Олимпиадата продължава

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: Олимпиадата продължава

Мнениеот ss_killer » 14 мар 2010 05:50

защо написа:Вече тръгна параолимпиадата във Ванкувър. В момента върви биатлона, има три вида - за кьорави, за кьопави и за сакати в ръцете. В кърлинга сигурно има и версия за олигофрени.

авторът!!!
това е твоето мнение, но когато минеш пред погледите на 60 хиляди души тогава класифицирай хората аз съм един от "кьоравите" както ти се изрази
пожелавам ти да намериш смисъла в живота си както всеки един човек, който участва на параолимпийските игри
пп другите съфорумци не му обръщайте внимание това си е до възпитание
поздрави от зимен Whistler където се провеждат състезанията по ски бягане
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Олимпиадата продължава

Мнениеот stenly » 14 мар 2010 08:37

ss_killer, извинявам се, че трябваше да прочетеш това, сега съжалявам, че изобщо оставих този пост.
Това не бива да те натъжава, а напротив - защото толкова много хора биха те подкрепили, ако знаеха, че ти ще участваш на Параолимпиадата!

СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ :)

P.S. Ако някой не вярва... http://olympic2010.gong.bg/view_article ... _id=121029
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Олимпиадата продължава

Мнениеот защо » 14 мар 2010 08:52

ss_killer написа:
защо написа:Вече тръгна параолимпиадата във Ванкувър. В момента върви биатлона, има три вида - за кьорави, за кьопави и за сакати в ръцете. В кърлинга сигурно има и версия за олигофрени.

авторът!!!
това е твоето мнение, но когато минеш пред погледите на 60 хиляди души тогава класифицирай хората аз съм един от "кьоравите" както ти се изрази
пожелавам ти да намериш смисъла в живота си както всеки един човек, който участва на параолимпийските игри
пп другите съфорумци не му обръщайте внимание това си е до възпитание
поздрави от зимен Whistler където се провеждат състезанията по ски бягане


Съжалявам, че и ти си го прочел, не очаквах,че форумът е толкова популярен :oops: . Дано хората в Уислър са по-добронамерени. Ама това, което съм написал, е съвсем сериозно, както виждаш, няма ухилени емотикони - параолимпиадата е най-вече дебелашко шоу, маскирано с красиви думи за наивници.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: Олимпиадата продължава

Мнениеот medenka » 14 мар 2010 09:22

Успех на нашите Параолимпийци! Вие сте пример за кураж. При състоянието на спорта в Българиа, вие сте герои. Ще следя в Гонг представянето ви с интерес.

Имаш право на мнение "защо", но нещо не срещаш подкрепа. Защо ли?

Форумът на Гонг е самомодериращ се. Единственият подобен. Споровете са обосновани и повечето потребилтели избягват грубостите. Удоволствие е да се влиза тук, а изключенията само потвърждават правилото.

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Олимпиадата продължава

Мнениеот Converse » 14 мар 2010 10:21

Аз мислех автора за добре образован и умен човек, но това напълно срина мнението ми за него ....

Успех на параолимпийците, и те са ХОРА, не са искали да бъдат увредени и имат право да участват на олимпиада ....

И все пак, потребителю "защо", помисли върху поста си, не се основавай само на една теза !
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Олимпиадата продължава

Мнениеот storm » 14 мар 2010 13:46

Един глупак :|


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта