Пирин на точка от А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moreni_max
Мнения: 316
Регистриран на: 24 сеп 2009 17:06
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот moreni_max » 16 май 2015 22:10

ofk pirin написа:
moreni_max написа:Моля ви, обяснете ми като на идиот :mrgreen: кой поред е точно този Пирин, че им изтървах спатиите? :?:

Осв
ен малко история, обяснете и къде играете и кой плаща музиката?




кои по ред е твоя отбор олимкик, галата Берое или

Същия който преди седмица със публиката си направи рекорд по посещаемост на европейското първенство до 17 години.

trakia89
Мнения: 139
Регистриран на: 25 ное 2009 21:51
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот trakia89 » 16 май 2015 22:26

Какво се надъхвате, следващият кръг резултата е 3-0 за Монтана и ако Локо Горна победят край Бургас ще видите А група през крив макарон.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 16 май 2015 22:46

viali69 написа:
starozagorec написа:че какво му е на локомотив(го),има повече публика от половината отбори от а група


На Локо ГО нищо му няма. На стадиона в Горна сигурно ходят и много хора от Търново, Лясковец и региона ... Това е добре. Футболът обаче днес се прави предимно с пари и не толкова с публика. Шампионът "Лудогорец" го доказа за пореден път.
Не виждам такъв мощен спонсор за Локо ГО, който ще ги задържи в "А" група. Това е проблемът според мен !
Докато в Благоевград винаги са намирали някакъв начин да си издържат отбора. Все пак областен град са ! ..
А и традициите в Благоевград са по-големи от тези в Горна. Факт !

Мдаааа.Наистина Виали,стадиона в Горна е пълен с боляри.Даже и от Севлиево и Габрово.И от Попово.Някога въобще бил ли си в този регион.Горна Оряховица и гарата си има фенове на месният отбор от много години и си посещават мачовете без да се превъзнасят.Е имахме един бой с тях,но се държаха достойно,а и месната полиция си оказа влеяние.Да ти кажа честно по добре железничарите от Горна Оряховица,от колкото белите пеперуди от Овча купел.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 16 май 2015 22:47

И за Пирин.Добре дошли там където ви е местото.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот openminded » 16 май 2015 22:48

Монтана игра феърплей срещу ГО, да видим дали ще бъде така и срещу Пирин :roll:
Иначе ми е безразлично кой ще влезе в А група, но не искам нови Марек и Хасково, отборите трябва да са добре като организация, финанси и стадиони

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот Makarona87 » 16 май 2015 23:15

Смешно е отбори като Дунава и Етър да цъкат във В група !!! ФАКТ !!! Вие сте се загрижили за Пирин и Локо Горна

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот hristo1306 » 16 май 2015 23:17

metal1111 написа:
hristo1306 написа:
metal1111 написа:
obi4am_pirin написа:След днешната победа над абонатите от симитли и загубата на горна оряховица на Пирин му е нужна точка в следващия кръг за да се завърне в А група.



демек изкаш да кажеш , че ни трябват 4 точки поне равен с Монтана и задължителна победа срещу Бургас


На тебе трябва явно да ти се обяснява много време - научи БГ, пише се БургаС неграмотнико !!!!


да го духаш педал , може да направиш забележка ама не и да ме наричаш неграмотник педал с педала му[/quote


Педалче, неграмотно - идвате в БургаЗ - или давате гъз/ а/ ПАРИТЕ или честито на ГО - смотаняк ********** !!!!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот dreben23 » 17 май 2015 00:24

Ами честито тогава! :) Отбори с традиции трябва да си се уважават. ;)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 17 май 2015 00:33

Makarona87 написа:Смешно е отбори като Дунава и Етър да цъкат във В група !!! ФАКТ !!! Вие сте се загрижили за Пирин и Локо Горна

Фактолог,най-големите публики които са гостували на градският стадион в Пловдив са на Марек и Пирин.Гледал съм ги не един път.Споменаваш Дунав и Етър,но я се замисли за Спартак Плевен и Добруджа,Ямбол или Кюстендил.,,Ние не сме се загрижили'',но искаме някой да се загрижи.Аз лично се радвам на проектите в Ловеч и Разград,но защо това не става в големи градове,като Плевен,Русе или Бургас.Нещо нишката се къса.Дори в родният ми град Пловдив нещо не е както трябва след като два отбора се радват на голяма популярност,но никой не иска или не смее да вложи пари за да направи нещо.,,Брокерите'' бяха сервитьори и на мен единият лично ми е сервирал,но след тях няма спонсор пловдивчанин на пловдивски отбор.Пирин СС знаем че вегитирате,но сте добре дошли.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Пирин на точка от А група

Мнениеот гражданин от село » 17 май 2015 00:42

Да попитам този велик отбор на Пирин продал ли е един играч в приличен отбор в чужбина,щото Горна подаде Ивайло Йорданов в Спортинг.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост