Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот obi4am_pirin » 16 май 2014 11:43

- Г-н Самоковлийски, като погледнем точките, изглежда, че доста лесно сте се върнали в професионалния футбол. Така ли беше през сезона наистина?

- Не беше толкова лесно. Но смятам, че категорично ние направихме силен сезон. Играхме много добре, до последния мач със Сливнишки герой нямахме поражение. В тази среща загубихме, но имаше и други причини за поражението, които не са чисто футболни. Но това не е проблем за нас, ще си направим необходимите поуки. Иначе сглобихме доста силен отбор. Взехме и някои опитни футболисти, покрай които да растат младите момчета от школата. Получи се стиковка между младост и опит. Затова и успяхме да се справим добре.

- Какъв футбол изповядва Пирин под ваше ръководство?

- Стараем се да следваме традициите и философията на Пирин през годините. Играем атакуващо, топката е свалено долу на земята, стараем се почти всичко да го направим на скорост. Така е било през годините, така го правим и сега.

- Имахте ли подкрепа във „В" група, има ли еуфория и сега сред фоновете?

- Има сериозна еуфория. От няколко години Пирин не е в професионалния футбол и хората са зажаднели за такива емоции. Иначе и във „В" група ни подкрепяха навсякъде, и у дома, и в гостуванията. Публиката ни е доста вярна и съм сигурен, че стадионът ще бъде пълен в „Б" група.

- Какви ще са амбициите в „Б" група, ще атакувате ли директно елита?

- Разбира се. Нашият кмет най-вече, спонсорите, дават мило и драго за клуба. Целта е „А"група и ще се стараем да я постигнем. Мисля, че имаме доста добър отбор и може да се получи.

- Имате ли необходимия бюджет, ще се прави ли ма-щабна селекция или ще се доверите на сегашния отбор?

- Мащабна селекция няма да се прави. Нуждая се от 2-3 попълнения най-много, футболистите ни са доста добри и им се доверявам. Но знаете каква школа има Пирин. Ние имаме наши момчета навсякъде - в Лудогорец, в Ботев (Пд), в Локо (Пд), във всеки един отбор почти у нас има играчи, минали през Благоевград или тръгнали оттук. Няма как да си върнем играчи от елита, но доста бивши футболисти на Пирин се подвизават в „Б" група. Уверен съм, че когато има сериозен отбор и проект, те биха се върнали и сега в нашия тим. Ще преценим добре нещата и тогава ще кажем.

- Вижда ли се новият Бербатов на хоризонта?

- Като цяло е трудно да се появи новият Бербатов. Често говорим за такива неща, но не всяка година или всяко десетилетие се ражда някой като Димитър Бербатов, Христо Бонев, Георги Аспарухов, Христо Стоичков. Но таланти има. Имена обаче не искам да ви посочвам, защото у нас е кратък пътят от голям талант до пропадането. Но има много младоци с големи качества, които скоро може да пробият.

- Паралелно с отбора, предполагам продължавате да развивате и целия клуб...

- Да. Във връзка с талантите ще се подобряват условията, в които се развиват. Строи се база като на Лудогорец, като на Литекс. С общежития, терени, всичко. Строи се и козирка на стадиона, за да отговаря на всички изисквания за елитен футбол. Така че вървим в правилната посока и атакуваме „А" група. Ние сме Пирин все пак и мястото ни е там.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Rali LoveR4o0o
Мнения: 113
Регистриран на: 05 юли 2013 23:40

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот Rali LoveR4o0o » 16 май 2014 11:44

Кой е тоя анонимен селяк Бат Дана :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24532
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот boabbb » 16 май 2014 11:47

Rali LoveR4o0o написа:Кой е тоя анонимен селяк Бат Дана :lol: :lol: :lol:


Йордан Самоковлийски, сигурно :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот obi4am_pirin » 16 май 2014 11:50

Rali LoveR4o0o написа:Кой е тоя анонимен селяк Бат Дана :lol: :lol: :lol:

обяснил съм ти на личен кой кой е ;)
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот FCH » 16 май 2014 11:54

Още в събота май ще я атакуват А групата... :roll:
[offtopic]В паузата между двата полусезона на състезателната 2008/09 г. собствениците на третодивизионния футболен клуб Банско 1951 (Банско) стават акционери в Пирин (Благоевград), който от пролетта се премества да играе в планинския град. Преди началото на следващия сезон както Банско 1951, така и Пирин на практика прекратяват своето съществуване. Нововъзникналият футболен клуб Банско наследява мястото на Пирин в професионалния футбол[/offtopic]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43989
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот rhaegar » 16 май 2014 12:04

FCH написа:Още в събота май ще я атакуват А групата... :roll:
[offtopic]В паузата между двата полусезона на състезателната 2008/09 г. собствениците на третодивизионния футболен клуб Банско 1951 (Банско) стават акционери в Пирин (Благоевград), който от пролетта се премества да играе в планинския град. Преди началото на следващия сезон както Банско 1951, така и Пирин на практика прекратяват своето съществуване. Нововъзникналият футболен клуб Банско наследява мястото на Пирин в професионалния футбол[/offtopic]


Банско няма да си даде лиценза, или поне засега това е "публичната тайна" тука :lol: Но и определено нямат желание да играят в А група.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот hellyeah » 16 май 2014 12:28

rhaegar написа:
FCH написа:Още в събота май ще я атакуват А групата... :roll:
[offtopic]В паузата между двата полусезона на състезателната 2008/09 г. собствениците на третодивизионния футболен клуб Банско 1951 (Банско) стават акционери в Пирин (Благоевград), който от пролетта се премества да играе в планинския град. Преди началото на следващия сезон както Банско 1951, така и Пирин на практика прекратяват своето съществуване. Нововъзникналият футболен клуб Банско наследява мястото на Пирин в професионалния футбол[/offtopic]


Банско няма да си даде лиценза, или поне засега това е "публичната тайна" тука :lol: Но и определено нямат желание да играят в А група.

Банско ще легнат в събота на новия член на А група Хасково , защото е по-лесно да легнеш ,отколкото да биеш .
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43989
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот rhaegar » 16 май 2014 12:42

hellyeah написа:
rhaegar написа:
FCH написа:Още в събота май ще я атакуват А групата... :roll:
[offtopic]В паузата между двата полусезона на състезателната 2008/09 г. собствениците на третодивизионния футболен клуб Банско 1951 (Банско) стават акционери в Пирин (Благоевград), който от пролетта се премества да играе в планинския град. Преди началото на следващия сезон както Банско 1951, така и Пирин на практика прекратяват своето съществуване. Нововъзникналият футболен клуб Банско наследява мястото на Пирин в професионалния футбол[/offtopic]


Банско няма да си даде лиценза, или поне засега това е "публичната тайна" тука :lol: Но и определено нямат желание да играят в А група.

Банско ще легнат в събота на новия член на А група Хасково , защото е по-лесно да легнеш ,отколкото да биеш .


То всичко зависи от офертите :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот hellyeah » 16 май 2014 12:56

rhaegar написа:
hellyeah написа:
rhaegar написа:
FCH написа:Още в събота май ще я атакуват А групата... :roll:
[offtopic]В паузата между двата полусезона на състезателната 2008/09 г. собствениците на третодивизионния футболен клуб Банско 1951 (Банско) стават акционери в Пирин (Благоевград), който от пролетта се премества да играе в планинския град. Преди началото на следващия сезон както Банско 1951, така и Пирин на практика прекратяват своето съществуване. Нововъзникналият футболен клуб Банско наследява мястото на Пирин в професионалния футбол[/offtopic]


Банско няма да си даде лиценза, или поне засега това е "публичната тайна" тука :lol: Но и определено нямат желание да играят в А група.

Банско ще легнат в събота на новия член на А група Хасково , защото е по-лесно да легнеш ,отколкото да биеш .


То всичко зависи от офертите :lol:

То офертите ще са две :Една от Добруджа и една от Хасково .Само че както казах по-горе ,по-лесно е да паднеш ,отколкото да биеш , така че банскалии ще играят на сигурно .
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Бат Дана:"Ние сме Пирин и мястото ни е в А група"

Мнениеот stefani » 16 май 2014 12:57

Кой е Бат Дана и кой го пита :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост