Всекидневна на Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот subzero » 24 юли 2013 22:14

messi710 написа:
Само Черноморец написа:Момчета да ви питам - според вас как ще се разпределят двете агитки на дербито !

Според мен най - добре едните от едната страна , другите от другата ;)


На вас един блок ви е достатъчен, за да се съберете всичките .. :lol:

Ти пък...блок !
2-3 реда ни стигат. Айде като за дерби 4.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот plamenski » 24 юли 2013 22:34

subzero написа:
messi710 написа:
Само Черноморец написа:Момчета да ви питам - според вас как ще се разпределят двете агитки на дербито !

Според мен най - добре едните от едната страна , другите от другата ;)


На вас един блок ви е достатъчен, за да се съберете всичките .. :lol:

Ти пък...блок !
2-3 реда ни стигат. Айде като за дерби 4.

На примависта - домакини западна дъга, гости - източна..и обратното. "Клетката" ще е в отпуск за тези мачове...
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот pas » 24 юли 2013 23:49

Само Черноморец написа:Момчета да ви питам - според вас как ще се разпределят двете агитки на дербито !

Според мен най - добре едните от едната страна , другите от другата ;)


Така е най-добре според всички смятам.

Като разпределение - имайки предвид в предстоящото домакинство, че Черноморец ще си имат официални гости и хора с някакви абонаменти, едва ли ще им е комфортно сектор "А" да е мястото за привърженици на Нефтохимик. Пък и да си говорим честно - агитката на Черноморец е по-малка и направо ще се загуби в сектор "В". виж, в "А" могат да изглеждат по-сериозно. Ръководство, собственици, публика заедно, какво по-добре от това?

Сектор "В" пък го виждам като логичното място за публиката на Нефтохимик - далеч от лицата Киряков и сие, толкова обичани от нас и разделени с публиката на Черноморец. Така няма да има и конфликти, защото страшно много мои познати са се зарекли да бъдат във "В" сектор със зелените фланелки, независимо къде бъде ситуирана агитката. Гаранция, че ако привържениците на Черноморец са там ще има конфликти.

Вариантите зад вратите може да са в главите само на човек, който не е ходил на мач. Аз съм си от Бургас, няма да ходя организирано на мача, плащам си билета и сядам където искам. Абсурдно е да ме местят, както някой си е решил.

п.п. Призовавам наистина ръководствата да се разберат и да разпределят секторите както си мисля за редно. Иначе не ми се мисли какво ги очаква официалните гости на Черноморец, ако се окажат до нашата агитка. А хитрости с избутвания на агитките в края на секторите няма да сработят и само ще доведат до конфликти и проблеми.

Потребителски аватар
Gruntax
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юни 2010 00:02
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Gruntax » 25 юли 2013 07:34

Нападайте абонаментните карти днес! 70 лв. е добра цена, ще ви излезе изгодно ако смятате да посетите над 75% от домакинствата.

xapdyep
Мнения: 88
Регистриран на: 30 авг 2012 15:24
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот xapdyep » 25 юли 2013 10:06

plamenski написа:
subzero написа:
messi710 написа:
Само Черноморец написа:Момчета да ви питам - според вас как ще се разпределят двете агитки на дербито !

Според мен най - добре едните от едната страна , другите от другата ;)


На вас един блок ви е достатъчен, за да се съберете всичките .. :lol:

Ти пък...блок !
2-3 реда ни стигат. Айде като за дерби 4.

На примависта - домакини западна дъга, гости - източна..и обратното. "Клетката" ще е в отпуск за тези мачове...


Никаква източна дъга за нас! сектор А за Черноморец, Сектор В за Нефтохимик! Източната дъга е супер откъсната с труден достъп, много фенове на Нефтохимик включително и аз ще сме в сектор В и евентуално присъствие на Черноморец там ще предлазположи към доста конфликти! най добре, зад скамейката на Черноморец да са си техните фенове, а ние да сме си отсреща във В! Незнам кой ги определя тези неща, но имайте малко разум!!!

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот plamenski » 25 юли 2013 14:17

Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

xapdyep
Мнения: 88
Регистриран на: 30 авг 2012 15:24
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот xapdyep » 25 юли 2013 15:33

никой не отива настроен за конфликти, ама те ще се породят! пак казвам, източната дъга е с много труден достъп... и за нас и за тях! нека да се получи хубаво дерби! за целта, те да са си зад тоя мишок херо, ние да сме си във В сектор, срещу нашата скамейка. за мен това е варианта.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот petkan » 25 юли 2013 20:54

xapdyep написа:никой не отива настроен за конфликти, ама те ще се породят! пак казвам, източната дъга е с много труден достъп... и за нас и за тях! нека да се получи хубаво дерби! за целта, те да са си зад тоя мишок херо, ние да сме си във В сектор, срещу нашата скамейка. за мен това е варианта.

Да наречеш мишок човека, написал макар и кратката история на един БУРГАСКИ отбор си е меко казано неблагодарност, а за мен - подлост! Пфу!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Green Fighters » 25 юли 2013 21:34

petkan написа:
xapdyep написа:никой не отива настроен за конфликти, ама те ще се породят! пак казвам, източната дъга е с много труден достъп... и за нас и за тях! нека да се получи хубаво дерби! за целта, те да са си зад тоя мишок херо, ние да сме си във В сектор, срещу нашата скамейка. за мен това е варианта.

Да наречеш мишок човека, написал макар и кратката история на един БУРГАСКИ отбор си е меко казано неблагодарност, а за мен - подлост! Пфу!

А не е ли неблагодарност как се отнася към отбора, който го ОТКРИ за големия футбол като треньор? И не помниш как докато беше при нас последния път го нареждахте и хранихте? Къса памет.. късааа ;) И стадион заебахте, и емблема, загърбихте омразата си към херо и другите ЗЕЛЕНИ футболисти и треньори...
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот subzero » 25 юли 2013 21:51

Green Fighters написа:
petkan написа:
xapdyep написа:никой не отива настроен за конфликти, ама те ще се породят! пак казвам, източната дъга е с много труден достъп... и за нас и за тях! нека да се получи хубаво дерби! за целта, те да са си зад тоя мишок херо, ние да сме си във В сектор, срещу нашата скамейка. за мен това е варианта.

Да наречеш мишок човека, написал макар и кратката история на един БУРГАСКИ отбор си е меко казано неблагодарност, а за мен - подлост! Пфу!

А не е ли неблагодарност как се отнася към отбора, който го ОТКРИ за големия футбол като треньор? И не помниш как докато беше при нас последния път го нареждахте и хранихте? Къса памет.. късааа ;) И стадион заебахте, и емблема, загърбихте омразата си към херо и другите ЗЕЛЕНИ футболисти и треньори...

Отново далече от истината. Петкан и къса памет.... :shock: Объркал си човека. А за хардуера си мислих,че е пич. Уви! Оказа се,че има проблем и със софтуера. Или просто казано-Мишок. ;)
П.п. Думата "омраза" ползвате само вие.
Последна промяна от subzero на 25 юли 2013 21:55, променено общо 1 път.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта