаков и след това строихте целия отбор да се оплаква,че са ви порязали,което си беше неоспоримо предвид непоказания червен картон на кафявия бразилец.Колкото до Неделчо,прекалено мек е и мисля,че някои от вашите му се качват на главата,а също така имате момчета,които не стават за А група,начело с нашия любимец Мартин Тошев :lol: Отделно вината му е в това,че не подсили отбора,както трябва,но предполагам,че щеше да срещне сериозен отпор,че трябва да налага местни момчета,а те са си на ниво Б група и това,че Локо ГО решиха да се откажат от А група след като Лазаров напусна като главен секретар на МВР,не означава,че Пирин беше готов за А група,въпреки привидната финансова стабилност на отбора.
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот ЕМИЛ » 10 авг 2015 07:40

Това е отбора който изпада този сезон .

Потребителски аватар
Обичам Батков
Мнения: 273
Регистриран на: 27 сеп 2009 23:57
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот Обичам Батков » 10 авг 2015 08:24

Изпадащите са Левски, а за Пирин не се знае!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот icko65 » 10 авг 2015 08:27

Е те след 2 кръг щяха да са с 6 точки....Изненадата на А група...Надцениха се нещо.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот kiril.a.d » 10 авг 2015 10:19

Така е и просто не разбирам, какво става??? - да не е някакъв бойкот от футболистите към Матушев? Ако е така, да си подава оставката!!!
Иначе, не разбирам огромната разлика от мачовете преди сезона и сега?! - така се накефих като треснахте "Левскито" ;: :):):)
И мислех, че Пирин ще е на мястото на Монтана, а Монтана ще е боксовата круша. Пък то...
Бе я викайте Стойчо Младенов за треньор, че предстоят мачове с абоната му ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта