Всекидневна на Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Само Черноморец
Мнения: 10
Регистриран на: 18 юли 2013 20:17
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Само Черноморец » 26 юли 2013 16:22

xapdyep написа:
Ivo-Chernomoretz написа:
plamenski написа:Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...


Евала за това мнение !


евала, мевала като влязът феновете на нефтохимик, където си поискат само и само да не са от източната част, и като ти обърнат носа ще си говорим пак. Пак казвам, най-удачният вариант е - ние в сектор В, до вход 4, вие в сектор А, в първият блок! Далече един от друг, вие до вашата скамейка, ние срещу нашата. Всичко друго е равно на ескалиране нанапрежението... Не подценявайте факта, още повече, че с всеки ден, вашите малки пишат едни глупости в интернет... Нямам думи!


Добре Хардуер ти наистина ли си такъв дебил ? Тук хората се опитват да завържат един диалог за да се изясни кой къде ще бъде на дербито , а ти си тръгнал да разбиваш носове ? .......
ЕДИН Е ОТБОРЪТ НА БУРГАС - ЧЕРНОМОРЕЦ !

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Нефтохимик » 26 юли 2013 17:52

Само Черноморец написа:
xapdyep написа:
Ivo-Chernomoretz написа:
plamenski написа:Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...


Евала за това мнение !


евала, мевала като влязът феновете на нефтохимик, където си поискат само и само да не са от източната част, и като ти обърнат носа ще си говорим пак. Пак казвам, най-удачният вариант е - ние в сектор В, до вход 4, вие в сектор А, в първият блок! Далече един от друг, вие до вашата скамейка, ние срещу нашата. Всичко друго е равно на ескалиране нанапрежението... Не подценявайте факта, още повече, че с всеки ден, вашите малки пишат едни глупости в интернет... Нямам думи!


Добре Хардуер ти наистина ли си такъв дебил ? Тук хората се опитват да завържат един диалог за да се изясни кой къде ще бъде на дербито , а ти си тръгнал да разбиваш носове ? .......

Всички те знаем,че си ИВО-Черноморец.Пиши си от другият профил,не се притеснявай.

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 юли 2013 20:53

Нефтохимик написа:
Само Черноморец написа:
xapdyep написа:
Ivo-Chernomoretz написа:
plamenski написа:Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...


Евала за това мнение !


евала, мевала като влязът феновете на нефтохимик, където си поискат само и само да не са от източната част, и като ти обърнат носа ще си говорим пак. Пак казвам, най-удачният вариант е - ние в сектор В, до вход 4, вие в сектор А, в първият блок! Далече един от друг, вие до вашата скамейка, ние срещу нашата. Всичко друго е равно на ескалиране нанапрежението... Не подценявайте факта, още повече, че с всеки ден, вашите малки пишат едни глупости в интернет... Нямам думи!


Добре Хардуер ти наистина ли си такъв дебил ? Тук хората се опитват да завържат един диалог за да се изясни кой къде ще бъде на дербито , а ти си тръгнал да разбиваш носове ? .......

Всички те знаем,че си ИВО-Черноморец.Пиши си от другият профил,не се притеснявай.


Само да ти кажа , че имам един единствен профил и това е !
За мача - дано се получи наистина един празник за град Бургас !

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Green Fighters » 26 юли 2013 23:13

Ivo-Chernomoretz написа:
xapdyep написа:
Ivo-Chernomoretz написа:
plamenski написа:Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...


Евала за това мнение !


евала, мевала като влязът феновете на нефтохимик, където си поискат само и само да не са от източната част, и като ти обърнат носа ще си говорим пак. Пак казвам, най-удачният вариант е - ние в сектор В, до вход 4, вие в сектор А, в първият блок! Далече един от друг, вие до вашата скамейка, ние срещу нашата. Всичко друго е равно на ескалиране нанапрежението... Не подценявайте факта, още повече, че с всеки ден, вашите малки пишат едни глупости в интернет... Нямам думи!


Аз удобрявам мнението на твоят човек от Нефтохимик и смятам , че това наистина разумно мнение , а ти ми пишеш , че ще ми обърнеш носа ? АБЕ ЕЙ ЗА КАКЪВ СЕ ПОМИСЛИ БЕ ?

Ти нещо се надъха ли ве, свиня? Нали другия път ще ти бъде обърната кофата като ходиш да гледаш БОТЕВ ;) Покривай се в мишата си дупка и тихо ;)
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот plamenski » 27 юли 2013 07:43

petkan написа:
plamenski написа:Петьо, как ще наречеш човек, който днес каже едно, а утре прави друго и най-вече вреди...? Мишок е най-малкото с което може да се отърве..
Два примера - " аз милея за двата бургаски отбора"...." тези не ми трябват тук!'..." това момче не ми трябва, но ще го взема"..за Милен Гамаков...и още куп цветущи изрази по наш адрес...и след това се кълне в децата си...и още по-старо" Докато Събев и Киряков са в Нафтекс, никога няма да се върна в клуба" ...само няколко месеца по-късно...знаете историята...+ още един куп бургаски моралисти...

П.П. аз лично присъствах на едно такова словоизлияние на Димитров за любовта му към двата отбора , на което Любо Шейтанов се изсмя, намигна в моя посока и му каза - Това сме го чували, дай нещо ново...и Димитров - ама защо така говориш, аз наистина.....
Хората бягат от него - има много злоба в този човек...личи му от всякъде....

Погледнато от твойта камбанария може и така да изглежда. Аз само вметнах, че Херо е човека, заради когото Нефтохимик въобще има някакви успехи. Той и никой друг.
Хайде стига с тази омраза!

ЗА мен той беше част от един успешен период в неговата кариера. Ако нямаше спокойствието и подкрепата на Порточанов, Димитров никога нямаше да се издигне. С две думи - Нефтохимик създаде Димитров, а Димитров беше успешния треньор на Нафтата, защото разполагаше с прекрасни момчета и гооолям картбланш от Порточанов. За всичко друго - НЕ!Благодаря! Никога един от нас!
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот subzero » 27 юли 2013 14:05

plamenski написа:ЗА мен той беше част от един успешен период в неговата кариера. Ако нямаше спокойствието и подкрепата на Порточанов, Димитров никога нямаше да се издигне. С две думи - Нефтохимик създаде Димитров, а Димитров беше успешния треньор на Нафтата, защото разполагаше с прекрасни момчета и гооолям картбланш от Порточанов. За всичко друго - НЕ!Благодаря! Никога един от нас!

Вие сте си неблагодарници и това е ясно. Цяла България признава Херо за велик треньор,само за вас основата на успехите ви е Порточанов. Ми представи си онзи Нефтохимик с треньор примерно Антон Велков. Дали щеше да е същото. Порточанов и Херо имат еднакъв принос за славната история на Нефтохимик.
Това едно на ръка. Мен ме интересува повече твоето мнение за обърнатите носове,кофи и пластични операции. Неща пускани от ваши фенове в този форум. Че и в нашия. И ме интересува ТВОЕТО мнение,защото доколкото знам си интелигентен и зрял човек,а някак избягваш тази тема.
Мерси.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот plamenski » 27 юли 2013 14:45

Моето мнение за кофите, носовете и прочие е негативно. Но не забравяй, че във форумниъе войни се пишат какви ли не неща. Хардлайнери ще има винаги.Сега понеже и ти си зрял и възпитан мъж искам да ми отговориш , или по - скоро на въпроса на колегат Зелен Боец - защо до сега , образно казано, не извикахте вкупом- Ние сме Черноморец Бургас и този стадион не е наш? Идеята са символично влизане в кошарата само ще ви изстреля в небесата....Защо не откликнахте на предложението в посока зариване на томахавки, да се пребоядиса външната стена на стадиона. И за вас е важно, и за нас...и двата отбора сме под наем, но.....
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот sn_ » 27 юли 2013 15:26

да бе какво стана с пребойдисването в неутрален цвят и 50/50 емблеми на стадиона или само такива на общината??? нали уж се разбрахме с феновете на ч-ц и киряка?

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот plamenski » 28 юли 2013 08:34

Положението в града е отвратително - два домакински мача = 2000 души общо...трагедия направо...
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 28 юли 2013 10:16

plamenski написа:Положението в града е отвратително - два домакински мача = 2000 души общо...трагедия направо...

Е,сега ще я увеличим двойно :) Черноморец-Нефтохимик-още 2 000 и ще станат 4 000 :mrgreen: ..........
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта