Ликвидираха Нефтохимик?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот hristo1306 » 14 окт 2013 23:08

grud написа:
hristo1306 написа:Нека да си изкараме сезона ! Нека да не правим услуга на един друг отбор ! Нека победата да им тежи, да ги боли, да ги дърпа след нас !!! Нека да ги"повторим" ! Нека НАГЛЕЦА Кирякофф,не Ни рекетира с цел ОБЛАГИ - анулиране на победата ни !!! За това си иска тези 48 000 лв - да клекнем,да изчезнем, да наведем глава, да поправят класирането !!!! Ние не ще се предадем - поне до като не изчезнат от града Ни - УРОДИТЕ Зъбев и Кирякофф !!!


Пирне предполагам визираш...... мишок селски!


Мишок си ти ! Не споменавай "Левски" - Пирне само !!! Защото Пирне имаше повече публика от вас МИШОЦИТЕ !!!! На дербито с вашия роден Айтос имаше по 1500 - 2 000 човека !!! За толкова публика сега мечтаете вие ! А може вина за това да имам и аз -знаеш ли ?

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Нефтохимик » 15 окт 2013 00:03

ntodorov написа:
hristo1306 написа:Нека да си изкараме сезона ! Нека да не правим услуга на един друг отбор ! Нека победата да им тежи, да ги боли, да ги дърпа след нас !!! Нека да ги"повторим" ! Нека НАГЛЕЦА Кирякофф,не Ни рекетира с цел ОБЛАГИ - анулиране на победата ни !!! За това си иска тези 48 000 лв - да клекнем,да изчезнем, да наведем глава, да поправят класирането !!!! Ние не ще се предадем - поне до като не изчезнат от града Ни - УРОДИТЕ Зъбев и Кирякофф !!!

Ицо. Ти си зрял човек, но си станал жертва на параноя. Зайеби ги Събев и Киряков - те са наш дерт. Гледай си отбора човек.
Ей богу
С това отрицание не се живее. Това отрицание се отразява и на теб и на любимия ти отбор. Повярвай ми. Гледай на живота
с всичките му позитиви. Зайеби тази омраза човек - тя те унищожава. Пречи ( ако щеш и окултно-енергийно )и на отбора ти. ПОВЯРВАЙ МИ.
Племето ни Българско за това и страда. Дърпаш надолу, но си хванал своите дрехи.
ПС : По темата - написах своето мнение. Не искам Нефтохимик да преустанови участието си в първенството. Няма фен, който да заслужава това. Позитивизма и негативизма са еднакво заразителни, но, ако едното има силата само да гради другото само руши - наред, дори и в собствения дом.

Така е напълно съм съгласен с теб..за племето ни българско....Проблемите ни са много и не са заради вас.Но, че племето ни е такова говори и последният ви транспарант и по-скоро последната му част....Но всеки сам намира начин да изрази своята болка по свой си начин.........както колегата по-горе така и вие,така и авторът на темата който надявам се го е направил от "добри" чувства,макар аз за себе си да не го намирам за логично.Иначе позитивизъм и бургаски футбол са някак несъвместими в едно изречение поне последните десетина години.

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот FCH » 15 окт 2013 02:08

Mincho написа:Това е просто живуркане. Какво сега Нефтохимик в Несебър? Колко човека ще ходят на мач там 200-300? Това ли е Нефтохимик? Ако има запознат да ме открехне за имената на 15-те останали играчи.

Диян Лефтеров
Христо Лемперов
Стамен Ангелов
Галин Димов
Живко Петков
Коста Янев
Любомир Божинов
Петър Патев
Емануил Манев
Ивелин Янев
Евгени Караманов
Цветомир Цонков
Михаел Орачев
Васил Калоянов

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот radoslav_rashkov » 15 окт 2013 02:44

Интересно ми е каква широка гама от злоба и простотия съществува във мненията в тая тема. Господата "граждани" от столицата да не злобеят, ами да целуват краката на бай Ганьо, чичо Венци и Гигов, че още не са си тръгнали, а пък ония "етрополци" в червено хептен да не се обаждат, че те за кой път ги лъжат направо не знам. Ако бяха жени, щяха да си носят полите под мишница. Тъкмо няма да им ги свалят онези, неморалните, от Вакарел Запад... На останалите зелени или раирани доброжелатели не можем да отговорим нищо, освен очевидното - колкото и да го желаете "мазута" не може да умре, защото той е в сърцата на хората, без значение коя е дивизията, и кои са футболистите или треньора...
Мен не ме срам от моя отбор. Би ме било срам ако съблека треньора на пресконференция, ако хвърлям павета по обществена сграда в столицата, ако плаша хората да не идват на мач понеже на стадиона има престъпници, ако наричам почти всички хора селяни, ако крада знамена и правя засади на автобуси, ако мисля, че света се върти около мен и т.н.
Да, не сме цвете за мирисане, но сме живи и имаме право да обичаме подобно на видинчани, плевенчани, търновци, горнооряховчани, габровлии, русенци, спартаклии, пазарджиклии, благоевградчани, перничани, кюстендилци и прочие. Списъкът е дълъг. Гледайте да не сте скоро на тоя хал!
Изображение

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот ntodorov » 15 окт 2013 09:01

Там е работата че Нефтохимик няма да умре.Ако няма средства за Б,отива във В,ако не в А окръжна,но си остава Нефтохимик. ПСФК-то-отпадне ли-СБОГОМ ЛЮБИМА !!! С тия дългове.........Нефтохимик има златен шанс да унищожи своя палач

Ванка. Кога го е нямало Черноморец да те попитам. Дори и в извратения смисъл на Черноморец Бургас София - пак си съществуваше. Абревиатурите на моя отбор са били много и всите съм си ги държал в крачола. Иначе ПСФК - то - веднага го погребвам, но ЧЕРНОМОРЕЦ - не. Имало го е преди Нефтохимик, ще го има и занапред... :P ( умишлено не казвам и след Нефтохимик, защото е грубо, грозно, и най-малкото - лишено от човещина);) )
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Бургас е Зелен...!!!
Мнения: 84
Регистриран на: 15 сеп 2009 16:22
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Бургас е Зелен...!!! » 15 окт 2013 16:08

ntodorov написа:
Там е работата че Нефтохимик няма да умре.Ако няма средства за Б,отива във В,ако не в А окръжна,но си остава Нефтохимик. ПСФК-то-отпадне ли-СБОГОМ ЛЮБИМА !!! С тия дългове.........Нефтохимик има златен шанс да унищожи своя палач

Ванка. Кога го е нямало Черноморец да те попитам. Дори и в извратения смисъл на Черноморец Бургас София - пак си съществуваше. Абревиатурите на моя отбор са били много и всите съм си ги държал в крачола. Иначе ПСФК - то - веднага го погребвам, но ЧЕРНОМОРЕЦ - не. Имало го е преди Нефтохимик, ще го има и занапред... :P ( умишлено не казвам и след Нефтохимик, защото е грубо, грозно, и най-малкото - лишено от човещина);) )

Чичо да вземеш да спреш да пишеш тук ли ... :idea: имате форум пишете си тъпотиите там ..
Изображение

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 15 окт 2013 19:19

ntodorov написа:
Там е работата че Нефтохимик няма да умре.Ако няма средства за Б,отива във В,ако не в А окръжна,но си остава Нефтохимик. ПСФК-то-отпадне ли-СБОГОМ ЛЮБИМА !!! С тия дългове.........Нефтохимик има златен шанс да унищожи своя палач

Ванка. Кога го е нямало Черноморец да те попитам. Дори и в извратения смисъл на Черноморец Бургас София - пак си съществуваше. Абревиатурите на моя отбор са били много и всите съм си ги държал в крачола. Иначе ПСФК - то - веднага го погребвам, но ЧЕРНОМОРЕЦ - не. Имало го е преди Нефтохимик, ще го има и занапред... :P ( умишлено не казвам и след Нефтохимик, защото е грубо, грозно, и най-малкото - лишено от човещина);) )

Нейчо,веднага ти отговарям! Няма го сега :) Има го като име,но не и като история-нали за тУй е таз пуста борба. Да запазим историята. Мен ми е пределно ясно че ако изчезне ПСФК ще се появи някакъв друг 4-ти или 5-ти поред Черноморец.И с Нефтохимик можем да минем по "лесния" начин-ликвидираме този сегашния понеже има 200 бона дългове,и се прави нов-пак Нефтохимик в окръжната група и пей сърце :) ... Да,ама не-историята отива на кино,новият Нефтохимик няма да е този-нашия. А иначе конкретно на въпроса ти: Черноморец го е нямало четвърт век-0т 1944 до 1968. Когато е имало Черноморец(1919-1944) наистина е нямало Нефтохимик,но когато е имало Нефтохимик е нямало Черноморец (1964-1968)....Само не ми казвай че Ботев Бургас е Черноморец и е продължител на традициите от 1919 г. Такъв го направи ОК на БКП на 8 август 1968 г. Ботев Бс няма нищо общо с Черноморец от преди войната.Нефтохимик мина през 9 кръга на ада,но досега 50 години някак си успява да запази историята и името си(с изключение на гаврата Нафтекс)..дано и този път да успеем.........Ако не ,лично аз(за другите не гарантирам) ти обещавам че няма да припозная нов Нефтохимик за мой любим отбор
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот TNT » 17 окт 2013 00:12

Мдаааа,постоянно плюете,че Черноморец бил някакъв урод ли не знам какво.Ами вие в момента кои сте :?: Поморие ли,Атлетик Камено ли или някакъв друг урод който сте припознали :oops: :oops: :roll: Ай фишека и в дивия.... фурнаджийски лопати :arrow:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 17 окт 2013 03:16

Италианският футболен мениджър Виторио Мунгай поема контрола върху закъсалия финансово клуб Нефтохимик Бургас, информира novsport.com.

Мениджърът, който е в близки контакти с доста клубове на Апенините, има сериозна връзка с морския град, тъй като е морски зет.
Преди години той работеше активно с Черноморец и доведе при "акулите" прилични чужденци, както и им помогна за партньорството с италианския гранд Интер.

Извън футбол Мунгай има фирма за текстил, дрехи и спортна екипировка, а решението му да вземе Нефтохимик е идеята да търси италиански инвеститори за клуба.

Отборът на Нефтохимик е на предпоследното 13-о място в "А" група след 12 кръга със 7 точки актив.

През този уикенд бургаският тим приема другия аутсайдер Пирин Гоце Делчев, а в началото на следващата седмица трябва да има още яснота как ще бъде преструктуриран клуба.


Източник
[offtopic]http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2762322[/offtopic]

Колко е вярно идея си нямам, но не видях да е споменато някъде из форума на гонг. И какъв е тоя италианец - полезен ли, вреден ли също си нямам идея.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Ликвидираха Нефтохимик?

Мнениеот plamenski » 17 окт 2013 08:23

Този е този https://www.google.bg/search?q=%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BE+%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%B9&oq=%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BE+&aqs=chrome.1.69i57j69i59j0l4.3653j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8 част от голямата италианска група, щъкаща из България през последните 10-12 години, минала и през Нефтохимик през 2000 и 2006 години..със собствен бизнес в Бургас - шие спортна екипировка за разни италиански марки...и с "много силни" връзки с бизнеса в Италия :) :lol: ... само светло бъдеще пред нас се очертава...

П.П. Единственото хубаво нещо бе идването на Андреа Парола
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост