Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 01 май 2024 23:28

TristaNNN написа:
W84me написа:Всичките журналя впрегнати да плюят по ГГ. Какъв смях, какъв цирк...

Възможно ли е мутрягите да са намислили някаква нова лайнарщинка, че тая година ни парици от ЕКТ, ни препродажба на печки, ама щедрите заплати си вървят и финансите на Тирето за сезон 23/24 ще са але-мале? :mrgreen:
Знаем, нали, че дружеството, хеле пък финансовите му показатели, няма никакво значение и Цесекато е от живо, по-живо, ама все пак, нали .... :mrgreen:

Караманга нали показа рязане на глава, какво ли е имал предвид?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 23:29

Dust написа:Бягай да рониш сълзи за спасителя на червения отбор с име ЦСКА-София и ловешка генетика с оранжево ЕГН.
Всичко това дело на великия ГГ, който чакахте като месия и божество.
Заради всичката тая простотия се направиха в БГ футбола една камара лайнарщини.
Тези дни ако имате някакво уважение към самите вас трябва да сте по-ниски от тревата.


Не бе гледам че започна да го защитаваш :) Ти си невероятен пумпал и може и да му станеш пръв подръжник :) :)

Dust
Мнения: 8173
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 01 май 2024 23:32

Отиди при някоя мадама да олабиш малко напрежението, явно ти идва повече тези дни.
Мнението ми за ГГ ако ще на колене да ми пада няма да се промени, но виж на много ганчелюбци тотално ще се промени и от г-н Ганчев отново ще стане селяка от Ловеч.
Жалко за великия ЦСКА към който наистина имах голямо уважение, но лайнарщината на ГГ уби не само него, но и собственият му отбор, който гради много години.
Дребосъка едно дадено обещание не спази, а последното му е:
Моята мисия я знаете от 100 години - стадионът. Ще го направим този стадион и това е.

Дано наистина стадиона да бъде построен, че не желая поредната драма в България и ГГ да се окаже унищожителя и на стадиона, защото той нищо няма да прави вече по него, вън от клуба и със скъсания си джЕб все е направил стадион
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 23:40

Dust написа:Отиди при някоя мадама да олабиш малко напрежението, явно ти идва повече тези дни.
Мнението ми за ГГ ако ще на колене да ми пада няма да се промени, но виж на много ганчелюбци тотално ще се промени и от г-н Ганчев отново ще стане селяка от Ловеч.
Жалко за великия ЦСКА към който наистина имах голямо уважение, но лайнарщината на ГГ уби не само него, но и собственият му отбор, който гради много години.
Дребосъка едно дадено обещание не спази, а последното му е:
Моята мисия я знаете от 100 години - стадионът. Ще го направим този стадион и това е.

Дано наистина стадиона да бъде построен, че не желая поредната драма в България и ГГ не се окаже унищожителя и на стадиона, защото той нищо няма да прави.


Имам жена не се притеснвай.
Хубава е ,тук са я виждали 1-2 от форума.
Напрежение не е имало изобщо за мен този мач беше на 80 процента ясен.
Ти си много деен последните няколко дни а традиционно при загуба на ЦСКА излизаш от дупката си :) Иначе те няма никакъв .
За стадиона съм сигурен че не искаш да стане ти просто си такъв човек- мразиш всичко.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12399
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 май 2024 23:43

gihuelo написа:
TristaNNN написа:
W84me написа:Всичките журналя впрегнати да плюят по ГГ. Какъв смях, какъв цирк...

Възможно ли е мутрягите да са намислили някаква нова лайнарщинка, че тая година ни парици от ЕКТ, ни препродажба на печки, ама щедрите заплати си вървят и финансите на Тирето за сезон 23/24 ще са але-мале? :mrgreen:
Знаем, нали, че дружеството, хеле пък финансовите му показатели, няма никакво значение и Цесекато е от живо, по-живо, ама все пак, нали .... :mrgreen:


Мутрягите , щом са имали 1млн да дадат на Левски -волейбол мъже и жени сигурно са си отделили и за техния отбор.
:mrgreen: :mrgreen:

Да няма в скоро време - Еееее, ама то дружеството не е важно, вижте шаловете, феновИтИ, най-простия доктор хонорис кауза и чичо Митко ...
Не се ебавам, много странности се събраха накуп напоследък при Тирето, а приходи нЕма много-много. Тая игра с кървавите пари на мутрата-убиец е направо подарък за УЕФА и ФФП, само някой да намекне нещичко, така че не лежи много на тая кълка на хазартните пари. Пак кървави в известна степен. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 01 май 2024 23:48

miro_rz написа:Благодарим ти г—н Ганчев за последните 8 години. Направи от един гранд средняк.


Гришата през тези години дори и на метри не се доближи до нивото, което държеше в Ловеч.
Ни като успехи, ни като играчи, ни като игра.
Ама щом му благодарят, явно са доволни чорбарите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

drvasko98
Мнения: 7051
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот drvasko98 » 02 май 2024 00:04

ivan56 написа:
miro_rz написа:Благодарим ти г—н Ганчев за последните 8 години. Направи от един гранд средняк.


Гришата през тези години дори и на метри не се доближи до нивото, което държеше в Ловеч.
Ни като успехи, ни като играчи, ни като игра.
Ама щом му благодарят, явно са доволни чорбарите.


Факт е, че имаше периоди, в които Литекс играеше силен футбол. Тия за 8 години нищо не показаха

Dust
Мнения: 8173
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 02 май 2024 00:38

ГГ не можа да се доближи дори до Лупи, а тогава Левски беше силен, нямаше го Лудогорец, но го имаше Литекс.
Лупи пред ГГ е на светлинни години като успехи.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15136
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 02 май 2024 05:09

Чакаме Конан, другото е чесане на езиците. По—голям футболен капацитет няма на Балканите. :mrgreen:
Изображение

peliforewer
Мнения: 9598
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 02 май 2024 07:52

Много интересни субекти има в този форум, отбора им почти сигурно изпуска влака за Европа, феновете му прекъсват тренировката на отбора и се гаврят с треньори и футболисти, а те седнали на ЦСКА да се подиграват."Неутралните" не ги коментирам, тяхната е много сложна :) . Честито на феновете на Ботев Пловдив, заслужена победа, успех на финала.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 30 госта