Всекидневна на Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот ivan56 » 25 юли 2013 23:39

И аз съм се радвал на двата отбора,и си мисля че тука от пишещите няма някой който да не е ходил на двата отбора.Като изключим дечковците.Ходил съм и в Хасково на полуфинала с Левски като имаше около 7000 бургазлии,ходил съм и във Варна на Спартак и Нефтохимик с изпочупените 30 автобуси.Където се пееше "В кой град в центъра на града се гледат прасета"
Ама никога не си спомням такава омраза да е имало.Лично за мен не е нормално.Никога не съм бил дразнител и няма да бъда.Черноморец ми е в сърцето но никога не ми е пречило да подкрепям и Нефтохимик.В опит да подръжаваме Пловдив и шопите с тяхната омраза мисля че е тъпо.
Нека всеки си подкрепя отбора,по малко простотии,и никакъв компромис на гостуващите отбори в Бургас. ;)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

xapdyep
Мнения: 88
Регистриран на: 30 авг 2012 15:24
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот xapdyep » 25 юли 2013 23:43

petkan написа:
xapdyep написа:никой не отива настроен за конфликти, ама те ще се породят! пак казвам, източната дъга е с много труден достъп... и за нас и за тях! нека да се получи хубаво дерби! за целта, те да са си зад тоя мишок херо, ние да сме си във В сектор, срещу нашата скамейка. за мен това е варианта.

Да наречеш мишок човека, написал макар и кратката история на един БУРГАСКИ отбор си е меко казано неблагодарност, а за мен - подлост! Пфу!


и ти плюеше порточанов, ама през 2005 г. му се кефише, нали боклук вмирисан! тука тъпите чичаци много плюете, ама после малките ви страдат заради вас, смотаняци!
В Бургас, трябва да има футболна култура и ясно изградено фенство и да се раждаш зелен или син, а не УРОД, като вас! така, както се раждат в Пловдив, София, Варна - с тениската на кошарата! В цял свят има съперничество и то на много високо ниво, само тука в тоя заспал град, където един протест неможем да направим, искаме да си лапаме...
И херо, колкото е направил, два пъти повече е навредил! Не ме карай да ти казвам какво направи след като напусна по - най долният начин и отиде в Литекс! От тогава до ден днешен работи против Нефтохимик!!!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот ntodorov » 25 юли 2013 23:44

Абе общо взето се дърлим тези, които ходим по мачове в Бургас. То само ние останахме. Дали сме днес 20, дали утре 300, в други ден 3 000 бройката и пълнежа в повече ще го правят семкаджиите. Активната ви агитка по-голяма от тази на Черноморец - факт, поддържайте се. Семкаджията в Бургас обаче все още не знае, че има деление - вярвайте. Пиша за оня семкаджия, който ходеше на безплатните мачове на Порточанов и Балъков.
Колкото и да ми е кофти да го призная - Бургазлията ( масовият) е заспал фен.
ПС: Хардуер. Мери си приказките. Не познаваш човека, на който си писал това. Запомни си мисълта и му го кажи в очите. А на Петкан да кажеш смотаняк и да го квалифицираш, като вмирисан боклук означава, че не предполагаш, каква амеба си.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Green Fighters » 26 юли 2013 00:14

Тогава какво сте тръгнали да оспорвате нашето числено превъзходство :?: И на малките деца им е ясно кой е по по най ;) А и не говори в множествено число ;) Ние досега бяхме по Б и В група. Сега е сезонът на истината. Жалко, че разполагаме с малки финанси иначе съм сигурен, че при добра игра ще имаме доволно публика.
ПС: В Ловеч бяхме само 150-200, но създадохме доста добра атмосфера. Има какво да учите от нас 8-)
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот plamenski » 26 юли 2013 08:34

Петьо, как ще наречеш човек, който днес каже едно, а утре прави друго и най-вече вреди...? Мишок е най-малкото с което може да се отърве..
Два примера - " аз милея за двата бургаски отбора"...." тези не ми трябват тук!'..." това момче не ми трябва, но ще го взема"..за Милен Гамаков...и още куп цветущи изрази по наш адрес...и след това се кълне в децата си...и още по-старо" Докато Събев и Киряков са в Нафтекс, никога няма да се върна в клуба" ...само няколко месеца по-късно...знаете историята...+ още един куп бургаски моралисти...

П.П. аз лично присъствах на едно такова словоизлияние на Димитров за любовта му към двата отбора , на което Любо Шейтанов се изсмя, намигна в моя посока и му каза - Това сме го чували, дай нещо ново...и Димитров - ама защо така говориш, аз наистина.....
Хората бягат от него - има много злоба в този човек...личи му от всякъде....
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 юли 2013 08:35

plamenski написа:Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...


Евала за това мнение !

xapdyep
Мнения: 88
Регистриран на: 30 авг 2012 15:24
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот xapdyep » 26 юли 2013 09:17

Ivo-Chernomoretz написа:
plamenski написа:Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...


Евала за това мнение !


евала, мевала като влязът феновете на нефтохимик, където си поискат само и само да не са от източната част, и като ти обърнат носа ще си говорим пак. Пак казвам, най-удачният вариант е - ние в сектор В, до вход 4, вие в сектор А, в първият блок! Далече един от друг, вие до вашата скамейка, ние срещу нашата. Всичко друго е равно на ескалиране нанапрежението... Не подценявайте факта, още повече, че с всеки ден, вашите малки пишат едни глупости в интернет... Нямам думи!

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот petkan » 26 юли 2013 15:47

xapdyep написа:
petkan написа:
xapdyep написа:никой не отива настроен за конфликти, ама те ще се породят! пак казвам, източната дъга е с много труден достъп... и за нас и за тях! нека да се получи хубаво дерби! за целта, те да са си зад тоя мишок херо, ние да сме си във В сектор, срещу нашата скамейка. за мен това е варианта.

Да наречеш мишок човека, написал макар и кратката история на един БУРГАСКИ отбор си е меко казано неблагодарност, а за мен - подлост! Пфу!


и ти плюеше порточанов, ама през 2005 г. му се кефише, нали боклук вмирисан! тука тъпите чичаци много плюете, ама после малките ви страдат заради вас, смотаняци!
В Бургас, трябва да има футболна култура и ясно изградено фенство и да се раждаш зелен или син, а не УРОД, като вас! така, както се раждат в Пловдив, София, Варна - с тениската на кошарата! В цял свят има съперничество и то на много високо ниво, само тука в тоя заспал град, където един протест неможем да направим, искаме да си лапаме...
И херо, колкото е направил, два пъти повече е навредил! Не ме карай да ти казвам какво направи след като напусна по - най долният начин и отиде в Литекс! От тогава до ден днешен работи против Нефтохимик!!!

Прочетох какво си написал. Едно определение, отправено лично към мен не ми се понрави много. Подминавам го, но те предупреждавам, че както си тръгнал, някой път ще направиш по-голяма грешка и когато я направиш, аз ще съм там и ще ти припомня, че си бил предупреден. Ако ти се наложи впоследствие да поработваш повечко, за да изкупуваш направените грешки, знай че сам си си виновен.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот petkan » 26 юли 2013 16:00

plamenski написа:Петьо, как ще наречеш човек, който днес каже едно, а утре прави друго и най-вече вреди...? Мишок е най-малкото с което може да се отърве..
Два примера - " аз милея за двата бургаски отбора"...." тези не ми трябват тук!'..." това момче не ми трябва, но ще го взема"..за Милен Гамаков...и още куп цветущи изрази по наш адрес...и след това се кълне в децата си...и още по-старо" Докато Събев и Киряков са в Нафтекс, никога няма да се върна в клуба" ...само няколко месеца по-късно...знаете историята...+ още един куп бургаски моралисти...

П.П. аз лично присъствах на едно такова словоизлияние на Димитров за любовта му към двата отбора , на което Любо Шейтанов се изсмя, намигна в моя посока и му каза - Това сме го чували, дай нещо ново...и Димитров - ама защо така говориш, аз наистина.....
Хората бягат от него - има много злоба в този човек...личи му от всякъде....

Погледнато от твойта камбанария може и така да изглежда. Аз само вметнах, че Херо е човека, заради когото Нефтохимик въобще има някакви успехи. Той и никой друг.
Хайде стига с тази омраза!
[center]Изображение[/center]

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Всекидневна на Нефтохимик

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 юли 2013 16:18

xapdyep написа:
Ivo-Chernomoretz написа:
plamenski написа:Колега хардуер, написах "на примависта"...а за частта с конфликтите - не смятам да го коментирам...аз ще съм на мача да подкрепям отбора, независимо от мястото...нека и останалите зелени да се водят от тази идея...


Евала за това мнение !


евала, мевала като влязът феновете на нефтохимик, където си поискат само и само да не са от източната част, и като ти обърнат носа ще си говорим пак. Пак казвам, най-удачният вариант е - ние в сектор В, до вход 4, вие в сектор А, в първият блок! Далече един от друг, вие до вашата скамейка, ние срещу нашата. Всичко друго е равно на ескалиране нанапрежението... Не подценявайте факта, още повече, че с всеки ден, вашите малки пишат едни глупости в интернет... Нямам думи!


Аз удобрявам мнението на твоят човек от Нефтохимик и смятам , че това наистина разумно мнение , а ти ми пишеш , че ще ми обърнеш носа ? АБЕ ЕЙ ЗА КАКЪВ СЕ ПОМИСЛИ БЕ ?


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта